הגיל השלישי

מצילים חיים 24/7: כך ניתן להציל את החיים שלכם בזמן אמת

כשזה נוגע ללב ולבריאות שלכם - כל שנייה יכולה להיות קריטית! בדיוק ברגעים גורליים אלו, טוב שיש את שירותי טלרפואה שיוכלים להציל אתכם בזמן אמת. הכירו את השירות הרפואי המקצועי שזמין בכל עת, מכל מקום, בצורה ידידותית ונוחה

820×320 copy 4

ביקור בקופת החולים או במיון מעולם לא היו חוויה מרגיעה, ועם החשש מקורונה והצורך להתנייד עם מסיכות, הוא הופך למאורע שרבים מעדיפים להימנע ממנו, לעיתים על חשבון הבריאות שלהם. עלול להיות לכך מחיר כבד.

כל שניה חשובה – על חשיבות הזמן באירועי לב

כולנו יודעים שהזמן יקר, אבל משמעותו קריטית במצבי חירום רפואיים: כ-40% מהאנשים שנפטרים מהתקף לב מתים עוד לפני שהם מספיקים להגיע לבית החולים. המשמעות ברורה: אם הם היו מקבלים מענה מהיר יותר, יש סיכוי שהיו ממשיכים לחיות. במציאות שבה למעלה מ-50 ישראלים וישראליות לוקים בהתקף לב מידי יום, קל להבין מדוע אבחון מוקדם הוא גורלי. למעשה, אבחון מוקדם בעת אירוע לבבי או מוחי יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות, שכן, ככל שמחכים יותר, כך עלול להיגרם נזק גדול יותר.

התלבטות אם ללכת לרופא, למיון או לחכות כדי "שזה אולי יעבור" עלולה לעלות לכם בזמן יקר, כזה שניתן לחסוך בקלות עם שירות רפואי ומענה מהבית.

שומרים עליכם בכל רגע, בלי שתצטרכו לצאת מהבית – הכירו את שחל

חברת שחל מצילה חיים כבר מעל ל-33 שנים; התחכום הגדול של החברה, הוא בזמינות היומיומית של השירות – במרחק שיחה קצרצרה ושידור אק"ג מרחוק, עומד לרשות שחל מוקד רפואי שלם שמכיר כל לקוח ולקוח ומתמחה בפיענוח, מעקב וניטור של בעיות לב ומוח – ואבחון מהיר ומקצועי שיכול להציל חיים.

נתקלנו במוקדים שבהם צריך להזדהות, להמתין ולהסביר את עצמנו; בשחל התמונה שונה לחלוטין – כל מנוי מקבל יחס אישי. מי שיענה לכם במקוד הוא אח או אחות מוסמכים שחשופים לאק"ג שלכם בזמן אמת, מכירים ההיסטוריה הרפואית שלכם, מאילו מחלות אתם סובלים ואילו תרופות אתם נוטלים. המשמעות – יש לאדם שעונה לכם תמונת מצב מקיפה על מצב בריאותכם, המאפשר לו לקבל החלטות מהימנות ומהירות.

בשחל גם אתם יכולים ליהנות מיחס מקצועי ולחסוך זמן יקר

אחרי שתירשמו תוכלו לפנות באופן חופשי למוקד. המענה יהיה זריז ויעבוד כך:

• אחים או רופאים מהמוקד של שחל יענו לכם במהירות ותענו על תשאול רפואי מהיר.

• תשדרו אק"ג שמתקבל במוקד הרפואי תוך 30 שניות.

• הצוות יכול לתת מענה מרחוק, או במקרים חריגים, להפנות לבית החולים.

ברוב המקרים, יוכלו להעניק לכם מענה מרגיע. רק ב-6% מהמקרים יש צורך להתפנות לבית החולים, וגם אז, זה יהיה בתנאים אופטימאליים. אם אכן קיים צורך להתפנות לבית החולים, תוזנק ניידת שמעודכנת מראש בפרטים המלאים שלך. לשחל צי ניידות המצוידות במיטב הטכנולוגיה והשירותים, והן מגיעות עם רופא ופרמדיק.

זה לא רק נחמד לחסוך זמן ולקבל יחס של שירות רפואי פרטי – מדובר בתהליך מהיר ויעיל שיכול לחסוך זמן ולהציל את חייכם. היום כבר לא צריך להתלבט, להמתין שעות או לקחת סיכון. במקום לחשוש מהיציאה לחדר המיון או לבזבז זמן יקר, אתם יכולים לקבל מענה מהצוות הרפואי של שחל תוך שניות, ולחיות בלב שקט.

בשחל יודעים שכל דקה משנה – רוצה להתחיל לחיות בלב שקט?

רק נותר להשאיר פרטים, נציג החברה יחזור אליך עם כל מה שצריך לדעת.

מגיע לכם ליהנות מהבריאות הכי טובה ושירות יעיל וזריז, מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם עם כל המידע. לבריאות.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות עם נציג שחל השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לשיחת ייעוץ ללא עלות >>

לתיאום שיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות עם נציג שחל השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.