צרכנות

עוברים דירה? כל מה שכדאי לוודא לפני

מעבר דירה כולל התייחסות לפרטים רבים, ואפשר ללכת בקלות לאיבוד בתהליך

1

מעבר דירה אינו כולל רק אריזת כמה ארגזים, הובלתם לדירה החדשה ופריקתם, אלא שלל פעולות אשר יש לבצע מבעוד מועד בכדי לוודא כי ההגעה לדירה החדשה תתבצע בצורה המהירה, היעילה והחלקה ביותר. ריכזנו עבורכם את רשימת הדברים אשר חשוב לבצע בטרם מעבר דירה בכדי להימנע מהפתעות לא צפויות בתהליך.

אז מה כדאי לוודא לפני מעבר דירה?

אריזה, הובלה ופריקה: חברות הובלה שונות מציעות שירותים שונים בתחום האריזה, ההובלה והפריקה. בצעו סקר שוק בנוגע לשירותים המוצעים על ידי מספר חברות, כאשר אתם לוקחים בחשבון את אופי השירות, הזמן אשר יש לכם לבצע פעולות אלו בעצמכם, הזמן אשר החברה דורשת לשם ביצוע הפעולות השונות וכמובן המחיר. לעיתים קרובות, היעזרות בחברה אשר מבצעת את כלל האריזה, ההובלה והפריקה, שווה את המחיר היות והיא חוסכת לנו ימי עבודה וזמן יקר.

העברת חשבון הארנונה: גם אם עזבתם דירה שכורה וגם אם מכרתם את דירתכם ועברתם לדירה חדשה בבעלותכם- חשבונות הארנונה אינם עוברים אוטומטית לדיירים החדשים או בעל הדירה הקודם. חשוב לוודא כי מלבד העברת חשבון הארנונה של הדירה החדשה על שמכם, העברתם גם את החשבון הישן על שם בעל הדירה או השוכר החדש, כך שלא יצא מצב שאתם משלמים ארנונה עבור שתי דירות.

החלפת מנעולים: ביום מעבר הדירה כדאי לוודא כי גם המנעולים הישנים של הדירה החדשה שלכם הוחלפו. בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן ובין אם מדובר בדירה אשר קיבלתם משוכרים קודמים, כדאי שרק לכם יהיה מפתח לבית החדש שלכם, ולכן החלפת מנעולים מהירה חשובה לשם שמירה על בטיחותכם ופרטיותכם.

העברת שירותי טלוויזיה ואינטרנט: כיום חברות הכבלים, הלוויין והאינטרנט מציעות שירותים המקלים בצורה משמעותית על מעבר הדירה. כל שעליכם לעשות ברוב החברות הוא להודיע לחברה פרק זמן מסוים טרם המעבר על הכניסה לדירה חדשה, ולתאם הגעה של טכנאי ביום המעבר לשם ביצוע כלל ההעברות וההתקנות הדרושות לשם כניסה מהירה לדירה והנאה מהשירותים השונים בה.

הזמנת רהיטים: רוצים לרכוש רהיטים לדירה החדשה? נסו לוודא כי ההגעה שלהם לא מתבצעת ביום המעבר, או לא מתבצעת בשעות המעבר. התמודדות עם שתי חברות הובלה שונות (או יותר) עלולה להיות בעייתית ביותר, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מעכבים את כלל ההובלה רק בכדי שמשאית המובילה תנור תוכל לחנות ברחוב שלכם, ולכן חשוב לוודא כי בכל רגע נתון רק חברה אחת מנסה להגיע ולפרוק ציוד.

תכנון נכון של מעבר דירה מקל בצורה משמעותית על ביצוע המעבר עצמו

חשוב להשקיע את הזמן הנדרש בתכנון המעבר לפרטי פרטים, היות ותכנון נכון חוסך זמן משמעותי ואף כסף ביום המעבר, ויכול לסייע לכם במעבר פשוט וחלק לדירה החדשה.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.