צרכנות

כך תשמרו על הספה שלכם נקייה

הדרך לשמור על ספה נקייה היא להשתמש בחומרים מתאימים, להרחיק אותה מהשמש ולהסיר כתמים באופן מיידי. בנוסף, רצוי להראות דוגמא לילדים ולתאם ניקיון תקופתי

כך תשמרו על הספה שלכם נקייה header

ספה היא אחד הרהיטים החשובים והדומיננטיים ביותר בבית. קודם כל, אנחנו משתמשים בספה מדי יום והיא עומדת לרשות כל בני המשפחה בכל גיל. שנית, זה בדרך כלל הרהיט הראשון שאותו אורחים רואים כאשר הם נכנסים לבית ולסלון. השאלה היא איך שומרים על הספה נקייה לאור כל התנאים המורכבים האלה ומה עושים בשביל למנוע מהילדים להרוס אותה.

הנה 5 טיפים שיחסכו עבורכם זמן וכסף בתחזוקת הספה הביתית:

בחרו חומרי ניקוי מתאימים

הטעות הנפוצה היא להשתמש בחומרי ניקוי רגילים על מנת לנסות לנקות את הספה, בעוד בפועל היא זקוקה לחומרים מיוחדים שמוגדרים על ידי היצרן. הפתרון הוא לבדוק מראש איזה חומרי ניקוי צריך עבור הספה ולהחזיק אותם בהישג יד. במידה ולא בטוחים, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע, לקרוא מידע באתרי אינטרנט ולצפות בסרטונים ברשתות החברתיות. כמו כן, רצוי להשקיע עוד כמה שניות כדי לקרוא את הנחיות הניקיון המדויקות כפי שמופיעות על גבי אריזת המוצר.

הרחיקו את הספה מהשמש

יש לכם חלון גדול בסלון ואתם מרוצים מהתאורה הטבעית ששוטפת את חלל הפנים? מעולה, עכשיו תרחיקו משם את הספה. קחו בחשבון שחשיפה ישירה לשמש הישראלית פוגעת בכל סוגי העור והבד ועלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לספה שלכם. מעבר לכך, שמש ישרה יוצרת כתמי בלאי על הספה ומעודדת שחיקה מהירה.

הסירו כתמים באופן מיידי

הדרך היחידה לשמור על הניקיון והמראה של ספות בסלון הבית היא להתמודד באופן מיידי עם כתמים. אל תחכו שהכתמים ייעלמו מעצמם, אל תתעצלו גם אם הילדים אשמים בזה שמשהו נשפך על הספה ואל תקלו ראש ברטיבות קטנה שנמצאת לכאורה במקום שאותו אף אחד לא רואה. הסירו כתמים באופן מיידי וכך תמנעו מהם לחדור אל תוך סיבי הבד ולגרום לכם נזקים בלתי הפיכים.

הרחיקו את המשחקים של הילדים מהספה

אין שום סיבה למקם את פינת המשחקים של הילדים צמוד לספה בסלון. ילדים צריכים שיגדירו להם גבולות ברורים והתפקיד שלהם הוא גם להראות דוגמא אישית. התרחקו בעצמכם מהספה עם אוכל ושתייה והסבירו לילדים שזה לא המקום המתאים למשחק בצבעים, עטים וטושים. מנעו מהם לצייר באזור הספה וכך לא תצטרכו לשלם הרבה כסף על הסרת הכתמים.

קחו אותה לניקיון מקצועי

ניקיון מקצועי יעזור לכם לשמור על הספה והוא משתלם בטווח הארוך. זה אמנם עולה כסף, אך התוצאות והשקט הנפשי שווים את ההשקעה. יתרה על כך, הספה יקרה יותר משאר הרהיטים והיא אמורה לעמוד לרשותנו למשך כמה שנים לפחות.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.