נדל"ן

5 דברים שחייבים למעבר דירה מוצלח

מעבר דירה עלול להיות סיוט אם לא נערכים אליו בצורה נכונה. החל מניקיון, דרך ציוד אריזה ועד החשיבות של תכנון ומצב רוח טוב – הנה כמה דברים שישדרגו עבורכם את החוויה בצורה משמעותית

מפתח בתוך קופסא

הכנות לקראת מעבר דירה מתחילות בערך חודש לפני תאריך ההובלה והן מחייבות התייחסות לשורה ארוכה של משימות בירוקרטיות. כך למשל צריך לדאוג להשאיר את הדירה הקודמת במצב מכובד תוך כדי שמתחילים לסדר את הבית החדש, ולתאם שירותים של טכנאים, חשמלאים ואנשי מקצוע.

אין פלא אם כן שהמעבר עלול להיות סיוט אם לא נערכים אליו בצורה נכונה ובדיוק בגלל זה אספנו עבורכם 5 דברים שישדרגו את החוויה:

1. שואב אבק

אם עדיין אין לכם שואב אבק, זה ללא ספק הזמן הכי טוב לרכוש אותו. הוא יעזור לכם לנקות את הדירה הנוכחית בלי מאמץ ולהתחיל את חווית המגורים בדירה החדשה ברגל ימין. בהוצאה של כמה מאות שקלים בלבד תוכלו גם להקל על עצמכם בהמשך, לשאוב את שאריות הלכלוך מהספות והמיטות ולמנוע כאבי גב. דגמים מסוימים של שואב אבק יעזרו לכם אפילו לנקות את הרכב אם תחליטו לבצע את המעבר לבד, מה גם שהם חיוניים בקרב משפחות עם ילדים ו/או חיות מחמד.

2. ציוד אריזה

הטעות הנפוצה ביותר במעברי דירות היא להקל בחשיבותו של ציוד אריזה. מתכננים לאסוף קרטונים שזרוקים ברחוב ולא מוכנים להשקיע שקל ברכישת ארגזים חדשים? זה עלול להתנקם בכם. הציוד יקבע תוך כמה זמן תסיימו לארוז את הבית, מה יגן על החפצים האישיים שלכם והאם הכל יגיע ליעדו בשלום. בנוסף, רכשו מראש קרטונים וסרטי הדבקה כדי שלא תיתקעו בלעדיהם ביום שלפני המעבר המיוחל.

3. תכנון וסימון ארגזים

עוד דבר קטן שעשוי לגרום להבדל גדול בחוויית המעבר שלכם הוא סימון של הארגזים והקרטונים. הקפידו לסמן כל ארגז ולכתוב עליו מה הוא מכיל. לאחר מכן צבעו את הקרטונים והארגזים בצבעים שונים לפי כל חדר. כך תוכלו להגיד למובילים היכן להניח את הקרטונים תוך כדי ההובלה, ולמנוע את הצורך בהעברה שלהם באופן עצמאי כשכל הבית עדיין בבלגן.

4. מצב רוח טוב

שמירה על אנרגיות חיוביות תסייע לכם להתמודד עם השעות הקשות של המעבר. את מצב הרוח תוכלו לשנות עם האזנה למוזיקה, הפסקות יזומות ועצירה להפסקת פיצה או המבורגר. התייחסו למעבר כאל הזדמנות לשפר את איכות החיים וקחו את הכל בחיוך.

5. חברים (או חברת הובלות)

ההחלטה הכי חשובה היא האם לבצע את המעבר לבד ועם חברים או להזמין חברת הובלות. חברים יחסכו לכם כסף אך הם פחות מקצועיים, בעוד חברת הובלות תחייב אתכם להגדיל את התקציב. קבלו החלטה לפי כמות הציוד והתייעצו עם אנשי מקצוע.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.