נדל"ן

הדרך הבטוחה להשקעה משתלמת

רוני בן 65 ומיכל בת 62 היו זוג מבוסס כלכלית מראשון לציון שהבינו לפתע כי למרות שחשבו שהפנסיה שלהם כבר מסודרת, הם צפויים לחוות ירידה משמעותית ברמת החיים לאחר יציאתם לפנסיה לאור התשואות הנמוכות של השנים האחרונות.

קו הרקיע של פלורידה

התחלנו עם חיפוש אפיקי השקעה אחרים ופנינו לחיפוש נדל"ן בארץ. יצאנו לדרך חמושים בתקציב של כ-750,000 ₪ והתחלנו לבדוק אפיקי השקעה כגון דירות בבאר שבע, בחיפה ואף מחסן שהוסב לדירה בתל אביב. מהר מאוד הבנו שעל השקעה של 750,000 ₪ נקבל כ-2,300 ₪ תשואה חודשית, שלא לדבר על מס רכישה של 8%, תיווך ועורך דין אשר למעשה "אוכלים את התשואה של ה3 שנים הראשונות".

תוך כדי החיפושים והבדיקות פגשנו במכרה ותיקה שלנו. היא סיפרה לנו שלפני מספר שנים התחילה להשקיע בנדל"ן בארצות הברית בעיר גק'סונוויל במדינת פלורידה והיא למעשה כבר בתהליך של רכישת הבית השלישי שלה. זאת לאחר שההשקעה הראשונה והשנייה עלו יפה והיא נהנית מכ-12% תשואה נטו. מיד ביקשנו ממנה לתאם לנו פגישה.

לאחר תהליך של כשנה, שבמהלכה רכשנו 3 בתים, אנחנו מקבלים היום שכירות חודשית של ₪6,800. פשוט לא האמנתי שתמורת כ-220,000 ₪ אפשר לקבל בית פרטי ,לאחר שיפוץ, רשום בטאבו עם דייר וחברת ניהול שמטפלת בכל ואנחנו לא צריכים לעשות דבר.

אני חייב להתוודות שגם אני (כמו המון ישראלים) מאוד חששתי מהמרחק, מחברת הניהול ומאיכות הנכס, אך כל זה עבר לאחר שדיברנו עם ממליצים שעשו זאת לפנינו וטסנו לראות את הנכס על חשבון החברה. לאחר פגישה עם חברת הניהול הבנו שעשינו החלטה הנכונה וכמובן גם השקעה נכונה.

קו הרקיע של אורלנדו, פלורידה

מגזין פורבס קובע כי ג'קסונוויל הינה אחת משלושת יעדי ההשקעות הטובים ביותר בארצות הברית לשנת 2018 (לכתבה).

מדובר על העיר הגדולה ביותר בפלורידה בעלת נמל גדול וחשוב, העיר מציגה גידול מתמיד במספר המשרות והאוכלוסייה עם צפי לעליות של כ-30% במחירי הבתים ב3 השנים הבאות.

את ההשקעה עצמה ביצעו רוני ומיכל באמצעות חברת "רילקו" המתמחה בהשקעות נדל"ן בארצות הברית ובעלת ניסיון רב.

"מרגע קבלת ההחלטה אנשי "רילקו" לקחו את המושכות וטיפלו בכל. ליוו אותנו באופן צמוד עד לרישום הבית בטאבו על שמנו ואף לאחר מכן".

מכיוון שהרכישה מתבצעת ישירות מחברת "רילקו" ולא באמצעות תיווך זה אומר שכל הבתים נבדקו, עברו שיפוץ (כל אחד בהתאם לדרישות) ואוכלסו בדיירים איכותיים.

בית שעבר שיפוץ על ידי "רילקו"

חברת "רילקו" דאגה לרישום הבית על שם רוני ומיכל בטאבו האמריקאי ולחברת ניהול מקצועית עם וותק של עשרות שנים ופריסה של מעל ל46 סניפים בארצות הברית.

רוני ומיכל נהנים היום מהכנסה חודשית יפה, בלי להתערב או לדאוג לניהול השוטף של הבתים שרכשו, את כל אלו עושה חברת הניהול שדואגת להעברת השכירות כל חודש ישירות לחשבון הבנק של רוני ומיכל.

למייסדיי "רילקו" ניסיון עשיר בעולם ההשקעות והנדל"ן בארצות הברית. המייסדים שמו להם למטרה להפוך את שוק הנדל"ן בארצות הברית לנגיש לישראלים המחפשים תשואה.

עסקת חייהם, 3 בתים במחיר של מחסן בתל אביב או דירה בבאר שבעחיפה.

"כחצי שנה לאחר שרכשנו את הבית הראשון רכשנו את הבית השני שלנו", מספרים רוני ומיכל "ועכשיו החלטנו שאנחנו מספיק בטוחים להשקיע את כל הכסף שנותר לנו להשקעה וכעת אנחנו רוכשים את הבית השלישי".

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.