צרכנות

הכפתור שהפך לחובה ברכבים בארה"ב ובאירופה – מגיע לשמור גם על הנהגים בישראל

דמיינו את המצב הבא – השעה 2 לפנות בוקר, הכבישים ריקים ואתם חוזרים מאירוע משפחתי. אתם נוהגים כהלכה ומצפים להגיע הביתה בקרוב, אך לפתע, אופס, יש לכם פנצ'ר בגלגל ואתם חייבים לעצור באמצע הלילה ובאמצע שומקום. אם בטעות מרפי בסביבה ומרפי בדרך כלל בסביבה, מדובר כנראה גם במקום וגם בזמן הכי גרועים להיתקע בהם.

הכפתור שהפך לחובה ברכבים בארה"ב ובאירופה – מגיע לשמור גם על הנהגים בישראל

דמיינו לכם את אותה השעה ואת אותו הכביש החשוך רק שהפעם הרכב תקוע כי נגמר לכם הדלק, או נקלעתם לאירוע רפואי שמונע מכם את האפשרות להמשיך לנהוג, או חס ושלום מצאתם את עצמכם בעיצומו של אירוע ביטחוני.

נכון, סיטואציות כאלה לא מתרחשות בכל יום, אבל הן מגיעות וכשהן מגיעות זה תמיד בתזמון הכי גרוע. רגעי חוסר האונים הללו יכולים במקרה הטוב להיות חוויה לא טובה שנזכור כל החיים, ובמקרה הגרוע לסכן את החיים שלנו.

מה עושים? איך נחלצים ממצבי חוסר אונים שכאלה?

תתארו לכם שאת כל המצבים הללו ניתן היה לפתור במהירות ובקלות – בלחיצת כפתור אחת.
נתקעתם? לוחצים על הכפתור והופ, מגיע אליכם רכב חילוץ.
לא חשים בטוב? לוחצים על כפתור הקסמים, והופ תוך שניות יש מי שמקפיץ עבורכם אמבולנס.
נגמר הדלק? כפתור, הופ, דלק.
מצבר? כפתור, הופ, מצבר.
נשמע דמיוני? אז זהו, שממש לא.

פיתוח ישראלי כחול לבן שיפתור לכם כל מצוקה בתוך 30 שניות

תכירו את ה"כפתור" טכנולוגיה מהפכנית כחול לבן מבית "קוברה". מערכת הכפתור הינה מערכת חירום לרכב המחוברת למוקד אנושי מקצועי 24/7 המתחייב למענה תוך 30 שניות בכל לחיצה על הכפתור. כך שבכל מצב חירום בדרך כמו תאונה, מצוקה רפואית, תקלה ברכב, פנצ'ר, דלק שנגמר ועוד, ישנו מענה אנושי מיידי בלחיצה אחת על… ניחשתם נכון. כפתור.

בנוסף, המערכת מזהה מתי הרכב נקלע לתאונת דרכים, ואז היא משגרת התרעה מיידית למוקד אנושי הפועל 24/7, מבלי שהנהג צריך ללחוץ על הכפתור באופן יזום. בזכות נתוני המיקום של הרכב שנאספים באמצעות רכיב GPS מובנה, המוקדנים שיושבים בחדר הבקרה של "הכפתור" מזעיקים את כוחות ההצלה למיקום המדויק של הזירה, ובמקביל מנסים כל העת ליצור קשר ולשוחח עם הנהג.

בנוסף, נהגים שמשתמשים במערכת "הכפתור" נהנים גם משירותי דרך פרימיום מהירים ומגוונים כמו שליחת גרר או ניידת חילוץ כאשר ישנה תקלה טכנית ברכב ואפילו שירותים מפתיעים כמו סיוע אנושי בניווט. מה עוד? קישור טלפוני לשיחות דחופות אם נגמרה לכם הסוללה של הנייד ואפילו אספקת מונית וניהול אירוע התאונה ע"י נציג מקצועי.

ואם זה לא מספיק, ל"הכפתור" יש גם אפליקציה עם יתרונות נוספים, כמו: איתור מיקום הרכב למקרה ששכחתם איפה חניתם, הודעת SMS על גרירת הרכב, התראה על בעיות מכניות ועוד.

חובה באירופה ובארה"ב – במחיר סביר לכל כיס בישראל

בארה"ב וגם במדינות רבות באירופה הבינו שמערכת כזאת היא חובה בכל רכב ולכן החל משנת 2018 כל רכב שיעלה על הכביש במדינות האיחוד האירופאי יהיה מצוייד במערכות כדוגמת "הכפתור".

פה בארץ המערכת איננה מחויבת בהתקנה עפ"י חוק, אבל נמכרת בקצב אדיר מזה שנתיים ונוחלת הצלחה גדולה גם בקרב הורים צעירים, גם בקרב נהגים מבוגרים ובאופן כללי בקרב כל נהג או נהגת שלא סומכים על המזל או על חסדיהם של עוברי אורח.
אגב:

• את המערכת ניתן להתקין בכל רכב.
• את ההתקנה מבצעת החברה בבית הלקוח.
• השימוש במערכת הינו ללא כל התחייבות מצד בעל הרכב (ניתן להפסיק את השימוש בכל עת).

אל תתנו לרגע המצוקה להפתיע אתכם, כי זה בדיוק מה שהוא בדרך כלל עושה.

אנחנו כבר מספיק מבוגרים כדי להבין ש "לי זה לא יקרה" הוא משפט שאסור לנו לחיות ולקבל החלטות על פיו. ההיפך הוא הנכון. בטח בכל הנוגע לכלי רכב ולכביש כל מה שאנו יכולים לחשוב עליו מראש, כל בעיה שאנחנו יכולים להקדים ולתת לה פיתרון – מחובתינו כלפי עצמינו לעשות כך.

אז נכון שלכולנו יש בפוליסת הביטוח שרותי גרירה אבל אם לאחרונה הזמנתם גרר מאחת החברות שכלולות בביטוח אתם כבר מבינים שאף אחת מהן לא באמת תהיה שם בשבילכם תוך זמן סביר ובטח שלא תעזור לכם אם תצטרכו (שלא נדע) עזרה רפואית או שרותי הצלה ותצטרכו את זה עכשיו! ומהר!

בחורף הזה, חברת הכפתור יוצאת במהלך ארצי ומקיף המאפשר לכל נהג ונהגת לקבל את המערכת, ללא דמי התקנה ועם הטבה משתלמת במיוחד: מצלמת דרך במתנה.
שימו לב! המהלך יימשך עד סוף החודש הקרוב ומספר הזכאים מוגבל.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.