צרכנות

מארחים בחגים? ככה תתנו לאורחים שלכם חוויה של בית מלון

חווית האירוח בחג היא אחת החוויות המוכרות ביותר לכל ישראלי

דלת כניסה לחדר

משפחה ישראלית ממוצעת היא משפחה שנפגשת לא מעט פעמים בשנה, לא רק בגלל שהמדינה עצמה היא לא מאוד גדולה והמרחקים בינינו בדרך כלל קצרים, אלא גם בגלל שלוח השנה היהודי מכתיב לנו פגישות תכופות עם המשפחה בחגים. אז ממש עכשיו, בתקופת חגי תשרי, סביר להניח שרבים מכם מארחים משפחה ומתארחים אצל משפחה לעתים די קרובות, ובמקרים רבים, מסיבות דתיות או מסיבות של נוחות, הדבר כולל גם לינה בבתים של קרובי המשפחה שלכם, או קרובי משפחה שלנים אצלכם. זוהי חוויה המוכרת לכולנו היטב – וצריך לדעת להיות ערוכים אליה.

במקרים רבים, חווית האירוח וההתארחות יכולה להיות חוויה של חוסר נוחות

במקרים רבים, כאשר אנחנו מאחרים משפחה בחגים בבית שלנו, הדבר גורם לחוסר נוחות במידה לא מועטה. הסיבה לכך היא פשוטה – אין לנו מספיק מיטות נוחות בכדי ליצור חוויה נוחה לכולם. כך, חווית ההתארחות אצל משפחה הופכת במקרים לא מועטים לחוויה של כאב גב, כשאנחנו קמים בבוקר עם גב כואב משינה על ספה שלא מתאימה לכך, או על מזרונים שהונחו אחר כבוד על רצפת הסלון. אצל ילדים הבעיה היא פחות מסובכת – מספר ילדים יכולים לישון על מיטה אחת, וגם כך הם סובלים פחות משינה לא טובה, אבל חשוב מאוד להפוך את חווית ההתארחות והשינה לנוחה ככל הניתן עבור האורחים הבוגרים שלנו – וכיום ישנן דרכים פשוטות ויעילות לעשות זאת.

לא חייבים להסתפק בחוסר נוחות – ניתן לשדרג את חווית האירוח בצורה ניכרת

במקום להסתפק בחוסר נוחות, ניתן לחשוב ולהשקיע בפתרונות איכותיים לשינה עבור האורחים שלכם. הפתרון האיכותי ביותר שקיים כיום הוא של ספות נפתחות . לפני שאתם מטילים בכך ספק, כדאי שתכירו את המוצרים הקיימים בשוק כיום – כיום הספות הנפתחות הן קודם כל רהיטים מעוצבים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר, שבישיבה רגילה עליהם מתפקדים כספות נוחות ואסתטיות לכל דבר ועניין. עם זאת, כשהן נפתחות למיטה הן נפתחות בצורה מלאה למיטה נוחה לא פחות, בגודל מלא, שניתן לערוך בקלות ושיכולה להתאים ללא פחות מ-2 אורחים בוגרים. מיטות אלה יכולות להספיק בפני עצמן כמיטות נפתחות, וניתן גם להניח על גביהן מזרנים נוספים וטובים יותר במקום להניח אותם על הרצפה. כך, החוויה של כל אורח משתדרגת בצורה משמעותית דרך איכות השינה שלו, ומאחר ומדובר במשפחה – זה בדיוק האלמנט שהיה חסר בכדי שהם יוכלו באמת להרגיש בבית.

כל אורח שלכם יכול לקבל חוויה של בית מלון, או אפילו טוב יותר – להרגיש בבית

כשאנחנו מארחים אנשים ללילה אנחנו רוצים לתת להם חווית שינה איכותית ברמה של בית מלון ממש, ועם ספות נפתחות איכותיות המטרה הזאת היא ברת השגה בהחלט. כך, האורחים שלנו ישנים כמו בבית מלון, ומתעוררים לגלות משפחה שנותנת להם להרגיש בבית.

לפרטים נוספים:

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תיירות אזרחות פורטוגלית: המדריך השלם בדרך לדרכון האירופאי שלכם

פיננסים מהי עסקת “פליפ” ואיך היא תגרום לכם להרוויח עשרות אלפי דולרים בשנה?

אם יש לכם הון עצמי החל מ-100,000 דולר ואתם מחפשים אפיק השקעה שמניב רווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר – עסקת פליפ בניו יורק...

תיירות 1969 שוב מחדש: הטיול שייקח אתכם אל השנה ששינתה את העולם

לימודים עושים חשבון: למה חשבונאות ומדוע דווקא במרכז האקדמי למשפט ולעסקים?

פיננסים Total Pay-Back: הכרטיס שמחזיר לכם כסף על ההוצאות שלכם

ה יכול להיות יותר משתלם מקנייה היום שמחזירה לך כסף מחר? על השאלה הזאת ענתה max בעזרת כרטיס אחד שמאפיל על כל שאר כרטיסי...

לייף סטייל עם איזה מתנות תפנקו את בני הזוג בחג?

פיננסים למה אין בישראל מספיק ארנקים דיגיטליים?

צרכנות איך משפרים את קליטת ה-Wifi?

נדל"ן חריש מציגה: החיים שכל משפחה צעירה רוצה

לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.