השקעות בארץ

חו"ל בישראל – 6% תשואה מובטחת עבור המשקיעים הישראלים

עם 6% תשואה וצפי ל-250 אלף תושבים בבית שמש, זה לא מפתיע שפרויקט "השדרה" בבית שמש מושך תשומת לב של משקיעים רבים

820X320-4

המציאות של 2020 בלתי ניתנת להכחשה: הקורונה כאן והיא אתגר עבור משקיעים. החדשות הרעות: יש אפיקי השקעה שהופכים לפחות אטרקטיביים או אפילו פחות בטוחים. החדשות הרווחיות: משקיעים חכמים מחפשים את הפרויקטים שיניבו להם מקסימום רווחים במציאות החדשה.

משקיעים מכל הארץ כבר פיצחו את הרווחיות ברמת שמש

בית שמש היא העיר הצומחת ביותר בישראל, כשבעשור האחרון זינק מספר תושבי העיר בנתון מדהים של כ-62.3%. המומחים צופים שעד 2025 מספר התושבים בה יזנק ל-250 אלף תושבים. במקביל, כמות הציבור החרדי באיזור רק הולכת ומטפסת וכיום ברור, למשקיעים ולמומחים פיננסיים כאחד, שמדובר בכוח כלכלי משמעותי. עם כזו כמות תושבים, אפשר להבין מדוע אנשי הנדל"ן הוותיקים – רובין לנדסמן ורם ישראל הוציאו לדרך את פרויקט "השדרה". מדובר בהרבה יותר מעוד מרכז מסחרי, אלא במרכז המקורה הגדול באיזור והוא אפילו מותאם לציבור החרדי שהולך וגדל. העובדה שהמרכז ממוקם במרכז העיר, סמוך לעורקי תחבורה ראשיים, ובמרחק הליכה ברגל משכונות האזור, הופכת את הבחירה במיקום לפיצוח רווחי במיוחד.

6% תשואה ב-3 שנים

פרויקט השדרה לא רק מגיע עם תכנונים מרשימים, אלא גם עם התחייבות מדהימה של תשואה של 6% למשל שלוש שנים, וזו עוד הציפייה הסולידית יחסית. לפרויקט יש מגוון יתרונות למשקיעים, שבולטים במיוחד בתקופה הזו:

 • תשואות גבוהות במיוחד אחרי הקורונה: היזמים צופים שלאחר תקופה זו ולאחר עידן הקורונה – תעלה התשואה לרמות של 8%-10%
 • גיוון פיננסי: במרכז המסחרי יוצעו חנויות להשכרה לצד חנויות לרכישה, כך שגם אלו שרוכשים נכסים יוכלו להיות חלק מההצלחה שלו בהמשך הדרך.
 • חסינות כלכלית: המגזר החרדי לא נמשך לרכישות אונליין ולכן המסחר צפוי להיות סיפור הצלחה מסחרר, מהרגע הראשון.
 • ערכי פדיון גבוהים: כשהתכנון של המרכז מושלם ואסטרטגי, אפשר לצפות לפדיונות מקסימליים.

מה שהופך את ההשקעה למוצלחת במיוחד הוא הליווי של היזמים- כל מי שמשקיע מקבל את הנכס לבעלותו המלאה, בעוד שהיזמים דואגים לשוכר לנכס וחוסכים לו זמן וכסף.

המרכז המסחרי האופטימאלי לעיר עם יותר מ-50% חרדים

בעוד שתחום האי קומרס עשה חיל בארץ ובעולם בשנה האחרונה, יש ציבור אחד שנותר חסין בפניו – הציבור החרדי. החרדים העדיפו לרכוש את הקניות שלהם בדרך הטובה והישנה ולא להיכנס לרשת ולרכוש. אם מוסיפים את העובדה הזו לכך שבבית שמש יש יותר מ-50% חרדים, אפשר להבין מדוע המרכז מותאם לצרכי הציבור החרדי שמעוניין לרכוש במיקום מרכזי אחד, ועדיף כזה שנגיש בתחבורה ציבורית. המרכז החדש מותאם במיוחד להרגלים של הציבור החרדי וישלב רשתות שמוכרות למגזר החרדי, לצד בנק, מסעדות ומתחם חנויות כשרות למהדרין.

קניון

חלון ההזדמנויות לא יישאר פתוח זמן רב

החדשות אודות חיסונים אפקטיביים לקורונה לא מפסיקות להגיע וברור לכולם שזה רק עניין של זמן עד שכולם "יחזרו לעניינים"; כל עוד כולנו חיים תחת הקורונה, אין כמו השקעה בנדל"ן בטוח ואיכתי; עכשיו זה בדיוק הזמן לעשות החלטה שתהיה משתלמת לאורך שנים רבות, הרבה אחרי שניפרד מהקורונה לטווח הרחוק. אז מה הלו"ז? אכלוס שלב א' צפוי להתחיל ברבעון הראשון של שנת 2021, והשלב השני יחל בקיץ של אותה שנה. הרוכשים במתחם נהנים גם מליווי בנקאי של בנק הפועלים, הבנק הגדול בישראל, והקונים מקבלים ערבויות חוק מכר על מלוא התמורה. בכאלו תנאים – אין סיבה להתלבט. מלאו את הפרטים ותקבלו את כל הפרטים על ההשקעה שלכם.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ללא התחייבות

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >>

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ללא התחייבות

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.