צרכנות

כך תשדרגו את עיצוב הבית

הרהיטים שיש לכם בבית משפיעים על איכות החיים, על העיצוב ועל הרושם הראשוני שאותו מקבלים האורחים. אבל מתי בפעם האחרונה שדרגתם אותם? הנה כמה הצעות ליישום מיידי

header-design

רהיטים הם ככל הנראה האלמנט העיצובי המרכזי של הבית. מלבד התפקיד הפונקציונאלי שלהם והאופן שבו נשתמש בהם לאחסון, ישיבה ואכילה, הם קובעים איזה רושם יקבלו אורחים שנכנסים בדלת ואיך אתם תרגישו בכל בוקר מחדש. מעבר לזה, לעיצוב ולמיקום של הרהיטים בתוך הבית יש השפעה מסוימת על ערך הנכס ובעזרת שדרוג שלהם תוכלו בעתיד למכור או להשכיר אותו במחירים גבוהים יותר.

הבעיה היא שדווקא הנוכחות הבולטת של רהיטים בחלל הפנים של הבית גורמת לנו לעיתים להקל בהם ראש. כתוצאה מכך, רבים מנסים לשדרג את הבית בלי לשים לב למה שקורה ממש מתחת לאף שלהם. הפתרון לזה הוא להפריד בין סוגים שונים של רהיטים ולנסות לשדרג כל אחד מהם בצורה מעט אחרת.

ספה: הכל מתחיל בריפוד

ספה היא רהיט יחסית יקר שמגדיר את העיצוב בסלון. היות ומדובר בחלל המרכזי של הבית, לא תהיה לכם ברירה אלא להשקיע בספה ולשדרג אותה. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא באמצעות החלפת הריפוד.

במידה והמצב של הריפוד תקין אבל עם הזמן הוא צבר כתמים ולכלוך, ניתן להזמין שירותי ניקיון ייעודיים. אתם תהיו מופתעים מהאפקטיביות של חומרי הניקיון החדשים על הריפוד של הספה וסביר להניח שתתאהבו בתוצאה הסופית. עלות הניקיון נעה סביב 500-1,200 ש"ח למערכות ישיבה והיא שווה כל שקל.

שידה: צביעה מחדש

פעולה פשוטה כמו צביעה מחדש של השידה תהפוך אותה לרהיט חדש ונוצץ. מהבחינה הזו אין הבדל בין שידות בסלון ובחדרי השינה, כי המטרה היא לרענן את המראה החיצוני בלי לפגוע בפונקציונאליות.

בחרו צבע שמתאים לשידה ושגורם לכם להרגיש בנוח. השתמשו בצבע שמתאים לסוג הרהיט והבחינו בין שידות עץ, מתכת, אלומיניום, ברזל וכן הלאה. צבעו בעצמכם את השידה על מנת להרוויח את תחושת הסיפוק וחזרו על הפעולה אחת לכמה שנים.

אביזרי נוי: בין השטיחים לווילונות

אביזרי הנוי בבית אמנם לא נחשבים רהיטים במובן הקלאסי של המילה, אך התפקיד שלהם לא פחות חשוב. הם אמורים להשלים את האווירה ולקבוע את הסגנון העיצובי בחלל הפנים של הסלון, המטבח וחדרי השינה. בעזרת שינוי קטן של אביזרי הנוי ניתן להחליף בצורה דרמטית את העיצוב ולשדרג את המראה הכללי.

כדאי להתחיל עם הוספת שטיחים מעוצבים בסלון ולהוסיף וילונות עדינים לשליטה על התאורה הטבעית. מומלץ לבחור וילונות ושטיחים שמתכתבים עם הצבע של הספה והכורסא, הקירות והריצוף. היתרון הוא שניתן להחליף את הוילונות והשטיחים בקלות גם אחרי צבירת בלאי ולא צריך יותר מכמה מאות שקלים פנויים כדי לעשות את זה.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.