נדל"ן למגורים

לחיות בקצב של תל אביב, לגור בשקט של רמת גן – יש יותר פסגה מזה?

מה יכול להיות יותר מספק מהיכולת להגשים חלום? מן הסתם, היכולת לעשות זאת ברגע, כאן ועכשיו - ברכישת דירה בפרויקט יוקרתי ומוכר שנושא ניחוח ניו-יורקי הממוקם בלב העניינים, במרחק נגיעה מתל אביב ועטוף בשקט של רמת גן. יצאנו לשטח לבחון מקרוב מה הופך את "פסגת דן" לסולם שמוביל היישר לפסגת השאיפות של רבים מאיתנו.

820×320

בואו נודה – כולם חולמים לגור בתל אביב

את היהלום האורבני ששמו תל אביב אף אחד לא ייקח מאיתנו. שמה של העיר הגדולה, שהאדרנלין זורם בה ללא הפסקה והכל קורה בה ומסביבה, הולך לפניה לא רק בישראל אלא גם מחוץ לגבולות ארצנו הקטנטונת. כשמישהו שואל אתכם בחו"ל איפה אתם גרים בישראל, תל אביב זו התשובה שמיד מעלה ניצוץ בעיניים, "אה, תל אביב"!

אנשים שגרים בתוך תל אביב ומורגלים לקצב הסוחף שלה, לא רוצים לעזוב אותה. אנשים שגרים מחוץ לתל אביב, חושקים בה או לפחות בקרבה אליה, אבל בדרך כלל נאלצים לוותר "כי זה יקר", ואילו אנשים שעושים נדל"ן פשוט מבינים את זה. מישהו בהחלט הפנים את התובנות הללו לעומק כשהגה ויזם את פרויקט "פסגת דן", אחד המוכרים והנחשקים באזור המרכז. מגדל המגורים ששוכן בנקודת ההשקה בין רמת גן לתל אביב, נ.צ. שלא ניתן לערער על איכויותיו, הוא האלטרנטיבה השפויה (כספית) וברת ההשגה לכל מי שרוצה תל אביב ועד היום לא העז.

אז הנה משהו שמעניין אנשים ששואפים להכי גבוה

40 קומות, ספרנו, מתנשאות זו על זו במלוא הדרן במגדל "פסגת דן", כשהגבוהות שבהן (מקומה 25 ומעלה) מספקות פנורמה מושלמת על נופי תל אביב וסביבותיה.

הנוף הפתוח הוא אינסופי, פרוש באין מפריע לעיני הדיירים, מבלי שאף מגדל נוסף מעז להתגרות או להתחרות בו. הגיוון שקולטות העיניים לא משאיר הרבה מקום לדמיון – הנוף האורבני של שכונות רמת גניות ותיקות בצל המגדלים המרשימים של אזור הבורסה ושל תל אביב, נושק לירוק הרגוע והפסטורלי של פארק הירקון וגולש אל הכחול הבוהק של הים התיכון, והתמונה הזו פשוט מרהיבה. אם גובה ונוף עושים לכם את זה – סביר להניח שהמרפסת תהפוך לחדר האהוב עליכם בבית.

גם המפרט גבוה, והוא משתקף בעיקר בגודל הדירות. דירות 3 חדרים משתרעות על שטח של 89 מ"ר + 13 מ"ר מרפסת, ואין צורך לשפשף את העיניים – אתם קוראים נכון. זאת בזמן שהרבה דירות 4 חדרים חדשות שנבנות היום בפרויקטים שונים בקושי מגרדות את ה-100 מ"ר.

לא פלא ש"פסגת דן" הפכה לאייקון מובהק של התחדשות המגורים ברמת גן. נולד כאן מגדל מגורים כחול-לבן עם טאץ' של ניו יורק, צמוד לתל אביב, ועם איכות מגורים שעוד לא נראתה בגוש דן.

דירה מבפנים

כשיורדים מהמגדל מגלים עולם ומלואו

אל תסתכלו רק בקנקן אלא גם בכל מה שסביבו. אחד היתרונות הגדולים של הפרויקט החדשני הוא דווקא אותן שכונות רמת גניות ותיקות שמקיפות אותו. הבנייה הנמוכה המאפיינת אותן, השטחים הירוקים המשובצים בהן, ומוסדות החינוך והתרבות המוכרים והטובים, מעניקים לאזור אופי של "שכונה של פעם" עם כל הקסם המתלווה לכך. בנוסף, מתוכנן להקים בסמוך למגדל מרכז מסחרי קטן ואיכותי שישרת את הדיירים, וכן שטח ציבורי רחב ידיים עם ריאות ירוקות וגני שעשועים לילדים.

מאידך, לצד השכונתיות האינטימית והמחבקת, ממש במרחק הליכה נחשפים גם אזורי התעסוקה השוקקים של הבורסה ושל בני ברק. אל החלק התוסס של היתרונות מתווספת גם הקרבה לאזורי הבילוי המרכזיים של רמת גן – קניון איילון הידוע, האצטדיון הלאומי, וכמובן פארק הירקון שמציע מגוון גדול של פעילויות ספורט ופנאי לגדולים ולקטנים.

ואיך לא, חייבים לדבר על נגישות, וכאן בולט יתרון נוסף בדמותם של תוכנית הרכבת הקלה והפיתוח של ציר ז׳בוטינסקי שמנגישים את הדיירים לעורק התנועה המרכזי של גוש דן.

והאכלוס עכשיו, ב-2020, אז למה אתם מחכים?

ממש בימים אלה הפרויקט עומד בפני סיום האכלוס, מה שלא משאיר הרבה מקום או זמן לתהיות מיותרות, בוודאי לא אצל מביני עניין שקלטו את היתרונות הגדולים שלו. אין ספק שבפסגת דן אפשר לממש את פסגת השאיפות של מגורים איכותיים וכל מה שמסביב להם.

מתעניינים בדירה בפסגות דן? השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >>

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מתעניינים בדירה בפסגות דן? השאירו פרטים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.