השקעות נדל"ן בחו"ל

דואגים לעתיד שלכם? הכירו את פולין – הכוכבת העולה בשוק הנדל"ן האירופאי!

יותר ויותר ישראלים גילו בשנים האחרונות את אופציית ההשקעה בנדל"ן בחו"ל, כשפולין הינה אחד היעדים הפיננסיים היותר מבוקשים. לפולין כלכלה יציבה וצומחת, מטבע חזק ומגוון הזדמנויות חדשות להשקעה - במחיר הנמצא בהישג ידכם.

פולין מודרני

דירה מעבר לים? זה כבר לא חלום רחוק!

אם גם אתם עובדים קשה, ולא יכולים להרשות לעצמכם לרכוש דירה או מרגישים שהחלום לשמור על אותה רמת חיים גם בפנסיה רק הולך ומתרחק מכם עם השנים, אתם לא לבד. שוק הנדל"ן בארץ מצומצם ונתון בקיפאון בשנים האחרונות. המחירים הגבוהים המאפיינים אותו בשילוב תשואות נמוכות מאוד עד אפסיות על הנכסים, גורמים לישראלים רבים לחפש אפיק השקעה חלופי ואטרקטיבי ולהשקיע את כספם ברכישת דירה בחו"ל, במחיר זול משמעותית ובתשואות גבוהות.

זה לא מיועד רק לעשירים מופלגים, אלא מתאים לכל אותם האנשים בדיוק כמוני וכמוך, המסתכלים קדימה ומחפשים לייצר הכנסה פאסיבית נוספת או דרך להבטיח פנסיה טובה שתאפשר להם איכות חיים טובה ומכבדת גם בגילאים המבוגרים.

הביקוש הגבוה לדירות בשוק הנדל"ן אירופאי בכלל ובפולין בפרט, מבטיח למשקיעים עלייה משמעותית בערך הדירות כמו גם במחירי השכירות. כיום, ניתן לקנות דירה להשקעה בפולין ישירות מהקבלן החל מ-79,000 € בלבד, שתבטיח לכם לא רק הכנסה חודשית קבועה, כי אם גם תשואה של עד 7% בשנה בנוסף לעליית שווי הנכס. לשם השוואה, עלות רכישת דירת 40 מ"ר חדשה בוורשה כשהיא מאובזרת לחלוטין, עשויה להגיע לכרבע ממחיר דירה דומה בתל אביב.

רוצים להבטיח את העתיד שלכם כבר היום? רוצים לייצר הכנסה נוספת?

למה פולין?

פולין כבר מזמן אינה עוד שוק מתעורר כי אם כלכלה מפותחת ומשגשגת, יעד תיירותי מבוקש גם לתייר הישראלי ומתאפיינת במחירי מחייה זולים. בעשור האחרון, רשם שוק הנדל"ן הפולני עליות מחירים רציפות ועקביות והוא נהנה מצמיחה יציבה הכוללת עידוד בנייה מסיבי על ידי הממשלה והרבה מאוד השקעות זרות. פולין היא אחת המדינות היחידות, בדומה לשוק בישראל, שהוכיחה חוסן כלכלי במשבר העולמי שפרץ בשנת 2008 ואף המשיכה לשמור על מגמת צמיחה חיובית – מה שמסמן אותה כאחד ממנועי הצמיחה הכלכליים בגוש האירופאי.

מצבה הכלכלי המצוין של פולין, בשילוב היעדר אפיקי השקעה סולידיים ואטרקטיביים בארץ, מעודדים את הקהל הישראלי להשקיע בנדל"ן הפולני. כל מי שמגיע לורשה מוצא עיר מערבית לחלוטין, תוססת והומה עם מרכזי קניות עצומים ופעילויות תרבות. פולין מהווה יעד אטרקטיבי לקניות, לבילויים ולצרכני התרבות.

לבד או עם ליווי? מהי הדרך הנכונה להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

אז אחרי שהחלטתם ללכת על פולין וכבר בחרתם כיוון השקעה, יש כמה דברים שחשוב שתדעו רגע לפני שבוחרים נכס ומיקום. כל מי שמשקיע בחו"ל יודע שחשובה מאוד ההיכרות עם השוק המקומי והסביבה של הנכס: השכונה, חתך האוכלוסייה, המסחר באזור, השירותים העירוניים הניתנים לתושבים, וכמובן המציאות הכלכלית המאפיינת את המדינה בה הוא נמצא. האם השוק בצמיחה? מה רמת הביקוש לנדל"ן? חוסן המטבע ועוד.

למשקיע שפועל לבד זו עשויה להיות משימה לא פשוטה. מעבר לתחקיר מעמיק על הנכס, נדרש למצוא עו"ד מקומי שיטפל בכל הניירת המשפטית וזה דורש השקעה רבה של משאבי זמן, ידע ומאמץ. אם עמדנו בהצלחה במשימה, נוכל לקצור בעצמנו את הפירות. מנגד, חברות נדל"ן ותיקות הינן בעלות קשרים ענפים ושיתופי פעולה עם גופים במדינות השונות או שפועלות בעצמן מתוך מדינות עם הקלות בחוקי מס ובכך יכולות לחסוך למשקיע, גם חלק מעלויות המס וזאת  בנוסף ליתרון המשמעותי של ליווי מקצועי, משפטי ואישי צמוד עד לתום הרכישה והשכרת הנכס.

יש בשוק כמות רבה של חברות העוסקות בהשקעה בנדל"ן. מומלץ, בתור צעד ראשוני, לבצע סינון על בסיס ניסיון וותק, כאשר חברה הפועלת שנים רבות בתחום כפי הנראה תוכל להשיא ערך רב יותר למשקיעים. העדיפו חברות המאפשרות לכם להשקיע גם סכומי כסף לא גבוהים. והכי חשוב – נסו לקבל המלצות מאנשים שהשקיעו באמצעות אותן החברות.

 

רונסון ישראל: ככה קונים דירה בפולין מבלי לטוס!

רונסון היא אחת החברות היותר ותיקות, אמינות ומוכרות בשוק הנדל"ן בפולין, בעלת הון עצמי של מאות מש"ח, נסחרת בבורסה והיחידה המפעילה סניף בישראל. החברה מבטיחה למשקיעים מקסימום תשואה על הנכס מבלי להתעסק בכל הבירוקרטיה מסביב. ליווי צמוד לאורך כל הדרך, החל מתהליך הרכישה והליווי המשפטי דרך אבזור הדירה ואיתור שוכרים מתאימים וכלה בבחירת חברת הניהול שתנהל עבורך את הנכס.

מעוניינים לרכוש דירה להשקעה בפולין ישירות מקבלן באחד הפרויקטים שלנו?

 • אנחנו מאתרים עבורכם את הנכס המתאים.
 • דואגים לגימור של הנכס כולל האבזור והריהוט, על מנת להשביח את ערכו עד למקסימום ומאתרים עבורכם את חברת הניהול (אנחנו עובדים עם החברות המובילות בשוק הפולני) ומנהלים מולה מו"מ וגם מסייעים באיתור השוכרים.
 • אנחנו אחראים לרישום הנכס בטאבו ולהשלמת התהליך הפרוצדורלי המשפטי, בליווי עו"ד ישראלי-פולני ונוטריון פולני, כך שבסוף התהליך, אתם הבעלים החוקיים של הנכס בפולין.
 • אתם מקבלים דירה חדשה, מרוהטת ומאובזרת, המניבה לכם תשואה של עד 7% בשנה מהשכרה בנוסף לעלייה עתידית בשווי הנכס, וכל זאת בהשקעה של 79,000 € בלבד!

היום זה הזמן הטוב ביותר לדאוג למחר שלכם. השאירו פרטים לתיאום פגישה:

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.