צרכנות

5 טיפים למעבר דירה חלק

מתכננים לעבור דירה ולחוצים בגלל ריבוי המשימות? כדאי לכם לבקש המלצות על חברת הובלות, לסמן ארגזים, לתאם טכנאי, למצוא סידור לילדים ולקחת חופש מהעבודה. הנה כל הפרטים

5 טיפים למעבר דירה חלק header

מעבר דירה הוא ללא ספק אחת המשימות הקשות והמאתגרות שאיתן אנו נאלצים להתמודד בתור אנשים בוגרים. עם זאת, לעיתים אין ברירה וצריך לזכור שאת רוב המעברים אנחנו מבצעים דווקא בשביל לשפר את איכות החיים. השאלה היחידה היא כיצד מתמודדים עם ריבוי המשימות בלי להשתגע ואיך קובעים סדר עדיפויות הגיוני לשלבי המעבר.

הנה 5 טיפים שיכולים להבטיח עבורכם מעבר דירה חלק ונעים מכפי שחשבתם:

 1. בקשו המלצות על חברת הובלות

המקצועיות של החברה אותה תזמינו בשביל לבצע את ההובלה תשפיע בצורה מהותית על החוויה שלכם. אחת הדרכים להגדיל את הסיכוי לבחירה בחברה הנכונה היא לקבל המלצות מאנשים שאפשר לסמוך עליהם, כמו למשל חברים ובני משפחה. במידה ואתם לא מכירים באופן אישי מישהו עם מידע רלוונטי על חברת הובלות, תוכלו להרחיב את החיפוש באמצעות רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט.

 1. סמנו ארגזים לפי צבעים של חדרים

עניין פשוט וקטן כמו סימון של הארגזים והקרטונים בצבעים שונים לפי החדרים שאליהם הם מיועדים יקצר עבורכם לפחות 3-4 שעות בהתאקלמות בדירה החדשה. הסוד הוא להורות לנציגי חברת ההובלות איפה לשים כל ארגז לפי הצבעים, וכך לחסוך כאבי גב ובזבוז זמן כאשר מסדרים את הדירה אחרי המעבר.

 1. תאמו טכנאי ליום של המעבר

עוד דבר קטן שעושה הבדל גדול בחוויית המעבר קשור להתנהלות שלכם מול נותני שירותים. תאמו כבר עכשיו ביקור של טכנאי שיעביר את הממיר ויחבר אתכם לעולם בדירה החדשה, ואל תשכחו את תשתית האינטרנט והטלפון. ככל שתדאגו מראש ליותר עניינים טכניים מן הסוג הזה, כך יתקצר משך הזמן שיעבור מתחילת ההובלה ועד שתוכלו להרים רגל על רגל מול הטלוויזיה.

 1. מצאו סידור לילדים

הורים לילדים טועים לחשוב שהם יכולים להטיל עליהם משימות בכל הנוגע למעבר דירה. בפועל, הילדים צפויים רק להפריע וחלק מהאריזות מהוות עבורם סיכון בטיחותי. הפתרון הכי טוב הוא למצוא להם סידור, כמו למשל לקחת אותם לחברים או לבקש מהסבא והסבתא לתת יד. סידור לילדים יעשה פלאים ביכולת שלכם להתמודד עם המשימות של המעבר ויעניק לכם ראש שקט.

 1. קחו חופש מהעבודה

עוד טעות נפוצה היא לנסות לשלב את המעבר יחד עם מטלות בעבודה ומשימות שגרתיות. קחו בחשבון שזה בלתי אפשרי ובקשו מהמעסיק יום חופש. נסו לתאם את החופשה אפילו יום או יומיים לפני המעבר, בשביל לדאוג בעצמכם להובלה של ציוד רגיש כמו מסמכים חשובים, מכשירי חשמל יקרים ותכשיטים. יום החופש שווה מבחינתכם את הפגיעה בשכר ובעזרתו תוכלו להקל על המעבר.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

 • Hidden
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.