צרכנות

כל מה שצריך לדעת על קונסילר

בחירה נכונה של קונסילר מאפשרת להשתמש בו על מנת לטשטש סוגים שונים של פגמים בעור הפנים. מבולבלת בגלל האפשרויות? הנה תשובות לכל השאלות הנפוצות

header – קונסילר

קונסילר נועד להסתיר פגמים ולטשטש כהויות באזורים שונים של עור הפנים ובעיקר מסביב לעיניים. כתוצאה מכך, הוא מתאים לשימוש יום יומי ומאפשר להשיג עור אחיד וחלק. בין היתר, הוא נחוץ להעלמת שקעים כהים מתחת לעיניים ומיועד גם לתקופות שבהן מופיעים על העור פצעים או כתמי פיגמנטציה שגורמים לגוון עור לא אחיד.

על אף השכיחות הגבוהה של שימוש בקונסילר, לא כולן יודעות את התשובות לשאלות הנפוצות לגביו. במיוחד בשביל זה אספנו עבורך את הפרטים החשובים שיעזרו לך לנצל את היתרונות של קונסילר על הצד הטוב ביותר:

מתי משתמשים בקונסילר?

בקונסילר משתמשים לפי דרגת הכיסוי שאותה רוצים להשיג. בפועל, האפשרויות שעל הפרק נעות בין קונסילר במרקם נוזלי, בצורה של קרם או כמוצק על הספקטרום יש מוצרים שמיועדים לכיסוי קל עד בינוני ומוצרים שמסוגלים להגיע למצב של כיסוי מלא ואטום. בנוסף, ישנם קונסילרים מסוג BB שמציעים לצד יכולות הסוואה מתקדמות גם מקדם הגנה אפקטיבי.

איך משתמשים בקונסילר?

קונסילר מניחים בצורה של משולש הפוך. זה אומר שאת בסיס המשולש מתחילים מתחת לקו הריסים, בעוד את הקודקוד מושכים מטה לכיוון הלחי. כמו כן, מומלץ לתת לקונסילר להיספג מעט ורק אחרי בערך חצי דקה-דקה לקבע אותו בטפיחות קלות.

על אף האמור לעיל, האמת היא שאפשר להניח את הקונסילר בכל דרך שמרגישה נוחה. זה אומר שניתן לעשות זאת באמצעות מברשת, ספוגית או האצבע ושיש קונסילרים נוזליים שמגיעים מראש עם מברשת רכה. בכל מקרה, את הקונסילר מניחים בעדינות ורק לאחר מכן טופחים אל תוך העור עד שהוא מתמזג עם המייק אפ והגבולות בין מוצרי האיפור מטשטשים.

איך בוחרים את הגוון והמרקם הנכון?

שאלת מיליון הדולר היא כיצד בוחרים קונסילר מבין הסוגים והגוונים הקיימים. ראשית, כדאי לבחור קונסילר בעל מרקם דק אם רוצים להשיג טשטוש קל והארה של אזור העיניים – או קונסילר BB לטשטוש והסתרת פגמים בשעות היום.

שנית, הקונסילרים מחולקים לצבעים ולכל אחד מהם תפקיד אחר: כתום מיועד לטשטוש והסרת כהות חזקה, ירוק מנטרל אדמומיות, סגול מסתיר פגמים, ורוד נועד לטשטש נמשים ולבן מתאים להבהרת עור הפנים.

כיצד משתמשים בקונסילר בקיץ?

מבחן התוצאה הוא זה שקובע איזה קונסילר הוא המתאים ביותר. ההבדל הוא שקונסילר נוזלי מתאים לעור צעיר, בעוד קונסילר מוצק משמש בעיקר כבסיס לאיפור בעור עם פגמים ומונח על העפעף לפני הנחת צללית.

לבסוף, מריחת קרם לחות כבסיס לאיפור ולאחר מכן הנחת קונסילר מתחת לעין, בזוויות האף ובשקע הסנטר יעזרו להשיג מראה מחמיא ומטופח גם בימי הקיץ החמים.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.