נדל"ן למגורים

חריש מציגה: החיים שכל משפחה צעירה רוצה

איזה סוג של עיר מחפשות היום המשפחות הצעירות? רמז: לא מה שחיפשו פעם. דוגמה: חריש. ועכשיו בואו נבדוק מה הופך את אחת הערים הצעירות והמתפתחות ביותר בישראל לאטרקטיבית כל כך עבור משפחות שבשנים האחרונות הגדירו מחדש את המושג: איכות חיים.

820X320

המשפחות הצעירות בישראל מכתיבות סטנדרט חיים חדש
עד לפני כשני עשורים, משפחות צעירות ראו במרכז הארץ את המקום הטוב ביותר לגור ולגדל בו את ילדיהם. כיום, המגורים במרכז כבר אינם משקפים את היתרונות שיוחסו להם בעבר. הורים רבים מחפשים מודל אלטרנטיבי לסגנון החיים העירוני שרווח עד כה. אימהות ואבות מעוניינים לגור עם ילדיהם בסביבה ירוקה ואיכותית, שתאפשר להם לנהל אורח חיים בהתאמה למגמות ההווה והעתיד. אימהות צעירות מבטאות את הצורך לחיות במקום בו יוכלו לשלב קריירה וגידול ילדים בצורה המיטבית.
לזוגות צעירים ומשפחות צעירות בישראל יש דרישות חדשות מעיר המגורים שלהם. מצד אחד הם מעוניינים לגור במקום קרוב ונגיש למרכז, ומצד שני הם כוללים ברשימת הצרכים שלהם כמה אלמנטים שחשובים להם במיוחד כגון: סביבה ירוקה, חיי קהילה משותפים, חינוך חדשני, חיים חברתיים לילדיהם ולהם, נגישות לכל השירותים האורבניים ועוד. ערכים כמו אחדות, משפחתיות ושיתופיות, תופסים כיום מקום נכבד בבחירת מקום המגורים של משפחות רבות. בהתאם לצרכים החדשים מתפתחות בישראל גם ערים צעירות, שבאות לתת את המענה המבוקש. אחת הבולטות שבהן היא חריש.

חריש – עיר שצומחת לפי הסטנדרטים החדשים
העיר הצעירה חריש, אחת הערים הצומחות והמתפתחות ביותר בארץ, נהנית כיום מתנופת בנייה ואכלוס משמעותית. העיר מתוכננת כך שהכול נגיש ונוח עבור תושביה. כל בית נמצא במרחק הליכה או רכיבה באופניים מאזורי התעסוקה, הפארקים, מבני הציבור, הגנים, בתי הספר, המרכז המסחרי, הקניון, בתי הקפה ועוד. אין שום סיבה ממשית להתניע את הרכב לצורך מעבר ממקום למקום בתוך חריש, כאשר מסלולי האופניים ושבילי ההליכה הנוחים מעודדים את הרוכבים והולכי הרגל לפעילות גופנית ולשמירה על איכות הסביבה. נדמה שכל פרט בעיר מתוכנן מתוך חשיבה יתרה להעניק לתושבים איכות חיים מיטבית.

נגיש למרכז אבל עם הרבה יותר אוויר
חריש השוכנת בצפון מזרח השרון הירוק, נמצאת במרחק 40 דקות נסיעה מתל אביב. היא קרובה מאוד לכביש 6 ופועלים בה קווי תחבורה ציבורית שמובילים את התושבים ממרכז העיר היישר אל עורקי התחבורה הראשיים. בהתאם לכך, גם מי שצריך להגיע מדי יום למרכז, יכול לעשות זאת מבלי לוותר על הסביבה הפסטורלית, הפארקים הירוקים והאוויר הנקי של חריש.

מקום אידיאלי לגדל בו ילדים
חריש נותנת מענה מיטבי להורים רבים שרוצים לגדל את ילדיהם בסביבה המאפשרת את מיצוי הפוטנציאל שלהם ואת פיתוח יכולותיהם החברתיות והתקשורתיות. רוב המשפחות המתגוררות בחריש הן צעירות, כך שהילדים בעיר גדלים עם ילדים אחרים בני גילם, רוכשים חברים לחיים וצוברים עימם חוויות משותפות – בבית הספר, בחוגים, במגרש המשחקים, במרכזי הבילוי ועוד. הנגישות לכל מקום, הרבה בזכות שבילי האופניים המוסדרים והקרבה למרכזים השונים, מאפשרת לילדים להיפגש וליהנות יחד מדי יום ביומו.
מערכת החינוך בחריש הינה מן האיכותיות והחדשניות בארץ, החל מבתי הספר והגנים שנבנו על פי תקני הבנייה הירוקה ומעניקים סביבת לימוד נעימה ובטוחה, המשך בתפיסות החינוכיות העדכניות ועד לשימוש בטכנולוגיות למידה מתקדמות. מערכת החוגים העשירה והסביבה המגוונת מזמנות לכל ילד וילדה את ההזדמנות לחזק את יכולותיהם.

קהילה מגובשת ומגוונת שחיה בשיתופיות, משפחתיות ואחדות – בצוותא
חריש נבנית ומתפתחת כמודל לחיים האורבניים העתידיים בישראל – המודל אליו נושאים את עיניהם ראשי משפחות צעירות רבות בישראל. השכונה החדשה "בצוותא" הנבנית בעיר בימים אלה, מיישמת הלכה למעשה את כל הצעדים המובילים ליצירת קהילה אורבנית שמתנהלת בשיתוף ותוך ערבות הדדית. בשכונה ישולבו מרכזי קניות ומסחר ומוסדות חינוך לצד תשתיות קהילתיות חדשניות, השואבות את השראתן מיסודות הכלכלה השיתופית וסגנון החיים הישראלי. תכנון השכונה התוססת כולל מרכזי פעילות חינוכיים וקהילתיים, מרכז העשרה ומצוינות לילדים, חנות ציוד שיתופית, סופרמרקט שיתופי שהצרכנים יקבעו איזה מוצרים ימכרו בו ובאילו מחירים, גינה קהילתית שהתושבים יהיו אמונים על טיפוחה ועוד. זהו המרקם החברתי, הקהילתי והכלכלי שחריש הולכת ומגבשת בתוכה.

ואם אין די בכל אלה, הרי שמדובר גם בהשקעה כלכלית כדאית – ערכם של הנכסים בחריש מצוי במגמת צמיחה מתמדת. מי שירכוש בעיר דירה במחיר נמוך יחסית לשוק ייהנה לא רק מיתרונותיה העכשוויים כבית מגורים מרווח ונוח, אלא גם מעלייה משמעותית בשווי הנכס. מדובר בהשקעה משתלמת שעשויה לשדרג את חייהן של משפחות רבות, בין אם הדירה נרכשה למגורים ובין אם לצרכי השקעה והשכרה.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

בואו להיות שכנים שלנו בחריש, למידע נוסף :

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.