צרכנות

מארחים בחגים? ככה תתנו לאורחים שלכם חוויה של בית מלון

חווית האירוח בחג היא אחת החוויות המוכרות ביותר לכל ישראלי

דלת כניסה לחדר

משפחה ישראלית ממוצעת היא משפחה שנפגשת לא מעט פעמים בשנה, לא רק בגלל שהמדינה עצמה היא לא מאוד גדולה והמרחקים בינינו בדרך כלל קצרים, אלא גם בגלל שלוח השנה היהודי מכתיב לנו פגישות תכופות עם המשפחה בחגים. אז ממש עכשיו, בתקופת חגי תשרי, סביר להניח שרבים מכם מארחים משפחה ומתארחים אצל משפחה לעתים די קרובות, ובמקרים רבים, מסיבות דתיות או מסיבות של נוחות, הדבר כולל גם לינה בבתים של קרובי המשפחה שלכם, או קרובי משפחה שלנים אצלכם. זוהי חוויה המוכרת לכולנו היטב – וצריך לדעת להיות ערוכים אליה.

במקרים רבים, חווית האירוח וההתארחות יכולה להיות חוויה של חוסר נוחות

במקרים רבים, כאשר אנחנו מאחרים משפחה בחגים בבית שלנו, הדבר גורם לחוסר נוחות במידה לא מועטה. הסיבה לכך היא פשוטה – אין לנו מספיק מיטות נוחות בכדי ליצור חוויה נוחה לכולם. כך, חווית ההתארחות אצל משפחה הופכת במקרים לא מועטים לחוויה של כאב גב, כשאנחנו קמים בבוקר עם גב כואב משינה על ספה שלא מתאימה לכך, או על מזרונים שהונחו אחר כבוד על רצפת הסלון. אצל ילדים הבעיה היא פחות מסובכת – מספר ילדים יכולים לישון על מיטה אחת, וגם כך הם סובלים פחות משינה לא טובה, אבל חשוב מאוד להפוך את חווית ההתארחות והשינה לנוחה ככל הניתן עבור האורחים הבוגרים שלנו – וכיום ישנן דרכים פשוטות ויעילות לעשות זאת.

לא חייבים להסתפק בחוסר נוחות – ניתן לשדרג את חווית האירוח בצורה ניכרת

במקום להסתפק בחוסר נוחות, ניתן לחשוב ולהשקיע בפתרונות איכותיים לשינה עבור האורחים שלכם. הפתרון האיכותי ביותר שקיים כיום הוא של ספות נפתחות . לפני שאתם מטילים בכך ספק, כדאי שתכירו את המוצרים הקיימים בשוק כיום – כיום הספות הנפתחות הן קודם כל רהיטים מעוצבים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר, שבישיבה רגילה עליהם מתפקדים כספות נוחות ואסתטיות לכל דבר ועניין. עם זאת, כשהן נפתחות למיטה הן נפתחות בצורה מלאה למיטה נוחה לא פחות, בגודל מלא, שניתן לערוך בקלות ושיכולה להתאים ללא פחות מ-2 אורחים בוגרים. מיטות אלה יכולות להספיק בפני עצמן כמיטות נפתחות, וניתן גם להניח על גביהן מזרנים נוספים וטובים יותר במקום להניח אותם על הרצפה. כך, החוויה של כל אורח משתדרגת בצורה משמעותית דרך איכות השינה שלו, ומאחר ומדובר במשפחה – זה בדיוק האלמנט שהיה חסר בכדי שהם יוכלו באמת להרגיש בבית.

כל אורח שלכם יכול לקבל חוויה של בית מלון, או אפילו טוב יותר – להרגיש בבית

כשאנחנו מארחים אנשים ללילה אנחנו רוצים לתת להם חווית שינה איכותית ברמה של בית מלון ממש, ועם ספות נפתחות איכותיות המטרה הזאת היא ברת השגה בהחלט. כך, האורחים שלנו ישנים כמו בבית מלון, ומתעוררים לגלות משפחה שנותנת להם להרגיש בבית.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.