השקעות בארץ

ההשקעה שמשגעת את המדינה: משרדי יוקרה במתחם ה-1,000 בראשון לציון – כל הגדולים כבר כאן, מה איתך?

שבירו שובר את השוק במתחם המבוקש במדינה: זכות למשרדי יוקרה במתחם ה-1,000 לבעלי הון עצמי של 150,000 ₪ בלבד

820×320 _2 copy 2

מביני עניין בארץ ובעולם כבר יודעים: זה הזמן להשקיע בנדל"ן; הבכירים בשוק הנדל"ן צפו בהשתאות במשבר הקורונה ועקבו אחרי התנודות בשוק. בעוד שבתחילת המשבר רבים דיווחו על "קיפאון", מאז העצירה באביב 2020, אפשר לומר שגרף ההשקעות בנדל"ן רק הולך ומטפס.

זה הזמן להשקיע – לפני שחיסון הקורונה מגיע וההזדמנות חולפת

המנהל הרפואי של מודרנה הודיע לאחרונה שעד סוף 2020 החיסון יתחיל להיות זמין לציבור, המשמעות: השוק הולך להתאושש והמחירים רק ילכו ויעלו ככל שהזמן יחלוף. אז נכון, בינתיים יש שלל מגבלות, אבל משקיעים חכמים יודעים שבתקופות של חוסר וודאות אפשר לעשות השקעות שיוצרות מקסימום תשואה. אז אם כבר הבנת שמדובר בהזדמנות של פעם בחיים, רק נותר למצוא את הפרויקט הנכון להשקיע בו, כזה שיעניק מקסימום תשואה ואפשר להתאים לתקציב שלך.

הכוכב העולה באיזור המרכז: הכירו את מתחם ה-1,000 בראשון לציון

אם חלפת לאחרונה באיזור ראשל"צ ייתכן שראית כלי העבודה בפעולה, שכן פרויקט מתחם ה-1,000 בראשל"צ כבר יצא לדרך. מדובר במתחם שישלב מתחמי עסקים, מסחר, מגורים, מוסדות חינוך גבוהים, תרבות ופנאי ועוד, ובמרכזה של השכונה יוקם פארק ייחודי וגדול.

מה הופך את המתחם להשקעה אטרקטיבית?

 • היקף אדיר: המטרופולין החדש צפוי לאכלס כ-100 אלף עובדים ולמעלה מ-22 אלף תושבים!
 • מעורבות ותמיכה של העירייה: מחצית מעתודות הקרקע במתחם שייכות לעיריית ראשון לציון, והשאר לבעלי קרקע פרטיים. עיריית ראשל"צ מקדמת את מתחם ה-1000 ללא חסמים בירוקרטיים.
 • מיקום מנצח: לפרויקט מיקום אסטרטגי שסמוך לים, לצירי תנועה ראשיים בראשון לציון ותחבורה ציבורית. המתחם נמצא בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ביניהם תחנת רכבת משה דיין, בקרבה לכביש 4, לנתיבי איילון ולכביש 431 וכן בסמיכות לקווי רכבת קלה עתידיים.

עם כאלו נתונים, לא מפתיע שמביני עניין כבר עטו על ההזדמנות: קרן Jtlv זכתה במכרז למגרש במתחם המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-12 אלף מ"ר בעלות של כמעט 120 מיליון שקלים, וחברת רוגובין זכתה גם היא במכרז למגרש המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-5,000 מ"ר בכ- 60 מיליון שקלים. מלבד החברות המובילות הללו, הבטיחו במתחם את מקומן גם קבוצות מגדל, הפניקס דיסקונט ופרשקובסקי.

המספרים מדברים

עם תשואה שנתית של 18% על השקעה של החל מ-150,000 ₪, ברור שמדובר בעסקה אטרקטיבית. מה שיפה הוא שמדובר בבחירה מושכלת – שבירו לנד שמובילה בתחום מעל 15 שנים כבר זכתה לחותם האמינות של דן אנד ברדסריט. החברה מנוהלת על ידי אנשי עסקים מובילים הרותמים את ניסיונם וקשריהם ברכישת מגרשים להשקעה בעלי פוטנציאל תשואה גבוה ביותר.

לא כדאי לחכות – הקרקע יכולה להיות שלך בקרוב

כשהתוכניות מאושרות ועבודות הפיתוח הסתיימו אפשר לדעת שזה הזמן ללכת על זה. חברת שבירו החליטה להפוך את העסקה המשתלמת לעוד יותר מרגשת, והיא עורכת הגרלה: מבין 25 הרוכשים של זכות למשרד, אחד יזכה ב-Toyota Aygo נחשקת. בנוסף, חשבו גם על הנוחות שלך ומציעים פריסת תשלומים נוחה.

החודש תוכלו ליהנות ממחירי השקה אטרקטיביים החל מ- 150,000 ₪ כולל מע״מ, היטל השבחה ופיתוח.

*התמונות וכל התוכן השיווקי כפופות לזכויות יוצרים של המפרסם

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ללא התחייבות

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >>

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ללא התחייבות

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ללא התחייבות

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.