פנאי

הטרנד של 2021: למה יותר ישראלים מאי פעם מתעניינים במנוי פיס?

או שתזכו או שתרוויחו: הצטרפו למנוי פיס ותוכלו לזכות בפרסים כספיים משמעותיים של עד מיליון וחצי ₪ בכל חודש - ובנוסף תהנו ממגוון הטבות משתלמות במיוחד, אז למה אתם מחכים?

820X320

גם אם לא נודה בזה, כולנו פינטזנו על הרגע המרגש שבו נשמע שנכנס לנו לחשבון סכום אגדי. כן, גם אם מעולם לא היה לנו מנוי למפעל הפיס החלום חי. החדשות הטובות: זה לא חייב להישאר בגדר חלום, עם מנוי פיס, אפשר להתקרב להגשמה יותר מאי פעם.

במפעל הפיס פיתחו שיטת זכייה מובטחת: Must Win –  מבטיחה שתמיד יהיו זוכים בכל הגרלה כזו, הפיתוח רק משדרג את המנוי למפעל הפיס שמייצר מיליונרים חדשים מאז שנת 82. איך זה עובד?

  • מספר מזל אישי: ברגע שתהפכו למנויים, תקבלו מספר מזל אישי. תוכלו לקבוע אותו בעצמכם או לקבל אותו באופן אקראי.
  • אתם בפנים! בכל הגרלה שבועית, מספר המזל שלכם בפנים.
  • זכיתם? מידי יום חמישי מכריזים על הזוכים החדשים. בכל חודש מעל ל-50 מנויים זוכים בפרסים כספיים של 50,000 ועד מיליון וחצי שקלים.

הסיכויים שלכם לזכות עולים פלאים!

לא מסובך למצוא הגרלה להשתתף בה, אך מי זוכר להשתתף מידי שבוע? ברגע שיש לכם מנוי אתם יכולים להיות בטוחים: אתם בפנים! אם זה לא מספיק, קחו בחשבון שהכרטיס יכניס אתכם גם להגרלות סגורות למנויים בלבד, מה שמשפר את סיכויי הזכייה.

התעשרות היא רק חלק מהחלום, המנויים של מפעל הפיס זוכים בעוד מגוון פרסים יקרי ערך:

  • 10 מכוניות חדשות למנויים בלבד: מוכנים לריח של אוטו חדש?
  • פרסים בשווי של 10,000 ₪ שמחלקים ל-75 מנויים: עוד דרך לזכות, במסגרת ההגרלות השוטפות.
  • חופשות זוגיות בברצלונה וניו יורק: זוכרים שתכנון חופשה מוביל לאושר?

פרזנטור עם האליקציה

עשרות זוכים חדשים מידי שבוע + הטבות בלעדיות ולוהטות

אין כמו לראות עשרות זוכים חדשים, שבוע אחרי שבוע, ולהבין שהחלום אפשרי. אבל עד שהוא יתגשם, אפשר לחסוך וליהנות מהטבות מיוחדות; במפעל הפיס מעניקים למנויים מאות הטבות והנחות בלעדיות שאיתן אפשר לחסוך מאות שקלים מידי חודש. החברה עובדת עם עסקים מובילים שמעניקים הנחות אטרקטיביות ובלעדיות למנויי הפיס:

מקדונלד'ס: ארוחת נאגטס בציפוי מיוחד שכוללת 24 יחידות , צ`יפס ושתייה בגודל גדול ב-33 ₪ במקום 89 ₪!

קניות ביינות ביתן: תו קנייה דיגיטלי בשווי 300 ש"ח לרשתות יינות ביתן, מגה בעיר ושוק מהדרין ב-260 ₪. תוקף ההטבה 5 שנים מביצוע הרכישה.

דומינו'ס פיצה: משפחתית קלאסית + שתייה 1.5 ל' + לחם שום או אצבעות מוצרלה + קינוח (מיני פנקייק/פונדנט שוקולד) ב-59 ש"ח במקום 132.6 ש"ח כולל משלוח עד הבית!

וזו רק ההתחלה – במפעל הפיס מרעננים את מבחר ההטבות ושואפים להפתיע ולפנק את המנויים עם הטבות טובות יותר ויותר.

חלומות עושים אותנו מאושרים ואין כמו מנוי כדי להפוך את החלום לאפשרי!

פרופסור דן אריאלי בישר לעולם שאלו לא החופשות בחו"ל שעושות אותנו מאושרות, אלא הציפייה להן: התכנון, החלום, התקווה לסגור את החופשה המושלמת וכל מה שלקראת הרגע המרגש. אם החלום של החופשה לקראת ההגשמה הוא הסוד לאושר, אז תארו לעצמכם את רגע ההתעשרות.

רבים חולמים להתעשר, אבל עבור רבים לא מדובר בחלום שמצורפת אליו תכנית פעולה. מנוי למפעל הפיס מאפשר להיכנס להגרלות באופן קבוע ומעניק לכם סיכוי אמיתי לזכות. ברגע שאתם מנויים, אפשר לדמיין את הרגע, להתחיל לקוות ולצפות. תופעת לוואי צפויה: אושר.

במפעל הפיס החליטו לצ'פר את המנויים, כי יודעים שגם עד רגע הזכייה כדאי למצוא דרכים ליהנות מהחיים, ולכן מציעים הרבה מעבר.

המחיר שחוסך את ההתלבטות – אל תחכו למנוי שלכם!

אומרים שאי אפשר לשים תג מחיר על אושר, ולמעשה גם על האפשרות להגיע לעושר אמיתי זה לא קל, אבל במפעל הפיס הפכו את זה לפשוט ומציעים מנוי בעלות של 60 ש״ח בחודש בלבד!

כן, אתם קוראים נכון, ב-60 ש״ח בחודש תוכלו גם להשתתף בכל הגרלות המנויים של מפעל הפיס וגם ליהנות משלל ההטבות וההנחות הבלעדיות למנויים! אל תתנו לחלום לחכות.

* עד גמר המלאי. עד שני מימושים בחודש למנוי. כפוף לפרטי ההטבה והתקנון באתר. המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנה. אזהרה: משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים קובע כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, שמספרו 118 (שיחה חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד ואינה קשורה לידע, ניסיון, יכולת או ריבוי משחקים. בהגרלות המנויים יכולים לזכות בפרס מרבי אשר נע בין 50,000 ל-1.5 מיליון ש"ח. סכום הפרס משתנה מהגרלה להגרלה, כפוף לילקוט הפרסומים ולתיקוניו המתפרסמים מעת לעת.