נדל"ן

פלורידה מחכה לכם – היכנסו למגרש

יותר ויותר ישראלים כבר מבינים, שבמקום להשקיע בדירה בארה"ב הרבה יותר משתלם לרכוש מגרש מאושר לבנייה.

header

חברות נדל"ן מובילות בתחום מציינות שזו ההזדמנות האחרונה ליהנות מהשלכות המשבר הכלכלי של 2008 בארה"ב, לרכוש קרקע איכותית בפלורידה במחיר נמוך, וליהנות מתשואה של 200-300 אחוזים תוך שנתיים שלוש.

התמורות בשוק הנדל”ן בארה”ב הן נקודת הזינוק לרווח הגדול
ב-2008 התרחש בארה”ב משבר דיור שהשפיע באופן קיצוני על שוק הנדל”ן. הבנקים עיקלו בתים ומגרשים רבים ומחיריהם ירדו פלאים. בינתיים, עם השנים, מלאי הבתים שבידי הבנקים התדלדל ומחירי הדירות “תוקנו” וטיפסו מחדש לעלויות גבוהות ביותר. הקרקעות, לעומת זאת, עדיין לא עשו את התיקון, אם כי הן בדרך הנכונה להשלמתו. הצפי הוא שמחירי המגרשים המאושרים לבנייה יזנק ממש בקרוב. לפיכך, המלאי המצומצם של המגרשים שעדיין עומדים למכירה, מספק הזדמנות פז בלתי חוזרת למשקיעים לבצע עסקה שתניב פירות נפלאים בטווח קצר יחסית.

מה עושה עסקה כזאת לאפשרית, כדאית ומשתלמת כל כך?
לפני הכול, העיתוי המושלם והמחיר ההתחלתי – כאמור, הקרקעות בארה”ב בכלל ובפלורידה בפרט מוצעות כרגע במחירים סבירים. אם בשנת 2006 שווי דונם לבנייה באזור עמד על 70,000 דולר, כיום ניתן לרכוש קרקע כזו ב-18,000 דולר. במסגרת חלון ההזדמנויות הקטן שייסגר עוד מעט, גם משקיעים ישראלים קטנים שמבינים את הפוטנציאל יכולים לממש את האופציה האטרקטיבית – לרכוש בפלורידה קרקע מאושרת לבנייה במחיר נמוך ולייצר תשואה חסרת תקדים תוך מספר שנים בודדותשנתיים שלוש. עם זאת, הדגש הוא על כיום וכרגע, שכן מדובר בדקה ה-90, לפני שמחירי הקרקעות יקפצו שוב.

הלוקיישן האטרקטיבי – ככלל, פלורידה נהנית כיום מהגירה חיובית ומגידול משמעותי באוכלוסייה, באיכות התושבים וברמת החיים. הוסיפו לכך את האקלים הנוח, ומכאן קל להבין מדוע מדובר באזור שרבים מעוניינים להשקיע ולהשתקע בו. יתרה מזאת, המגרשים המוצעים למכירה נהנים ממיקום מעולה, בתוך שכונות איכותיות, בסביבת מגרשי גולף ומתחמי בילוי שוקקים.

קרקע זמינה ומאושרת לבנייה – חברות הנדל”ן המלוות את התהליך בישראל מציעות מגרשים זמינים לבנייה הממוקמים בלב שכונות מגורים. שלא כמו בישראל, אין כאן שאלה של “אם ומתי הקרקע תופשר”. מדובר בקרקע שזמינה לבנייה מיידית.

אין הוצאות ואין בירוקרטיה וניהול – ההשקעה בקרקע מורידה מראשם של הרוכשים את כל ההתנהלות הבירוקרטית וכאב הראש הפרוצדורלי הכרוך בהשקעה בדירה או בית: אין הוצאות שוטפות לתחזוקת הנכס, אין התעסקות מתישה בניהול, אין חובת דיווח שנתית לרשויות ותשלומי ביטוח ומס גבוהים למעט מס רכוש בגובה כ-300 דולר לשנה, וכמובן – אין התקשרות עם שוכרים, אחריות על תיקונים וכיו”ב. כל שנדרש הוא לחכות שנתיים-שלוש, למכור את הקרקע ולהרוויח.

ומעל הכול, תשואה גבוהה לטווח קצר – על פי צפי המומחים בתחום, הביקוש הגבוה לנדל”ן בפלורידה יביא לעלייה ניכרת בשווי המגרשים כבר ב-3 השנים הקרובות. המשמעות היא שמי שמשקיע כיום, יוכל לממש את השקעתו הבטוחה בטווח זמן קצר ולהרוויח מאות אחוזים.

רכישת נדל”ן בארה”ב דורשת ליווי של חברה מקצועית ואמינה
רכישת נדל”ן בארה”ב היא תהליך מורכב, הדורש ליווי מחברה מקצועית שתהיה “האבא והאמא” של העסקה. חברה כזו, שעוסקת במכירת מגרשים בארה”ב ומכירה היטב את האזור, מחזיקה ברשותה מאגר של מגרשים זמינים לבנייה באזורים מבוקשים בפלורידה. באחריותה לתת מענה מלא בנושא מיסוי ולטפל בכל הפרוצדורות הנדרשות לסגירת העסקה.
לפיכך, מומלץ להתקשר עם חברה מובילה בתחומה, שיש לה ניסיון ממוקד והתמצאות מעמיקה בענף הקרקעות בפלורידה. גוף כזה שרכש את הקרקעות מהבנקים אינו משמש כמתווך בין המשקיע למוכר, ולכן אין בעסקה פערי תיווך. בנוסף, מכיוון שהכסף מופקד בנאמנות אצל עורך דין עד לרישום בטאבו, ניתן לחתום על העסקה בהרגשה של רוגע וביטחון.

לפרטים נוספים:

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

בריאות כיצד לבחור את הדיור המוגן עבורך או עבור בני משפחתך

בשנים האחרונות כפטריות לאחר הגשם צצות בכל פינה פרסומות לדיור מוגן, יוקרתי יותר או פחות, אבל הכול ממותג, יפה ומרשים. אבל השאלה היא על...

תיירות אזרחות פורטוגלית: המדריך השלם בדרך לדרכון האירופאי שלכם

לימודים כמה באמת צריך ללמוד לפסיכומטרי?

לימודי פסיכומטרי מוצלחים הם לא רק לימוד ושינון אלא גם למידה מטעויות. מי שיודע להסיק מסקנות מטעויות שעשה בדרך, יוכל לתקנן ולהשתפר. אז כמה...

לימודים חמש אמונות טפלות של סטודנטים בפסיכומטרי

כולנו רוצים להצליח בפסיכומטרי, ומוכנים לעשות בשביל זה לא מעט. אולי תתפלאו, אבל גם מבחנים פסיכומטריים – כמו בכל מקום שבו נפגשים לחץ נפשי...

לימודים ללמוד שפה מהספה

אנחנו לא קוראים לכם עצלנים, אנחנו רק אומרים שאם בא לכם ללמוד מהר ובקלות איך לשלוט באנגלית מדוברת – הג'רוזלם פוסט גילה את שיטת...

לימודים לדבר באנגלית ללא מבוכה

ישראלים רבים, גם כאלה שהאנגלית שלהם ברמה טובה, נתקפים מבוכה כשהם נדרשים לשוחח באנגלית בחוץ לארץ. את רוב המידע שלנו על שיחות חולין באנגלית...

צרכנות בריכות אינטקס – הבחירה המושלמת לבית

בריאות בי קיור לייזר – פיתוח ישראלי פורץ דרך לחיים טובים בלי כאבים

כאבים חוזרים ונשנים שפוגעים באיכות החיים, הם מנת הסבל שחולקים רוב האנשים החל מגיל מסוים. לכן, קל להבין את הבאזז העולמי שחולל מכשיר הבי...

לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.