צרכנות

איך לבחור מייק אפ מושלם לקיץ?

הקיץ כבר מעבר לפינה ועכשיו זה הזמן לרענן את תיק האיפור עם מייק אפ עמיד, נוח, בריא ומטופח. אבל איך בוחרים אותו? הנה כמה טיפים שכדאי לך להכיר

blush-brush-composition-1166403-1

מייק אפ נחשב לאחד ממוצרי האיפור האהודים ביותר. מלבד ההבדל שהוא יותר בנראות העור, יש לו יכולת מרשימה להחזיק את שאר האיפור. מצד שני, זו גם הסיבה שבגללה צריך לבחור אותו היטב: מייק אפ שלא מתאים לעונות השנה, לעורך או לצרכים שלך עלול לפגוע במראה האסתטי של הפנים ולגרום עוגמת נפש.
החדשות הטובות הן שגם עבור הקיץ שמתקרב אפשר לבחור מייק אפ עמיד וחזק. רוצה לדעת איך עושים זאת? הנה 5 טיפים שכדאי לך להכיר ולאמץ:

1. בחרי גוון שמתאים לעורך

גוון העור שלך ישפיע על בחירת המייק אפ לכל אורך השנה, אך יש לו משמעות יתרה בתקופת הקיץ. לפי גוון העור תוכלי לבצע סינון גס בין סוגים שונים של מוצרי איפור ולאחר מכן להיכנס לעובי הקורה על מנת להכריע ביניהם. כמו כן, קחי בחשבון שגוון העור לא עומד להשתנות בקיץ או בחורף ולכן התייחסות אליו תעזור לך לבחור מייק אפ גם בעתיד.

2. בדקי את סוג המרקם

מייק אפ נטול שומן שמבוסס על סיליקון או מים יתאים יותר לקיץ כי יש לו סיכוי נמוך להימרח. זהו מייק אפ במרקם שמתאים לנשים בעלות עור עם נטייה לשמנוניות. מבחינתך, הפתרון הוא לתת עדיפות למייק אפ נטול שומן כדי למנוע מהעור להבריק ואת זה תוכלי לוודא על ידי בדיקה מראש של סוג המרקם.

3. ודאי הגנה לפנים

מריחת שכבת קרם הגנה לפני מריחת מייק אפ עוזרת לשמור על העור מפני נזקי השמש. עם זאת, יש סוגים של מייק אפ שכוללים בתוכם שכבת הגנה כזו. שכבת ההגנה של המייק אפ אמנם לא מחליפה קרם הגנה ייעודי, אך היא בכל זאת מגבירה את האפקטיביות של מוצרי האיפור ויכולה לשמש אותך גם בימים חמים במיוחד.

4. צאי החוצה כדי לבדוק אותו

שמש חזקה משפיעה על מראה הפנים שלך ועל האפקטיביות של המייק אפ. אם את רוצה לדעת שמדובר במייק אפ המתאים ביותר, עלייך לצאת החוצה כדי לבדוק איך הוא נראה תחת עור השמש. במקביל, נצלי את ההזדמנות כדי לבדוק האם המייק אפ משתלב בפנים בצורה הרמונית או יוצר מראה מבריק מדי כאשר הטמפרטורות עולות.

5. התאימי את המייק אפ להרגלי הטיפוח

בסופו של דבר, לכל אחת מאתנו הרגלי טיפוח אחרים ולא כולן מקפידות לפזר על הפנים פודרה. בנוסף, יש הבדל בין שימוש במייק אפ בלבד לבין שילוב שלו עם שכבות איפור נוספות, לכן ההרגלים שלך יעזרו לך לדעת איזה מוצר לבחור.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.