השקעות בארץ

כ100% רווח תוך שנתיים עסקת הנדל"ן הבטוחה ביותר שתכירו

משקיעים חכמים יודעים שצריך לזהות הזדמנויות, וההזדמנות הזו לא זקוקה להסברים: 165,000 ₪ ויכולה להיות לך גישה להשקעה בטוחה, ללא אחוזי סיכון. יותר מ-90% מהשטחים כבר נמכרו – מה איתך?

820×320-1

המוניטין של שנת 2020 איננו מהמוצלחים, היה קל להיתקל בקריאות "2020, תיגמרי כבר", וגם אפשר להבין מהיכן הן מגיעות. שנת 2020 הגיע עם שלל אתגרים ושינויים, שהשפיעו על החיים של כולנו. אז נכון, יש את מי שהפסידו, יצאו לאבטלה וסבלו ממחירים קשים, אך חשוב לקחת בחשבון את הצד השני של המטבע: המשקיעים שניצלו את הרגע, הרימו את הראש מעל המים ולקחו החלטות חכמות. זו ההזדמנות שלכם להפיק את המיטב ממה שנותר מהשנה, ולצאת ממנה מנצחים. בעוד שאין הזדמנויות מרגשות להופעות, מסיבות או כנסים, כן אפשר להיתקל מעת לעת בהזדמנויות השקעה סופר משתלמות. הכירו את המובילה שבהן – פארק ההייטק אילנות, שמאפשר למשקיעים חכמים לרכוש קרקע במתחם המבוקש במחיר התחלתי של רק – 165,000 ₪.

ליהנות מפריחת ההיי טק, לקחת חלק בנסיקה של פרדס חנה

תחום ההיי טק נחשב ל"הימור בטוח" – תחום שרק הולך ומתפתח, ומעניק לאלו שמשקיעים בו או בענפים החופפים לו תשואות מדהימות. בעוד שאפשר למצוא בארץ מתחמים שונים, חלקם רוויים ועמוסים, מתחם חדש אחד הולך להיות חלוץ – פארק ההייטק אילנות הוא מתחם העסקים הראשון בפרדס חנה. אם עוד לא נחשפתם למגמה, כדאי שתדעו: פרדס חנה גדלה ומתפתחת והאזור כולו נמצא בתנופה בשנים האחרונות, בהמשך ישיר להצלחתו של פארק ההייטק בקיסריה. המועצה המקומית פרדס חנה כבר אישרה את התוכנית של הפארק והיא יוצאת לדרך בימים אלו ממש, זה בדיוק הזמן להצטרף למשקיעים שייהנו מתשואות גבוהות על מההשקעה וגם מהנכס העתידי.

הרגע המושלם, ההשקעה האולטימטיבית

לא מפתיע לשמוע שיותר מ-90% מהשטחים בפרויקט כבר נמכרו, לאור היתרונות הבולטים שלו:

  • רווח מקסימלי: המשקיעים צפויים להגיע לרווחים גבוהים תוך זמן קצר בהשקעה התחלתית נמוכה מאוד.
  • 0% סיכון: התכניות אושרו, הקרקע זמינה והפרויקט יצא לדרך. רק נותר להצטרף לסיפור ההצלחה.
  • הסכם מעולה: הזדמנות להצטרף להסכם שיתוף בהובלתו של משרד עורכי דין מהמובילים בתחום הנדל"ן שנועד להסדיר מראש את היחסים בין כל המשקיעים ולהובילם למימוש מוצלח ומהיר.
  • מיקום מנצח: המתחם ממוקם בקו ראשון לתחנת רכבת פרדס חנה-קיסריה, סמוך לצירי תנועה מרכזיים. כבישים ארבע, שתיים ושש סמוכים למתחם ויאפשרו הגעה מהירה לעשרות אלפי העובדים שעתידים לעבוד במתחם.

16 מיליון ₪ כבר הושקעו, הזדמנות אחרונה להצטרף להצלחה לפני שהפרויקט נוסק

העלות הראשונית להצטרפות ולהשקעה עומדת על סך של 165,000 ₪ בלבד, סכום נמוך, במיוחד אם מסתכלים קדימה – לעבר אחוז התשואה הצפויה על ההשקעה, שתגיע ל- 100% כבר בשנה הקרובה, עוד לפני שלב הבנייה. זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בסיפור ההצלחה.

ליהנות מתשואות מדהימות, ללא סיכון

אפשר להשקיע עם סכום התחלתי של 75,000 ₪ בלבד! והשאר באפשרויות מימון מגוונות.  איך זה עובד? פשוט מאוד – השקיעו את הסכום ההתחלתי היום, והשלימו את יתר ההשקעה, ל-165,000 ₪ בתשלומים נוחים.

 

כדאי לדעת: ההשקעה ופרישת התשלומים בהתאם לאישור של נותן המימון. מלאו את הפרטים ותוכלו לקבל את כל המידע, להביט על התוכניות המרשימות (והמאושרות!) ולצאת לדרך.