פנאי

חורכים את הכביש: צאו לאימון מרוצים מרגש ומלא אדרנלין

לא מעט אנשים חולמים להיכנס למכונית מרוץ אמיתית ולנהוג במהירות, בנסיעה מלאת אדרנלין במסלול מרוצים מקצועי. כיום, אינכם צריכים לטוס למדינות מרוחקות כדי לחוות את העוצמה שבנהיגת המרוץ. שני אלופי מרוצים התאגדו יחדיו והקימו את Prodrive, ה"דוג'ו" שבו יכולים להתאמן מורעלי הגה שרוצים לחוות את הספורט המוטורי מקרוב.

prodrive-1_820x320

לומדים מהמקצוענים את כל הסודות

נהיגה במכונית מירוץ שונה לחלוטין מנסיעה מהירה בכבישים הבין־עירוניים בעולם. היא דורשת היכרות עם ביצועי הרכב בנסיעה במהירות גבוהה, בעיקולים וכן לבלום את המכונית ביעילות ובעוצמה. כאשר אנו רואים בטלוויזיה את מרוצי המכוניות של הנהגים הנלחמים לזכות באליפויות המרוצים, קל לשכוח שכל אחד מהנהגים הללו עבר תהליך לימוד ואימון ארוך לפני שהחל לטוס במהירות על האספלט. בפרודרייב תלמדו במהירות את הבסיס של הנהיגה מנהגי מרוצים מקצוענים שעברו אינספור פניות S, מסלולים צרים, עליות וירידות ופניות עיוורות שמפתיעות כל פעם מחדש.

ללמוד מנהגי מרוצים אמיתיים והמנטורים הטובים בתחום

הסוד האמיתי שהופך את  Prodrive לבית ספר ברמה בינלאומית לנהיגת אקסטרים מוטורית הוא שני האלופים  שהקימו את המקום.

המנטור המוביל הוא ראם סמואל, שכבר משנת 1991 התחרה בשלל מרוצים בארץ ובעולם, וזכה באותו עשור פעמיים! באליפות צרפת הבינלאומית במרוצי מכוניות. ומשם המשיך לאימון של הדור הבא בבתי ספר לנהיגה בישראל וברחבי הגלובוס.

בנוסף, מוביל את ההדרכה  גידי קרונין, תלמידו של ראם בעבר ושותפו היום שזכה באליפות תורכיה במרוצי מסלול בשנת 2007 והפך בעצמו במרוצת השנים למנטור מוביל לנהיגה מתקדמת ונהיגת מרוצים וצבר ניסיון של 12 שנים בתחום.

מעל שלושה עשורים וחמישים אלף נהגים שהוכשרו על ידי המנטורים הטובים בתחום, הופכים את Prodrive למקום שאין שני לו בארץ.

חוויה אישית או גיבוש ארגונים

Prodrive בתום המקצים הללו הנהגים משדרגים את יכולות הנהיגה בצורה משמעותית, ויכולים ליישם את הטכניקות הנלמדות גם בנהיגה יום יומית בכביש הציבורי .

לצד הקורס המלא מוצעת גם חוויה של "נהג מרוצים ליום אחד". חברות וארגונים רבים שולחים את העובדים לימי גיבוש וכיף הכוללים הדרכה ומקצי הדגמה, נהיגה עצמית במכונית מרוץ מקצועית וחיוך גדול לאחר שיוצאים מהרכב מלאים באדרנלין. הסיפוק הרב שחש כל נהג שהצליח לצלוח את היום הזה שווה הכל.

במהלך השיעורים הנהגים לומדים כיצד לנצל את מסת הרכב באופן שההגה הופך כמעט למיותר. בנסיעה הרכב נע גם לאורך המסלול וגם לרוחבו, וכל נהג לומד את הטכניקה המדויקת שמסייעת להקיף את המסלול במהירות גבוהה יותר. בכל סיבוב מגלים כי מצליחים לשלוט בצורה טובה יותר ברכב כאילו הוא הופך להיות המשך של גוף הנהג. זו החוויה שהופכת את נהגי המרוצים לנהגים הטובים ביותר בעולם.

הבטיחות מעל לכל

בישראל הקטנטונת כמעט ולא תמצאו מקומות שבהם אפשר לנהוג במהירות גבוהה ללא סיכון, להחליק בשליטה מלאה ובמקצועיות בפניות החדות, כמו גם לעבור את הסיבובים המפותלים במהירות שיא. ללא בקרה מספקת של צוות מנוסה, הנהיגה הזו עשויה להיות מסוכנת.

לכן, Prodrive יצרה שיתוף פעולה עם מסלול המרוצים ערד,  שמתאים לנהגים שעדיין לא זכו לטעום את נהיגת האקסטרים. המסלול נבנה לפי כל תקני הבטיחות המחמירים שתראו במסלולי המכוניות המקצועיים בעולם, תוך פיקוח מהשנייה הראשונה שחבשתם את הקסדה ועד לדקה שבא יצאתם מהרכב. כל אלה מעניקים לכם את החוויה המדהימה של מרוץ אמיתי ביום מלא אדרנלין שלא תרצו שיגמר.

בואו להגשים חלום

כמעט כל מי שמגיע למסלול של Prodrive משתף בחלום הזה, לנהוג ברכב מרוצים במסלול אמיתי ולהרגיש את התחושה העילאית של שליטה מוחלטת ברכב. חלק מהמשתתפים בקורסים ממשיכים הלאה ומגשימים חלום נוסף – השתתפות במרוץ מכוניות אמיתי!

בואו להיות נהגי המרוצים הבאים של ישראל או להתנסות בחוויה הייחודית בפרודרייב!