השקעות בארץ

יש לכם 30 אלף דולר להשקעה? החברות ששוות למעלה ממיליארד דולר מחכות לכם

חברות חד קרן הן אלו ששוות למעלה ממיליארד דולר ונחשבות לעילית של עולם הפיננסים. שמות לדוגמה? Epic Games, SpaceX, Airbnb ו-Bird. אם עד עכשיו רק משקיעים גדולים יכלו לרכוב על חד קרן, עכשיו מספיקים 30 אלף דולר כדי שגם אתם תהיו חלק מחלומו של כל משקיע. איך מצטרפים לכל הטוב הזה? ביחד. כלומר, Together. הכירו את קרן ההשקעות שתחבר אתכם למועדון המשקיעים האקסקלוסיבי ביותר בעולם

820X320

יש לא מעט משקיעים בעולם שבספטמבר 2014 ידעו שהם רוכבים על הסוס הנכון. מי שהשקיע 10,000 דולר לפני ההנפקה של אתר המכירות הסיני עליבאבא באותה תקופה, נהנה משווי מניה ב=2020 העומד על 271,400 דולר. ההשקעה בעליבאבא, שגייסה אז 21.8 מיליארד דולר בהנפקה הגדולה אי פעם, היא חלום עבור המשקיעים – בזכות הרווח עם השנים וצמיחת החברה. מי שהשקיע רוכב על סוס, אבל לא סתם סוס – על חד קרן.

"חד קרן" הוא כינוי לחברה פרטית עם שווי שוטף של מיליארד דולר ומעלה. הכינוי "חד קרן" ניתן לחברות אלה כי הן נדירות בעולם. כיום יש כ-500 חברות חד קרן בלבד בשווי כולל של כ-1.5 טריליון דולר. גם ישראל מתהדרת בכמה חברות חד-קרן משלה. חלקן הונפקו ממש לאחרונה כמו חברת האינשורטק Lemonade שהונפקה ביולי 2020 ב-1.6 מיליארד דולר, חברת הטכנולוגיה Jfrog שמספקת פתרון המאפשר עדכוני תוכנה רציפים הונפקה בספטמבר האחרון וסיימה את יום המסחר הראשון שלה בנאסד"ק בשווי 4 מיליארד דולר, או Tanium שנאמדת בכ-5 מיליארד דולר.

השקעה במניות חברות "חדי קרן", היא אחת ההשקעות האטרקטיביות ביותר הקיימות היום בשוק ההון. הן נחשבות לחברות צומחות ומתעצמות. כיום יש בישראל 37 חברות שכאלה ועם השנים יותר ויותר חברות בארץ ובעולם מצטרפות למועדון  היוקרתי. אלו הן החברות הכי מובילות וגדולות בעולם, והשקעה בהן היא השקעה בעילית של עולם הפיננסים.

החברות שהן חלומו של כל משקיע

חדי קרן הם בדרך כלל חברות פרטיות שמקבלות הון על ידי גיוס סבבי מימון נוספים מחברות הון סיכון או חברות השקעות פרטיות. זה מאפשר להן להישאר פרטיות זמן רב יותר, כך שהן יכולות לגייס הערכות שווי עצומות מצד משקיעים מבלי להיכנס לשוק הציבורי. לרוב אלו חברות שיש להן טכנולוגיה או שירות שהוא ראשוני בשוק ואפשרות לפרוץ לשוק הבינלאומי. היכולת של החברות אלו לעמוד בחזית הטכנולוגיה היא זו שמסייעת להן להצליח ולהפוך להשקעה משתלמת עבור המשקיעים. שמות לדוגמה? Epic Games, SpaceX, Airbnb ו-Bird.

בשנת 2019 חברות חדי קרן גייסו 85.1 מיליארד דולר. שנה קודם לכן גויסו 138 מיליארד דולר וב-2017 הסכום הכולל עמד על 93.8 מיליארד דולר. המגזרים המובילים היו בתחום השירותים הפיננסיים, מסחר וקניות, נתונים וניתוח, תחבורה ובריאות. משבר הקורונה הצית לא מעט נבואות זעם לגבי ההשקעות בעולם ההון-סיכון, אולם המציאות מלמדת שהן התבדו. מאז מרץ 2020 לדוגמה הצטרפו שש חברות ישראליות למועדון "חדי הקרן". התואר חד-קרן מרשים ומלמד על יציבות החברה, כוחה בשוק, יציבותה ואמון מצד המשקיעים בה. חברות אלו, שמגייסות מיליארדי דולרים, מצליחות במשך מספר רב של שנים.

בשל שווי המניות, ההשקעה בחברות פחות נגישה למשקיעים פרטיים, אולם עתה גם אתם, בעלי מקצועות חופשיים, בעלי עסקים או אנשים שמוכנים לצמוח, יכולים להשקיע באותן ענקיות עולמיות. אם יש לכם הון קטן וזמין להשקעה תתחברו להשקעות חדשות שלא יכולתם להיחשף אליהן עד עכשיו – ולקפוץ לליגה של הגדולים באמת.

אם עד עכשיו חברות "חדי הקרן" היו עבורכם משהו גדול ואטרקטיבי שאין לכם יכולת להיכנס אליו, עכשיו האפשרות פתוחה בפניכם ובסכום שווה לכל נפש. איך מצטרפים לכל הטוב הזה? ביחד. כלומר, Together.

הכירו את הקרן שפותחת לכם עולם השקעות חדש

יש לכם 30 אלף דולר ומעלה שפנויים להשקעה? אתם יכולים להשקיע בחברות ענק מובילות בעולם העסקי, שמרביתן, צפויות לבצע אקזיט של מכירה או הנפקה בשנים הקרובות. קרן ההשקעות Together Unicorn Fund מאפשרת לראשונה למשקיעים פרטיים בישראל, להשקיע בענקיות הטכנולוגיה הפרטיות הללו ובכך, לגוון את תיק ההשקעות, לפזר אותו ובעיקר – לחבר אתכם המשקיעים לחברות המובילות בעולם.

החברות נבחרות על ידי צוות מומחים ופרופסורים מתחומי הבריאות, הסייבר, הכלכלה, שמנתחים את אותן חברות כדי להביא למשקיעים את החברות המובילות והצומחות שיהוו הזדמנויות טובות למשקיעים.

חברת Together, שמייסדיה הם רו"ח שוקי כהן שרת, לירן פלג ואלעד שמש, הצליחה לפתוח את אפשרות ההשקעה בחברות חד קרן גם למשקיעים בינוניים וקטנים, באמצעות קרן ההשקעות הייחודית. ההשקעה מתבצעת דרך מודל החדשני – “מיקרו קרנות”, השקעה ייעודית בסלי מניות פרטיות נבחרות. אתם מצטרפים למשקיעים פרטיים נוספים בקרן ההשקעות Together Unicorn Fund, שנמצאת בקשר עסקי מול גופי השקעה שונים בארץ ובחו"ל ומנגישה לכם את ההזדמנות הייחודית להצטרף אל שוק חדי הקרן. כן, מה שהיה פתוח עד כה רק בפני המשקיעים הגדולים נגיש גם לכם, בזכות הקרן המשותפת שבה תהיו חברים. המשקיעים בקרן, כלומר אתם, נהנים מפיזור השקעה חכם ויש גם הזדמנות להנזלה מהירה של ההשקעה כתוצאה מרכישה או הנפקה.

השקעה בחברות טכנולוגיה מובילות וגדולות, בעלות שווי שוק של מעל מיליארד דולר היא השקעה ייחודית בעולם הפיננסים. היכולת שלכם, משקיעים פרטיים, להתחבר לליגה של המשקיעים המובילים ולהצטרף למועדון המשקיעים האקסקלוסיבי ביותר שיש, בעזרת כמה עשרות אלפי דולרים בלבד, היא הזדמנות יוצאת דופן. זה הזמן שלכם לדהור על חד קרן.

הכירו פרוטפוליו לדוגמא של קרנות חדי הקרן של Together Unicorn Fund

Palantir היא חברה טכנולוגית המפתחת פתרונות לניתוח נתונים עבור שלושה מגזרים עיקריים: ממשלות, מגזר עסקי ומחקר משפטי. החברה מסייעת להם להתמודד עם מניעת הונאות וניתוח מידע.

Zocdoc היא ספקית של פלטפורמת בריאות דיגיטלית מקוונת המיועדת לאיתור ברשת רופאים בקרבת מקום ולתזמן פגישות באופן מידי, כך שהחולים מקבלים בריאות נגישה ומהירה.

SoFi היא חברת הלוואות חברתית שמפעילה פלטפורמת הלוואות והיא ספקית גדולה להלוואות לסטודנטים. בנוסף, היא מציעה מימון חדש של משכנתאות והלוואות אישיות.

Nextdoor היא רשת חברתית חינמית ופרטית לחיבור בין שכנים בשכונות מגוריהם. באמצעות פלטפורמה זו הזמינה ברשת ובמכשירים הניידים, שכנים יכולים ליצור אתרי אינטרנט פרטיים שיוצרים קהילה קטנה שבה הם משוחחים, מייעצים, ממליצים ויוצרים אחווה קהילתית.

ThoughSpot היא ספקית תוכנה לניתוח נתונים עסקיים של חברות מצליחות ברחבי העולם, הפתרונות שהיא מציעה מבוססים על טכנולוגיה של אינטליגנציה מלאכותית.

Udacity עוסקת בחינוך באמצעות קורסים מקוונים בתחומי ההייטק השונים. מדובר בלימודי תעודה מקוונים שמאפשרים להשתלב בתעשייה.

23andMe מציעה בדיקות גנטיות צרכניות ותומכת במחקר גנטי. היא מספקת ללקוחות גישה לפרופיל הגנטי האישי.