צרכנות

עיצוב הבית – לחשוב על הכל מראש

הרבה פעמים, אנשים נוטים לראות בעיצוב הבית עניין של נראות, עניין של מראה, תצוגה, דברים שהם יותר בשביל למשוך את העין. הם בוחרים באלמנטים מסוימים, מתוך כוונה שאלה יקשטו את הבית בצורה מסוימת, יוסיפו צבע, גוונים, יגרמו למקום להיראות יותר חי ויעוררו עניין.

ashtray-book-cushion-decoration-298842

עיצוב בית הוא הרבה יותר מזה. בין אם מדובר על עיצוב כולל, קרי של כל הבית, ובין אם מתמקדים בחדרים ספציפיים, הרי שצריך להתייחס לנושא לא רק מנקודת מבט של נראות ותצוגה אלא גם מנקודת מבט נוספת, חשובה לא פחות, איך העיצוב יכול לשרת אותנו באופן מעשי, איך הוא יכול להפוך את הבית למקום הרבה יותר נוח, הרבה יותר מסודר ומאורגן.

באתר INTERIO, אנחנו יכולים להיחשף ללא מעט רעיונות, כלים ודרכים כיצד להפוך את עיצוב הבית שלנו למשהו הרבה יותר מעשי, הרבה יותר אפקטיבי. בעזרת מדריכים, אנשי מקצוע, תמונות וכן מוצרים שניתן למצוא, נוכל לקבל את כל מה שאנחנו צריכים בשביל ליהנות מעיצוב שישמש אותנו בדרכים מעשיות. כך אנחנו נוכל להפיק תועלת רבה יותר מהעיצוב.

לפני שנסביר כיצד הופכים את עיצוב הבית למשהו מעשי, ממשי, צריך להדגיש, זה לא משנה אם הבית גדול או קטן וזה גם לא משנה כמה דיירים מתגוררים בו. אנחנו תמיד נוכל גם לעצב את הבית בצורה יפה וגם להשתמש בעיצוב על מנת להפוך את הבית להרבה יותר פרקטי. מן הסתם, עלינו להתייחס להיבטים כמו גודל השטח שעומד לרשותנו, התכנון של המבנה, בדרך בה הוא מחולק וכן כמות האנשים שאמורים להתגורר בו, בשביל להחליט כיצד לעצב אותו.

מה זאת עיצוב פרקטי ואיך יוצרים אותו

אחת הדוגמאות הטובות לעיצוב פרקטי, נוח ונכון, אפשר למצאו בעיצוב המטבח. אין חדר בבית שמשלב את הצורך בעיצוב יפה יחד עם דרכים וכלים שיהיה נוח להשתמש בהם, כמו המטבח.

לכן כשאנחנו נתכנן את המטבח, הרי שנחשוב גם על היבטים כגון, באיזה צבעים יהיו הארונות, השיש ואריחי הקרמיקה, באיזה עץ נשתמש עבור הארונות, באילו ידיות, איך נתכנן את המטבח כך שיהיה מעוצב בצורה שמתאימה לסגנון של המבנה, בין אם זה עיצוב של מטבח כפרי, מודרני או אחר.

מצד שני, אנחנו נשאל את עצמנו, מה אנחנו צריכים בשביל שנוכל להשתמש במטבח בצורה נוחה. כמה ארונות אנחנו צריכים והיכן נציב אותם, איך נייצר פתרונות אחסון מודולאריים שיהיו נוחים לשימוש, כמה משטחי עבודה נתקין ובאיזה גודל, כיצד נחלק את שטח המטבח כך שנוכל לייצר הפרדה בין אזורים שונים ועוד.

אותו דבר אנחנו נעשה בכל חדר וחדר, נבחן כיצד אנחנו רוצים לעצב את החדרים השונים ומצד שני, נבחן מה יהיה נכון עבורנו בשביל שנוכל להשתמש בהם בצורה פרקטית ונוחה.