נדל"ן למגורים

שוק הנדל"ן זורם אל בירת הנגב, וזה הפרויקט שאתם חייבים להכיר

באר שבע משתדרגת עם פרויקט סנטרל פארק 17, שמציע חוויית מגורים יוצאת דופן בפארק המגורים החדש של העיר

Untitled design (2)

קרדיט: הקוביה. ההדמיה להמחשה בלבד.

היא הרבה יותר מהעיר השמינית בגודלה במדינת ישראל, אלא מעצמה. כן, עם יותר מ-210,000 תושבים ומגמת צמיחה מרשימה, רבים מגדירים את באר שבע כסיפור הצלחה. מה הסוד שמאחורי איכות החיים והמספרים? יש שמייחסים את ההצלחה לאוניברסיטת בן גוריון, אחרים מדברים על יותר ויותר חברות שמעבירות את פעילותן לדרום, על יחידות גדולות של הצבא ופארק ההיי-טק שמושך אוכלוסייה חזקה, מה שבטוח הוא שאי אפשר להתווכח עם הנתונים בשטח.

אז כן, באר שבע הפכה לשם דבר – מעיר פריפריאלית למטרופולין חזק, ועם השדרוג הזה, איכות החיים בעיר עלתה ולצידה פוטנציאל עליית המחירים של הדירות בעיר גדל אקספוננציאלית, כשברור לאלו שרוכשים דירה בעיר, בין אם זה על מנת להתגורר או לצורך השקעה, שהם יכולים ליהנות מתשואה גבוהה, ביחס לדירות במרכז.

עם נתוני פתיחה מעולים כאלו, לא מפתיע לשמוע שענקי הנדל"ן החלו לנשוא את עיניהם לעיר, ומדובר בחדשות טובות, במיוחד עבור תושבי באר שבע שרוצים לשדרג את הדירה שהם מתגוררים בה ואת איכות חייהם.

מרפסת

קרדיט: הקוביה. ההדמיה להמחשה בלבד.

סנטרל פארק 17 – פארק המגורים החדש בבאר שבע

הכירו את הבשורה החדשה בבאר שבע – פרויקט ייחודי שעונה לשם סנטרל פארק 17. הוא לא זכה לשם שלו במקרה, אלא בזכות העובדה שהוא משלב 17 מגדלי מגורים הממוקמים סביב לפארק רחב ידיים מרהיב וירוק, ושוכן במתחם איצטדיון וסרמיל לשעבר.

תושבי באר שבע רבים, שתמיד חלמו לשדרג את איכות החיים, כבר שריינו לעצמם דירה בפרויקט שמתקדם בצעדי ענק, וזה לא במקרה. לפרויקט יתרונות רבים שהופכים אותו לבחירה מעולה:

  • דירות מרווחות: דירות נוחות במפרט עשיר, עם מרפסות גדולות ומיזוג אוויר מובנה.
  • היקפי הפרויקט אדירים: 16 דונם, שמשאירים מקום לא רק לפארק ומרחב, אלא למגוון אדיר של שירותים וחנויות: אזורי פנאי, בית ספר, גני ילדים, בתי קפה ואזורי בילוי.
  • מיקום מושלם: אחד מהיתרונות הבולטים של הפרויקט, בהשוואה לפרויקטים אחרים בעיר, הוא שהוא ממוקם במרכז העיר – מרחק הליכה מאוניברסיטת בן גוריון והמרכז הרפואי סורוקה. איכות חיים, כבר אמרנו?

מאחורי הפרויקט עומדות שתי קבוצות צמרת בתחום הבניה – אזורים וי.ח. דמרי. השתיים הן אלו שעומדות מאחורי סיפורי הצלחה רבים ובולטים ברחבי ישראל ויש להן מוניטין שמאפשר לכל רוכש ורוכשת להבין שהנכס שלהם בידיים טובות.

שני בניינים

קרדיט: הקוביה. ההדמיה להמחשה בלבד.

איך בונים פרויקט עם קהילה חזקה?

מיזם ייחודי שמתקיים בפרויקט בהובלת עמותת "ארץ עיר", אשר מייצר פעילויות ותוכן לדיירי הפרויקט, מה שמעשיר את חיי היום יום ומוסיף ערך ועניין למשפחות, לצעירים ולילדים, ובעיקר מחזק ומעצים את חיי הקהילה בפרויקט.

מבר פופ אפ שהוקם בלובי הבניין, חלוקת ערכות הפתעה ע"י השכנים, ארגון פעילות תחפושות בפורים ועד לקבלת שבת של דיירי הפרויקט, אלו הן חלק מהפעילויות שארץ עיר יזמה לטובת הקהילה בפרויקט, וגם תורמים לאיחוד הקהילה.

התזמון הנכון לקנות דירה בסנטרל פארק 17

אתם כבר יודעים שבאר שבע בתנופה, ורוצים לחיות בה בסטייל, עם דירה מרווחת וקהילה איכותית. עכשיו, הגיע הזמן. אז נכון, מדובר בהזדמנות נדל"נית יוצאת דופן, אבל מביני עניין יודעים שמדובר בהרבה מעבר – הזדמנות פז לעבור לגור בפרויקט אקסקלוסיבי שמספק למתגוררים במגדלים לא רק חוויית מגורים ונוחות, אלא גם תחושת חיבור לקהילה איכותית שלמה.

 

זה התזמון המושלם עבורכם לשריין לעצמכם דירה בפרויקט סנטרל פארק 17, עם אכלוס גמיש,  ותנאי תשלום נוחים במיוחד שיאפשרו לכם לרכוש דירת 4-5 חד' בפרויקט בתשלום של 15%, והשלמת סכום הרכישה באכלוס, ללא הצמדה למדד!