צרכנות

דלתות נסתרות במטבח – האמנם?

האפשרות לשלב דלת נסתרת בחזית הארון מייצגת את אחד הטרנדים הלוהטים בתחום של עיצוב מטבחים. מה זה אומר, לאיזה סגנון זה מתאים ומתי כדאי להשתמש בזה? הנה כל התשובות

1800X700-header

התחום של עיצוב מטבחים מתקדם במהירות כי הוא מושפע משורה ארוכה של שינויים. לצד טרנדים אופנתיים, מעצבי מטבחים גם צריכים להכיר את הטכנולוגיה הקיימת ואת הכלים שמאפשרים כיום ליצור דברים שעד לפני מספר שנים נחשבו לפנטזיה רחוקה. בין היתר, זו גם הסיבה להצלחה המפתיעה של דלתות נסתרות.
דלת נסתרת מייצגת כיום את אחד הטרנדים הלוהטים בתחום של עיצוב מטבחים. בפועל, מדובר בדלת שאותה מסתירים באמצעות צבע, טפט או נגרות. אם בוחרים בצבע, הדגש הוא על גוון שמתאים לחלל וכולל גם את הדלת וגם את המשקוף. לעומת זאת, טפט מודבק ישירות על הדלת והארון ואותו אפשר גם להחליף אחת לתקופה מסוימת. מנגד, הנגרות שמאפשרת לעצב דלתות נסתרות כבר משנה לגמרי את התמונה.

איך בונים דלתות נסתרות?

תכנון מוקדם ותקציב יחסית גבוה מאפשרים לעצב ארונות קיר עם דלת שהיא חלק מהרהיט – באותו גוון, עם אותו החומר ובאותו הגימור. אפשרות אחרת היא כמובן לעצב פאנל עץ שיחפה את הקיר, אך זה בדרך כלל נראה פחות מרשים.כמו כן, בעזרת תכנון מקיף של מעצבי פנים מקצועיים אפשר להסתיר את דלת המטבח או אפילו לתכנו ארון גדול לכל אורך הקיר ולהחליף את דלת היציאה בדלת שנראית כמו שאר דפנות הארון. גם פה, הפקטור המכריע הוא מסגרת התקציב וסגנון העיצוב שאיתו רוצים להתכתב.אפשרות נוספת לבניית דלתות נסתרות היא להשיג אפקט כפול בעזרת צביעת כל הקירות בחדר עד חצי גובה של הקיר, כולל הדלת. צביעה כזו מבטיחה אפקט הסוואה לדלת והיא מתאימה לחדרים שמעוצבים בסגנון המודרני.

בין מינימליזם למודרנה – כך תבחרו את הדלת שמתאימה לכם

היכרות עם הדרך שבה מעצבים ובונים דלתות נסתרות היא רק השלב הראשון בדרך לעיצוב המטבח המושלם. בין היתר, יש לקחת בחשבון שדלת נסתרת מתאימה רק למטבחים שמעוצבים בסגנון מינימליסטי או מודרני. מטבע הדברים, אלו סגנונות עיצוב שבהם הפרקטיקה עומדת בראש סדר העדיפויות ונקודת המוצא היא שפחות שווה יותר.
לשם השוואה, מטבח שמעוצב בסגנון כפרי או בסגנון וינטאג' לא יגיב טוב לדלת נסתרת. במקומות כאלה זה ייראה מוזר שאין הפרדה ברורה בין הדלת לבין הארון, מה גם שהצבעים שמתאימים למטבח הכפרי לא הולמים את הדלתות ואת מוצרי הפרזול שיש סביבן.
לסיכום, דלתות נסתרות מייצרות אווירה אלגנטית במטבחים מודרניים והן מתאימות גם לסגנון עיצוב מינימליסטי. כל מה שצריך לעשות הוא להחליט מראש כיצד רוצים להשיג את הנראות של דלתות נסתרות ולאחר מכן להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת ליישם את החזון.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.