נדל"ן

כנראה לא רק הליגה הטובה בעולם, גם ההשקעה הטובה בעולם.

הדיונים איזו ליגה היא הטובה בעולם יימשכו כנראה הרבה מאוד שנים, כנראה כמו הדיונים לגבי איפה תמצאו בחו"ל את ההשקעה הטובה בעולם. כפי הנראה כעת, כשאפשר לקבל תשואה של 10% על השקעה של 79,000 ליש"ט בלבד, שוק הנדל"ן באנגליה בהחלט מוביל את הליגה.

header

למרות שבתחום הספורט, הסברה אומרת, שצריך להתחיל הכי מהר שאפשר ואז רק להגביר. מסתבר שדווקא מודל ההשקעה הייחודי באנגליה מאפשר לכם להתחיל בסכום השקעה צנוע יחסית, הנותן תשואה גבוהה וקבועה, המעוגנת בחוזה של 10 שנים. זאת בהתאמה אישית ליכולת ההשקעה של כל אחד.

כמה גדול הפוטנציאל באנגליה?

ובכן, הפוטנציאל בתחום הנדל"ן באנגליה הוא מאד גדול וזאת משתי סיבות עיקריות: האחת, שבניגוד לארץ, באנגליה בתוך תחום הנדל"ן התפתחה נישה נפרדת, נישת הדיור המוגן. השנייה היא העובדה, שבחו"ל אחת התופעות הנפוצות היא המעבר של אנשים מעל גיל 60 לעבור לגור בדיור מוגן בכלל ואקסקלוסיבי בפרט וליהנות מכל היתרונות שדיור כזה מציע. היות שתוחלת החיים ארוכה יותר ומבוגרים נוטים לשכור דירות במתחמים של דיור מוגן, ביקוש לדירות כאלה, המספקות מעטפת שירות נרחבת, רק עולה. כך למעשה הופכות הדירות האלה, לאטרקציה העיקרית עבור משקיעים בשוק הנדל"ן באנגליה.למה דווקא דירות בדיור מוגן?

מראש קהל היעד של דירות האלה, הוא קהל יעד מבוגר המחפש דירה להשתקע בה לטווח ארוך. דבר היוצר יתרון עצום על פני קהלי יעד צעירים הנוטים למעברי דירות לעיתים תכופות יותר. כלומר מדובר בקהל יעד יציב יותר שיכול להבטיח תשואה קבועה לאורך זמן ארוך יותר. עובדות אלו יוצרות יתרון משמעותי עבור חברות הדיור ועבור המשקיעים עצמם, המבינים את פוטנציאל הרווח. עבור המשקיע הישראלי למשל, זה אומר שבסכום של מקדמה לדירה בארץ, הוא מקבל נכס המניב לו תשואה קבועה של 10%.

השלישייה המובילה לרווחיות.

מודל הדיור המוגן באנגלית מתבסס על שלושה אלמנטים המובילים לכדאיות ורווחיות ההשקעה. האלמנט הראשון והחשוב הוא, שהדירה שייכת למשקיע עצמו וגם רשומה בטאבו על שמו. האלמנט השני, המהווה יתרון עצום עבור המשקיע הוא, שהוא לא צריך להתעסק עם תחזוקת הדירה. כל נושא התחזוקה, הביטוח והאכלוס הוא באחריות היזם עצמו. כלומר במילים פשוטות יותר, למשקיע יש אפס התעסקות בדירה, היא רשומה על שמו והיא מניבה לו תשואה קבועה לאורך שנים. כשכמובן התשואה היא האלמנט השלישי. סביר להניח שעם תשואה כזו, המשקיע לא ירצה לוותר על הנכס, אפילו שהיזם מתחייב לקנות אותה ב – 125% ממחיר הקנייה בתם תקופת החוזה של 10 שנים. כמו שאמרנו, שלישייה כזו מניבה רק רווחיות.

ספורט מדברים בסטטיסטיקה, ואנחנו, במספרים

כל משקיע מחפש את התכלס שמאחורי כל המילים היפות, כלומר, כמה בעצם יוצא לי מזה? אז הנה המספרים עצמם: כיום, על השקעה של החל מ 79,000  ליש"ט (382,900 ₪) בדיור מוגן, המשקיע מקבל כל חודש שכר דירה החל מ – 3,184₪ ישירות לחשבון הבנק שלו. כל זאת ללא ניהול וללא התעסקות שלו בדירה עצמה. כלומר, המשקיע נהנה הן מראש שקט והן מסכום חודשי מכובד, ישירות אליו לכיס. רק תחשבו כמה יתרונות יש במודל הזה, לעומת רכישת דירה בארץ או בחו"ל. סכום ההשקעה נמוך יותר, אין התעסקות עם שום אספקט של ביטוח, תחזוקה או מציאת שוכרים, אין ריביות, אין משכנתא, למעשה אין את כל הגורמים ההופכים השקעה בנדל"ן, לכאב ראש. בנוסף, יש עוד יתרונות בהשקעה באנגליה, הירידה בערך המטבע, מערכת משפט ורישום מסודרים המהווים יתרון למשקיעים זרים, רגולציה, הטבות מס ועוד. כשכל היתרונות האלה לטובתכם, לא חושבים שהגיע הזמן לעלות לליגה של הגדולים בהשקעות נדל"ן?

לפרטים נוספים:

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תיירות אזרחות פורטוגלית: המדריך השלם בדרך לדרכון האירופאי שלכם

פיננסים מהי עסקת "פליפ" ואיך היא תגרום לכם להרוויח עשרות אלפי דולרים בשנה?

אם יש לכם הון עצמי החל מ-100,000 דולר ואתם מחפשים אפיק השקעה שמניב רווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר – עסקת פליפ בניו יורק...

תיירות 1969 שוב מחדש: הטיול שייקח אתכם אל השנה ששינתה את העולם

פיננסים Total Pay-Back: הכרטיס שמחזיר לכם כסף על ההוצאות שלכם

מה יכול להיות יותר משתלם מקנייה היום שמחזירה לך כסף מחר? על השאלה הזאת ענתה חברת כרטיסי האשראי max מבית לאומי קארד בעזרת כרטיס...

לייף סטייל עם איזה מתנות תפנקו את בני הזוג בחג?

פיננסים למה אין בישראל מספיק ארנקים דיגיטליים?

צרכנות איך משפרים את קליטת ה-Wifi?

נדל"ן חריש מציגה: החיים שכל משפחה צעירה רוצה

נדל"ן בטומי – פנינת נדל"ן גיאורגית

גיאורגיה כבשה בשנים האחרונות מקום של כבוד במפת התיירות העולמית, מי כמונו הישראלים מודע לכך. מסתבר שהמדינה המתפתחת אינה מסתפקת בתיירות בלבד, כאשר לאחרונה...

לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.