צרכנות

איך אתם מתניידים מפגישה לפגישה?

אנשי עסקים מנוסים יודעים שאין תחליף למפגש פנים מול פנים עם משקיעים, שותפים או לקוחות פוטנציאליים. אבל מה הדרך הזולה והמשתלמת ביותר להגיע אליה? הנה כמה הצעות

איך אתם מתניידים מפגישה לפגישה – header

ישראל היא מדינה קטנה ואחד היתרונות של זה עבור אנשי עסקים מתבטא ביכולת לתאם פגישות בהתראה קצרה. הפגישה חשובה כאשר רוצים לגייס משקיע, לצרף שותף או לשכנע לקוח ובעזרתה ניתן ליצור מערכת יחסים אישית ואינטימית.

מצד שני, לא כולם יודעים איך לבחור את הדרך הנכונה להגיע לפגישה ויש לפחות כמה אפשרויות שאותן כדאי להכיר.

רכב פרטי – אבל לא שלכם

האפשרות הנפוצה להתנייד מפגישה לפגישה היא באמצעות רכב פרטי. זהו אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל גם בלי קשר לאנשי עסקים, אך הם מנצלים אותו היטב בשל שיקולי נוחות ועלות מול תועלת. יתרה על כך, אנשי עסקים שלא רוצים להוציא את הרכב הפרטי מהחנייה או לספוג בלאי ושחיקה יכולים לשכור אותו.

האופציה של השכרת רכב לעסקים מוכרת במס ובעזרתה ניתן לשדרג עוד יותר את הדרך לפגישה. במקום להסתפק במכונית המשפחתית, אנשי עסקים יכולים לבחור רכב בקטגוריה גבוהה ולהבטיח לעצמם תנאים אידיאליים. רכב שכור, חדש ומאובזר עוזר לאנשי עסקים להגיע רעננים יותר לפגישה וזה לבד שווה את ההשקעה.

מה קורה בגזרת התחבורה הציבורית?

אנשי עסקים בישראל לא יכולים לסמוך על התחבורה הציבורית כדי שתביא אותם ממקום למקום בזמן. התחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ לוקה בחסר, איטית, יקרה, מסורבלת ולא אמינה וזה עוד לפני שמתייחסים לתנאי מזג האוויר, לחום וללחות. למעשה, אפילו נסיעה במונית לא מתאימה לאנשי עסקים פשוט כי משתלם יותר להשתמש ברכב הפרטי.

נכון להיום אין באף עיר בישראל מערכת תקינה של תחבורה ציבורית. עד שיסתיימו העבודות על הרכבת הקלה בגוש דן, אנשי עסקים יעדיפו לוותר לגמרי על גזרת התחבורה הציבורית ולהעדיף כל אפשרות אחרת על פני המתנה מיוזעת לאוטובוס או לרכבת.

לפגישה קרובה אפשר להגיע על כלי חשמלי

על אף האמור לעיל, אנשי עסקים שמתאמים פגישות לאותה עיר או אפילו לאותו מתחם יכולים בקלות ליהנות מהליכה רגלית קלילה. זו האופציה הזולה ברשימה ויש לה יתרון מסוים מבחינת שמירה על כושר, אך החיסרון הוא שאי אפשר ללכת ברגל לפגישת עסקים בקיץ וגם לא ממש בעונות המעבר.

בנוסף, בשנים האחרונות ניתן למצוא הרבה אנשי עסקים שמשתמשים באופניים חשמליים כדי להגיע לפגישות. לצדם יש גם כאלה שמאמצים את הקורקינט החשמלי וכמובן אחרים שמעדיפים את הסגווי האופנתי. פתרונות חשמליים מן הסוג הזה מתאימים לאנשי עסקים בכל רחבי הארץ, אך העלות הראשונית שלהם גבוהה.

לסיכום, התניידות מפגישה לפגישה היא נושא שאנשי עסקים צריכים לתת עליו את הדעת והאופציה של רכב פרטי היא עדיין הטובה ביותר.

לפרטים נוספים:

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם...

תיירות אזרחות פורטוגלית: המדריך השלם בדרך לדרכון האירופאי שלכם

פיננסים מהי עסקת “פליפ” ואיך היא תגרום לכם להרוויח עשרות אלפי דולרים בשנה?

אם יש לכם הון עצמי החל מ-100,000 דולר ואתם מחפשים אפיק השקעה שמניב רווח מהיר ומשמעותי תוך זמן קצר – עסקת פליפ בניו יורק...

תיירות 1969 שוב מחדש: הטיול שייקח אתכם אל השנה ששינתה את העולם

לימודים עושים חשבון: למה חשבונאות ומדוע דווקא במרכז האקדמי למשפט ולעסקים?

פיננסים Total Pay-Back: הכרטיס שמחזיר לכם כסף על ההוצאות שלכם

ה יכול להיות יותר משתלם מקנייה היום שמחזירה לך כסף מחר? על השאלה הזאת ענתה max בעזרת כרטיס אחד שמאפיל על כל שאר כרטיסי...

לייף סטייל עם איזה מתנות תפנקו את בני הזוג בחג?

פיננסים למה אין בישראל מספיק ארנקים דיגיטליים?

צרכנות איך משפרים את קליטת ה-Wifi?

נדל"ן חריש מציגה: החיים שכל משפחה צעירה רוצה

לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.