צרכנות

5 טיפים לדירה החדשה שלכם

מעבר דירה מסתיים רק אחרי שהמובילים מכניסים את הארגזים, אתם פורקים את הקרטונים וכל המשפחה מסדרת את הבית. כבר התמקמתם בדירה החדשה? מעולה! הנה 5 דברים שכנראה שכחתם וממש כדאי לכם לעשות

new apt

התהליך הארוך והמתיש של מעבר דירה הוא אחת הסיבות לכך שהרבה אנשים מתפשרים ומעדיפים להישאר בבית הקיים. מצד שני, כאשר עוברים דירה מתעוררת הזדמנות לשפר את איכות החיים.

הבעיה היא שרובנו מתעצלים לבצע התאמות ושינויים אחרי פריקת הקרטונים וסידור הבית, אבל יש לפחות 5 דברים שאסור לשכוח:

היפטרו מכל הארגזים

הטעות הנפוצה היא להשאיר חלק מהארגזים בצד כדי שלכאורה תוכלו להגיע אליהם בעתיד. בפועל, מה שעומד לקרות הוא שאותם קרטונים לא יקבלו מכם שום התייחסות בטווח הנראה לעין. הם רק יפריעו לכם בהתנהלות השוטפת ואחת לכמה זמן תיזכרו שהם שם.

הפתרון הוא להיפטר מכל הארגזים מיד אחרי שמסיימים להתמקם, גם אם זה אומר עוד כמה שעות של סידור ארונות ובגדים. במידה וגיליתם ארגזים עם ציוד מיותר שאיכשהו נגרר אחריכם לדירה החדשה, זה בדיוק הזמן לתרום אותו.

תלו מדפים

פתרונות אחסון יעזרו לכם לשמור על בית מאורגן ומסודר. הסוד לניצול אידיאלי של המקום בחלל הפנים הוא לתלות מדפים ברחבי הדירה, בחדרי השינה ובעיקר במטבח. כך תוכלו לשמור על כל הציוד שלכם נגיש ולא תצטרכו לדחוף אותו לארונות.

החליפו את הנורות

פעולה פשוטה כמו החלפת הנורות בדירה תשנה לחלוטין את האווירה בבית. זה טיפ מעולה שמתאים גם למי שרוצה לחסוך בהוצאות, כי יש כיום נורות אקולוגיות עם הספק לא פחות גבוה מזה של הנורות המסורתיות. בחרו בין לבן לצהוב והשתמשו בתאורה מלאכותית כדי ליצור אשליה של חלל פתוח, נעים וביתי.

תקנו ליקויים בצנרת

עדיף לכם לתקן עכשיו את כל הליקויים הקיימים בבית מאשר לגלות עוד כמה חודשים שיש צורך בהרמת מרצפות ושבירת שגרה. גם אם כבר התמקמתם, סביר להניח שעוד לא חזרתם לשגרה מלאה ולא אמורה להיות לכם בעיה להזמין איש מקצוע.

קבלו הצעת מחיר מ-2-3 אנשי מקצוע בתחום הצנרת, בדקו מה המשמעות הכספית של הליקוי ובררו כמה זמן ייקח לתקן אותו. כך תוכלו להתחיל את החיים החדשים בדירה ברגל ימין ולא לסבול מהפתעות לא נעימות.

הכירו את השכנים

קחו לעצמכם כמה דקות כדי לעשות סיבוב בבניין ובשכונה. הכירו את השכנים שגרים בקומה שלכם, דפקו על הדלת כדי להגיד שלום והציגו את עצמכם. יחסי אנוש עם השכנים ישפיעו עליכם לא פחות מאשר מה שקורה בתוך הדירה, אז חבל לוותר על ההזדמנות. ההיכרות עם השכנים היא חלק בלתי נפרד מההתארגנות בדירה החדשה ויש לה השפעה גם על התחושה של הילדים והמשפחה.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.