הגירה ואוכלוסין

קריאה אחרונה לישראלים: הזדמנות אחרונה להוציא דרכון פורטוגלי-אירופאי

אל תוותרו על מה שמגיע לכם! עשרות אלפי ישראלים כבר התחדשו בדרכון אירופאי, אבל מסתמן שהחגיגה עומדת להסתיים. איך אפשר להבטיח לעצמכם דרכון נחשק, כל עוד זה אפשרי? ומה היתרונות? כל המידע לפניכם

1200×800 copy 6

בשנת 2015, אחרי שפורסם תיקון לחוק מימי גירוש יהודי ספרד, ישראלים רבים התרגשו לשמוע שיש להם סוף סוף הזדמנות להוציא דרכון פורטוגלי-אירופאי וחלק מהם הזדרזו ליהנות מההזדמנות; עשרות אלפים כבר קיבלו את הדרכון המיועד והחגיגה נמשכת כבר 5 שנים.

עד עכשיו, זה היה פשוט: יש לכם סבים שהגיעו ממרוקו, טוניס, לוב או יוון? יש סיכוי טוב לקבל את האזרחות, אם מלווה אתכם עורך דין מוצלח. לא צריך להסתבך עם בירוקרטיה או לאתר מסמכים – עם עורכי הדין המובילים, התהליך היה פשוט ואחוזי ההצלחה גבוהים. אבל כל זה עלול להסתיים.

הבשורה: הקשחת התנאים לדרכון הנחשק

ככל שיותר ישראלים הוציאו את הדרכון, נהנו מהטבות ושדרגו את החיים, כך הבשורה הלכה והתפשטה, עד שהיא עשתה מספיק רעש ועוררה התנגדות של גורמים מסוימים. המפלגה הסוציאליסטית בפורטוגל לא חיבבה את המגמה ולכן הגישה לאחרונה הצעת חוק שדורשת להקשיח את הדרישות לקבלת אזרחות פורטוגלית. מה זה אומר? אם ההצעה תתקבל המשמעות היא ש:

 • תצטרכו לגור בפורטוגל במשך שנתיים כדי לקבל את האזרחיות
 • תיאלצו ללמוד ספרדית כדי לעבור את מבחן הזכאות לאזרחות
 • רק נוטריון ספרדי יוכל לחתום לכם על המסמכים ולקדם את התהליך

קיימים מקומיים ומומחים שחוזים שההצעה תתקבל בקרוב – הגישה אותה מפלגת השלטון שזוכה לתמיכה רחבה בפרלמנט הפורטוגלי. אם וכשתתקבל ההצעה, האופציה הנחשקת לדרכון פורטוגלי תיחסם בפני עשרות אלפי ישראלים. רק נזכיר שההגבלות הקודמות נמשכו 500 שנים, ולא כדאי לבנות על שינויים נוספים בעתיד הקרוב.

בחור בבריכה בפורטוגל

עם דרכון אירופאי ביד הכל פתוח בפניכם!

לא פלא שעשרות אלפי ישראלים כבר ניצלו את ההזדמנות לדרכון אירופאי-פורטוגלי, שכן מדובר בכרטיס כניסה למגוון אפשרויות נחשקות:

 • אפשרות לגור במדינות האיחוד: ברגע שיש לכם את הדרכון הנחשק, תוכלו לגור ב-28 מדינות האיחוד ותוכלו לנוע ביניהן בחופשיות.
 • ללמוד במוסדות אירופאיים: בין אם אתם מעוניינים בהכשרות מקצועיות נחשקות שלא זמינות בישראל או שרציתם ללמוד חינם במדינה שמסבסדת לימודים גבוהים – הדרכון יאפשר לכם להגשים את זה.
 • עבודה ברחבי העולם: תוכלו לעבוד בכל עבודה, ללא הגבלת זמן בכל אחת ממדינות האיחוד. מעוניינים לעבוד במדינה אחרת? תוכלו להוציא וויזת עבודה בתנאים מקלים, בתור בעלי דרכון אירופאי.
 • הקלה בהוצאת וויזה: דרכון אירופאי מאפשר להיכנס לגבולות ארצות הבריות בקלות, בעוד שישראלים צריכים להשקיע זמן וכסף בהוצאת וויזת תייר לארה"ב.

מושיק ותותי

דרכון מוציאים רק עם עורך דין – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

שלל ישראלים שניסו את מזלם לבד וחשבו שיצליחו ליהנות מאזרחות אירופאית בלי עורך דין נדחו באופן קבוע. המשמעות: הם לא רק בזבזו זמן רק על בירוקרטיות, אלא גם סורבו על הסף וכעת האפשרות לאזרחות סגורה בפניהם.

כעת, כשמסתמן שהדד-ליין לתהליך הולך ומתקרב, לא כדאי לבזבז זמן; חשוב לגשת לתהליך עם מומחה שיקדם אותו בצורה יעילה ומהירה ככל הניתן. משרד עו"ד תותי-אשבל סייע לאלפי ישראלים להשיג את הדרכון, בקלות – בלי התעסקות במסמכים, נסיעות וכמובן בלי לדעת מילה אחת בספרדית. ההצלחה מוכחת והיתרונות ידועים, לכן הבחירה הנכונה עבורכם ברורה יותר מאי פעם.

כל הסיבות להיעזר במשרד עו"ד תותי-אשבל:

 • ההצלחה מוכחת: את המשרד הקימו עו"ד גיא תותי ועו"ד מירב תותי-אשבל, בעלי ותק ומוניטין רב שנבנה בין היתר על סמך הניסיון העשיר וההצלחות לאחר טיפול באלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם במיצוי זכויותיהם של יהודים צאצאים של גירוש פורטוגל וספרד להשבת זכותם להיות אזרחים פורטוגלים אירופאיים.
 • בדיקה מקצועית בחינם: המשרד מציע בדיקת זכאות ללא עלות.
 • תהליך קליל: לא צריך לחפש מסמכים של סבתא או לבקש מסבא להיזכר במידע מהעבר. במשרד מטפלים בכל מה שצריך כדי להשיג לכם את הדרכון הפורטוגלי.

בדקו זכאותכם עכשיו

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לבדיקת זכאות במתנה >>

לבדיקת זכאות במתנה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.