נדל"ן

ליהנות מכל העולמות בדירה אחת

בזמן שהעיניים מתבלבלות מעומס הפרסומים על פרויקט בנייה אטרקטיבי כאן ושכונת מגורים חדשה שם, יצאנו לבדוק: מה אנשים מעוניינים למצוא כשהם מחפשים דירה בפרויקט חדש? מצאנו שאחת התשובות הנפוצות לשאלה הזו היא: איכות חיים במרכז הארץ במחיר אפשרי. בואו נבדוק מה זה אומר, וכמובן - האם זה אכן אפשרי? ויש גם הפתעה בסוף, קוראים לה אאורה בן שמן.

להנות מכל העולמות בניין חדש

מה אנשים מחפשים?

פרויקטים חדשים לבנייה צצים בכל פיסת קרקע פנויה בארץ, ותמיד מבין התמונות המפתות והשורות הכתובות עולה ההבטחה למגורים באיכות חיים גבוהה. השאלה היא איזה דרישות יש למעוניינים לרכוש דירה בפרויקט חדשני כלשהו. איזה חומרים מרכיבים את המושג: מגורים באיכות חיים גבוהה – מיקום? ביטחון אישי? חינוך? נגישות תחבורתית? כל התשובות נכונות ואפשר לחבר אותן לתשובה אחת קצרה: סביבה ומיקום אנשים ובעיקר בעלי משפחות צעירות, מחפשים את הסביבה הטובה. סביבה מרכזית, יפה ושלווה כאחד, שבה יוכלו להרגיש בטוחים ומוגנים, לשלוח את ילדיהם למסגרות חינוך איכותיות, ולהגיע מהבית לעבודה ובחזרה בדרך הנוחה ובזמן המהיר ביותר.

סביבה ירוקה ופסטורלית עושה לנו את זה

"האדם אינו אלא תבנית נוף מולדתו" כתב שאול טשרניחובסקי בשירו. ואכן,  לסביבת המגורים ולשכונה בה אנו חיים יש השפעה עצומה על עיצוב חיינו, התנהלותנו היומיומית, האושר שלנו. כמעט כולנו, אורבניים וחובבי טבע כאחד, אוהבים לגור בסביבה ירוקה ופסטורלית, להתעורר בבוקר לנוף פתוח, להימצא במרחק הליכה מפארק מטופח, יער טבעי, גבעה פורחת או אגם צלול. לפיכך, לא פלא שפרויקטים רבים של בנייה חדשה מתמקמים באזורים עם זיקה לטבע, לצבע הירוק ולנוף הפתוח.

הנגישות למרכז היא תנאי מרכזי

כולם מחפשים סוג של שקט אבל מצד שני גם משתוקקים להיות במרכז, קרוב לאקשן, למקומות הבילוי, למסעדות הטובות, למועדונים, למקום העבודה, למקום בו הכול קורה. מן הסתם לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לגור בתל אביב, אבל רבים ישמחו  "לגור ליד", כמה דקות נסיעה מהעיר הגדולה והתוססת, להיות עם ולהרגיש בלי – עם כל מה שהמרכז מציע אך בלי העומס והלחץ השוררים בו. לפיכך, הפרויקטים הנחשקים הם אלה שזזים צעד אחד   הצידה ומציעים מגורים בסביבה נעימה, רחוקה משאון העיר אבל קרובה לכבישים ראשיים ולתחבורה ציבורית נגישה ונוחה.

 

 

החשיבות הרבה של חינוך וקהילה

פרויקט המציע סביבה ירוקה ומשפחתית שנגישה למרכז, יהיה רלוונטי ונחשב רק אם יציע גם מוסדות חינוך ושירותים קהילתיים איכותיים – גנים, בתי ספר, מרכז חוגים, קאנטרי קלאב וכיו"ב.  הצורך בחינוך טוב נמצא במעלה ראשונה עבור משפחות רבות, ובצדק. גם פעילויות קהילתיות המתקיימות בסביבה משפחתית מהוות שיקול חשוב בבחירת דירה בפרויקט מגורים חדש.

אפשר להשיג את כל זה במחיר סביר?

בדרך כלל דרישות כמו סביבה ירוקה, נגישות למרכז, חינוך טוב וחיי קהילה פעילים, מתורגמות לכסף לא קטן. יחד עם זאת, לעיתים רחוקות יש הזדמנויות שלא כדאי לפספס  של שכונות מגורים חדשות שיכולות להעניק את כל היתרונות שהוזכרו כאן, גם במחיר סביר ובתנאים טובים שמשפחות רבות יכולות לעמוד בהם.

… כמו למשל, אאורה  בן שמן – הסוד החדש של המרכז

אאורה בן שמן הוא הפרויקט הראשון שמשווק בשכונת נופי בן שמן, כאשר לאאורה ניתנה זכות הראשונים לבחירת המגרשים בהם ייבנה הפרויקט בשכונה החדשה.  הפרויקט יכלול את כל היתרונות שהזכרנו בכתבה זו, ויאפשר לדייריו ליהנות מכל העולמות:

 • סביבה ירוקה השוכנת מול אחד מהיפים ביערות ארצנו, וכוללת פארק ענק עם אגם אקולוגי ואמפיתיאטרון. השכונה תרושת בשבילי הליכה ואופניים להנאת התושבים.
 • קרבה למרכז –  כ-15   דקות מתל אביב, קרוב לשדה התעופה, עם גישה נוחה לכבישים 1, 6 ו-40. נגישות לתחבורה ציבורית כולל רכבת.
 • קריית חינוך עם גני ילדים ובתי ספר, ומגוון פעילויות קהילתיות.
 • וגם המחיר מפתיע.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.