נדל"ן

המרכז החדש של ת"א בדרום – מתחמי מגורים איכותיים משדרגים את פני דרום העיר ומושכים אוכלוסיות חזקות

באזור המתחדש ביותר בתל אביב, שכונה צעירה עושה מהפך של 180 מעלות ומסתמנת כדבר החם הבא. מזה שנתיים, עיריית תל אביב מחדשת ומפתחת את אזור צ'לנוב והרחובות הסובבים אותו, שעד לא מזמן סבלו מהזנחה. נראה שהמרכז החדש של תל אביב ממשיך ועובר דרומה. כ-70 פרוייקטים חדשים בין רחוב העלייה לשדרות הר ציון.

820X320

קבוצת יובלים וחברת סיטי בוי, המתמחות בייזום והקמת פרויקטים בתחום המגורים והמסחר, בחרו באדריכל הוותיק גידי בר אוריין לתכנן את פרויקט מתחם העלייה. הפרויקט, המורכב משני מבני מגורים בני 6 ו – 7 קומות, כולל 91 דירות 2-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. את הבניינים מחברים מדרחוב וגינה פנימית, אשר יוצרים סביבת מגורים אינטימית, קהילתית ושקטה.
מתחם המגורים חזנוביץ נמצא בשלבי איכלוס ונשארו דירות אחרונות! והרוכשים מקבלים תנאים מדהימים – תשלום של 50% עכשיו והיתרה בעוד שנתיים! בזמן זה ניתן לגור או להשכיר את הדירה. החל ממחיר של 2,640,000 ₪.

"הושקעה מחשבה רבה בפרויקט, ובבחירת המיקום שלו" מסביר בר אוריין, מתכנן הפרויקט: "המטרה הייתה למקסם את היתרונות לרוכשי הדירות, ולבחור באזור שהמחירים בו שפויים יחסית, ויש לו את כל היתרונות של תל אביב " הוא אומר ומוסיף, "כך שמי שיבחרו לרכוש דירה ייהנו מההיצע האינסופי של העיר – בלי הפקקים ובעיות החנייה. אני מאפשרים לדיירי הבניין ליהנות ממפרט עשיר, ורמת גימור גבוהה בהרבה מהסטנדרט – תקרות גבוהות, מיזוג מיני מרכזי, רצפות פרקט בחדרי השינה, חיפויי דק איפאה במרפסת/גינה, וכל זאת – מבלי שיידרשו לשלם על אקסטרות מוגזמות, ויקרות שלא לצורך".

"היתרון הגדול שעומד לרוכשי הדירות בפרויקט חזנוביץ' הוא שמי שעומד מולם הוא יזם חזק ובעל קבלות, ולא קבוצת רכישה" מסביר בר אוריין "וזאת בניגוד למרבית הפרויקטים המשווקים בתל אביב בימים אלה, שלא מציינים זאת מפורשות – אבל

בפועל מדובר בקבוצת רכישה, דבר שמשליך על איכות הבנייה, רמת הגימור ולוחות הזמנים.

הפרויקט מושך אוכלוסיות חזקות

"אבל האינדיקציה הכי טובה מבחינתנו לכך שבחירת המיקום שלנו הייתה נכונה", מציין בר אוריין בסיפוק, "היא הקהל שרוכש את הדירות בפרויקט – בשונה מפרויקטים אחרים, רוב הדירות בפרויקט נרכשות למטרת מגורים, ו-90% מהרוכשים שלנו הם משפרי דיור וצעירים בעלי קריירה. בין הדיירים נמנים רופאים, הייטקיסטים, אדריכלים ואנשים שבחרו במיוחד בפרויקט הזה בגלל השילוב של המיקום האותנטי והמרתק בדרום תל אביב, קרבתו למרכז ומפרט הבנייה המוקפד".

המהפך של מתחם העלייה

כמו בפלורנטין ובמתחם גן החשמל, גם מתחם העלייה היה עד לא מזמן אזור מוזנח עם הרבה בתי מלאכה ומסחר, אשר משך בעיקר אוכלוסיות חלשות, וכמו בפלורנטין הסמוכה לו – גם מתחם העלייה מצוי בעיצומה של מהפיכה שמעבירה אותו מפאזת 'לכלוכית' – לסינדרלה.

כחלק ממאמצי עירית תל אביב-יפו לייצר חלופות מגורים בתוך העיר לצעירים ומשפחות, כמו גם זוגות מתבגרים שמעוניינים ליהנות מהאווירה והקצב של תל אביב, הוחלט על הקמת מתחם קהילתי לרווחת התושבים במקום שוק העלייה הישן, אשר יכלול

בריכות שחייה, מכון כושר, ג'ימבורי, סטודיו לאמנות, חדרי חוגים ובתי קפה.

מדרחוב ענק ופארק אקולוגי

בנוסף לכך, ייבנה במקום מדרחוב ענק שיחבר את רחוב העלייה לרחוב צ'לנוב, ופארק אקולוגי שיוקם בין שוק העלייה למגדלים.

בשוק הדיור הנוכחי, פרויקט בוטיק שנבנה על ידי יזם מבוסס, המתאכלס מיידית, מספק מענה לצורך של רבים מתושבי תל אביב והמרכז למגורים שפויים בעיר הגדולה. אם מוסיפים לכך את העובדה שהפרויקט צמוד ל"קאנטרי" השכונתי, קל להבין את העניין הרב שמגלים בפרויקט צעירים, זוגות בכל הגילאים ומשפחות צעירות כאחד.

לא רק זה! בכל האזור קיימת טאבה לעוד 5500 יחידות דיור, מוסדות חינוך פארקים ועוד – כך שערך הפרוייקט עוד צפוי לעלות ויהיה במרכז שכונה מתחדשת ותוססת!

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.