צרכנות

הדרכים החדשות למשלוחי פיצה

מתי בפעם האחרונה הזמנתם פיצה ורחפן נחת על פתח הדלת שלכם עם מגש חם? כנראה שזה עוד לא קרה, אבל החידושים האחרונים כבר ממש מעבר לפינה אז כדאי שתתכוננו אליהם

הדרכים החדשות למשלוחי פיצה header

יש הרבה סיבות שהפכו את הפיצה לאחד המאכלים הנפוצים, המבוקשים והמוכרים ביותר בעולם. קודם כל, קשה לערער על העובדה שפיצה זה טעים והשילוב עם רסק עגבניות ובצק טרי לא יכול להשאיר אף אחד אדיש. המתכון הקלאסי לפיצה כבר הצליח לסחוף אחריו אסייתיים אדוקים כמו גם אמריקאים מדושני עונג וגם לנו בישראל אין תלונות.

חוץ מזה, פיצה מתאימה לכל שעה וקל לשלוח אותה אלינו מרחוק. משלוחי פיצה הם חלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרני ורווקים, סטודנטים והורים לילדים כאחד מוכנים להישבע שבלעדיהם אין שום אפשרות לשרוד. בין לבין, המשלוחים עצמם עוברים שינויים ושדרוגים ומעבר לפינה אפשר כבר לראות כמה חידושים מעניינים במיוחד.

הדור הבא של משלוחי פיצה

תשכחו כל מה שידעתם על שליח עם קטנוע, כי משלוחי הפיצה צפויים להגיע אלינו תוך זמן קצר באמצעות רחפן. הרחפנים משמשים כבר היום לביצוע משימות לוגיסטיות בארצות הברית וחברת אמזון למשל מנסה להפיץ אותם למדינות אחרות ברחבי העולם, אך החדירה שלהם לענף המזון תהיה הרבה יותר דרמטית.

השימוש ברחפן לטובת משלוחי פיצה מגלם בתוכו שורה ארוכה של יתרונות. ראשית, הרחפן לא עומד בפקקים ואפשר להזמין אותו כמעט בכל תנאי מזג אוויר. לרחפן אין שום בעיה למצוא כתובות מסובכות, ניתן לעקוב בזמן אמת אחר המיקום שלו והוא אף פעם לא מאחר. השימוש בתוכנות מחשב משוכללות מייעלות את השימוש ברחפן והוא הרבה יותר בטיחותי בהשוואה לקטנועים ואופנועים.

שנית, הרחפן חוסך בהוצאות עבור הפיצריות וזה צפוי להוריד את המחירים גם בשביל צרכני הקצה. בלי שום קשר לעובדה שעדיין לא הומצא רחפן שיחכה לטיפ, גם חיסכון של כמה אחוזים בודדים בשינוע של הפיצות עשוי להיות משמעותי עבור מי שרגיל להזמין אותן לעיתים קרובות.

הטכנולוגיה כבר כאן – אז איפה הרחפן?

על אף האמור לעיל, יש כמה מגבלות שמונעות את השימוש ברחפן לצורך משלוחי מזון בכלל ופיצות בפרט. השאלה היא מדוע זה קורה, לאור העובדה שהטכנולוגיה כבר כאן ורחפנים נמצאים בשימוש אינטנסיבי של הצבא, המשטרה וגופים אזרחיים.

המגבלה העיקרית שבגללה אנחנו עוד לא מקבלים את הפיצה באמצעות רחפן היא לא טכנולוגית אלא כלכלית: נכון להיום קצת יקר לייצר מערכת שלמה של רחפנים לשינוע פיצות בכל רחבי העיר, לכן חלק מהחברות נמנעות מכך.

בנוסף, יש צורך ברגולציה של הנושא כדי למנוע התנגשויות של רחפנים או סכנה לכלי תעופה אחרים במרחב הציבורי. כל זה אמור להיפטר ממש בקרוב אבל בינתיים אין סיבה להישאר רעבים – כי השליח כבר בדלת.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.