הגיל השלישי

את מקרי החירום הרפואיים אולי אי אפשר למנוע, אבל בהחלט יש דרך לצלוח אותם ואולי להציל את עצמכם:

כשזה נוגע ללב ולבריאות שלכם במקרי חירום - כל דקה קובעת. בדיוק בשביל רגעים גורליים אלו, כדאי שגם אתם תהיו חלק משירות שיכול להציל את חייכם: מדובר בשירות הרפואי המקצועי של שחל, שירות שזמין בכל עת, מכל מקום, בצורה ידידותית ונוחה >

820x320_6 copy

ביקור בקופת החולים או במיון מעולם לא היו חוויה מרגיעה. ישנם אנשים שעבורם מדובר אפילו בחוויה מלחיצה ולכן הם נמנעים במודע מלבקר במוקדי החירום ובכך עלולים לסכן את חייהם! תוסיפו לזה את זמן ההתלבטות בעת אירוע לב עד לפנייה לקבלת טיפול רופאי אורך בממוצע כשעתיים – והרי לכם מתכון לאסון.

בהתקף לב – כל שניה חשובה:

בחיי היום יום כולנו יודעים ש״הזמן יקר״, אבל במצב חירום רפואי – הביטוי הזה מקבל משמעות אמיתית: קחו לדוגמה את מקרי התקפי הלב. כ-40% מהאנשים שנפטרים מהתקף לב מתים עוד לפני שהם מספיקים להגיע לבית החולים! נכון, לטיפול הרפואי אין אפילו הזדמנות להציל אותם! המשמעות של הנתון הזה ברורה: אם אותם אנשים היו מקבלים מענה רפואי מקצועי מהיר יותר, יש סיכוי שהיו ממשיכים לחיות. במציאות שבה לצערנו למעלה מ-50 ישראלים וישראליות לוקים בהתקף לב מידי יום, אבחון מוקדם וטיפול נכון בעת אירוע לבבי או מוחי יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות, שכן, ככל שמחכים יותר, כך עלול להיגרם נזק גדול יותר. ההתלבטות אם ללכת לרופא, למיון או לחכות כדי "שזה אולי יעבור" עלולה לעלות לכם בזמן יקר, כזה שניתן לחסוך בקלות עם שירות רפואי ומענה מקצועי – מהבית.

שומרים עליכם בכל רגע, בלי שתצטרכו לצאת מהבית – הכירו את שחל

חברת שחל מצילה חיים כבר מעל ל-33 שנים; אחד מיתרונותיה הגדולים של החברה הוא הזמינות המיידית של השירות: במרחק שיחה קצרצרה ושידור אק"ג מרחוק עומד לרשות שחל מוקד רפואי שלם שמכיר תוך שניות את ההיסטוריה הרפואית של כל לקוח ומתמחה בפיענוח, מעקב וניטור של בעיות לב ומצבים רפואיים דחופים אחרים – ואבחון מהיר ומקצועי שיכול להציל חיים. כולנו שמענו על ״מוקדים רפואיים״ שבהם צריך להזדהות, להמתין ולהסביר את עצמנו; בשחל התמונה שונה לחלוטין: כל מנוי מקבל יחס אישי. מי שיענה לכם במוקד הוא אח או אחות מוסמכים שיכולים לצפות באק"ג שלכם בזמן אמת, החשופים להיסטוריה הרפואית שלכם, יודעים מאילו מחלות אתם סובלים ואילו תרופות אתם נוטלים. המשמעות – לאדם העונה לכם ישנה תמונת מצב מקיפה על מצב בריאותכם, המאפשר לו לקבל החלטות רפואיות מהימנות ומהירות.

שחל

מענה רפואי דחוף – במרחק לחיצה

אחד מהמכשירים שניתן לקבל במסגרת השירות – הוא לחצן שחל נייד שנועד בדיוק עבור אותם מקרי חירום ומצוקה בבית ומחוצה לו. לחיצה אחת תעביר אתכם תוך שניות למענה רפואי מקצועי ומהיר. אותן שניות ודקות – יכולות להוות את ההבדל בין חיים למוות.

שידור א.ק.ג. מרחוק

מכשיר נוסף הכלול בשירות הוא מכשיר א.ק.ג. משדר. מדובר במכשיר המודד א.ק.ג. ומשדר בזמן אמת למוקד שחל, מה שנותן תמונת מצב עדכנית ומהירה של הלב לצוות הרפואי במוקד. בעזרתו, הם יכולים לנתח את מצב לבכם באותו הרגע ולקבוע האם מדובר במקרה חירום רפואי דחוף או שניתן להרגיע אתכם ולהמשיך לבקר את מצבכם במועד סמוך.

בשחל גם אתם יכולים ליהנות מיחס מקצועי ולחסוך זמן יקר

אחרי שתירשמו תוכלו לפנות באופן חופשי למוקד הרפואי.

המענה יהיה מהיר ויעבוד כך:

• הצוות הרפואי במוקד שחל יענה לכם במהירות , יובצע תשאול רפואי מהיר.

• תשדרו אק"ג שמתקבל במוקד הרפואי תוך 30 שניות

• הצוות יוכל לתת מענה מרחוק, או במקרים חריגים, להזניק ניידת טיפול נמרץ לטיפול במקום, ובמידת הצורך לפנות לבית החולים.

ברוב המקרים, יוכלו להעניק לכם מענה מרגיע. רק בכ-6% מהמקרים יש צורך להתפנות לבית החולים, וגם אז, זה יהיה בתנאים אופטימאליים. אם אכן קיים צורך להתפנות לבית החולים, תוזנק ניידת שמעודכנת מראש בפרטים המלאים שלך. לשחל יש צי ניידות המצוידות במיטב הטכנולוגיה והשירותים, והן מגיעות עם רופא ופרמדיק (בהתאם לפריסת הניידות הארצית). זה לא רק ״נחמד״ לחסוך זמן ולקבל יחס של שירות רפואי פרטי – מדובר בתהליך מהיר ויעיל שיכול לחסוך זמן ולהציל את חייכם. היום כבר לא צריך להתלבט, להמתין שעות או לקחת סיכון. במקום לחשוש מהיציאה לחדר המיון או לבזבז זמן יקר, אתם יכולים לקבל מענה מהצוות הרפואי של שחל תוך שניות, ולחיות בלב שקט.

שחל

בשחל יודעים שכל דקה משנה – רוצה להתחיל לחיות בלב שקט?

כל שנותר הוא להשאיר פרטים ונציג החברה יחזור אליך עם כל מה שצריך לדעת.

מגיע לכם ליהנות מהבריאות הכי טובה ומשירות יעיל וזריז, מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם עם כל המידע >>>

לשיחת ייעוץ ללא עלות עם נציג שחל השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לשיחת ייעוץ עם נציג ללא עלות >>

לתיאום שיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות עם נציג שחל השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.