צרכנות

קניתם טלוויזיה חדשה? אלה המכשירים להשלמת חווית צפייה קולנועית

מסך חדש לא תמיד מספיק על מנת להפוך את הסלון לבית קולנוע מפנק. החל ממקרן קול, דרך התאורה ועד הכורסא – הנה המכשירים שישלימו עבורכם את החוויה

קניתם טלויזיה חדשה_ אלה המכשירים להשלמת חווית צפייה קולנועית – header

צפייה בטלוויזיה הייתה ונותרה פעילות הפנאי המועדפת על גברים ונשים בטווח רחב של גילאים ובכל רחבי העולם. על אף חדירת האינטרנט לחיינו ולמרות שינויים ובסוג ובאופי התכנים, הישיבה מול המסך בסלון היא עדיין משהו שכולנו חולמים עליו באמצע יום עבודה מאתגר. כתוצאה מכך, רבים גם בוחרים לשדרג את המסך שלהם ולהחליף טלוויזיה לעיתים קרובות על מנת לקבל חווית צפייה מושלמת.

הבעיה היא שהחלפת המסך או קניית טלוויזיה חדשה לא תמיד מספיקים על מנת להפוך את הסלון לבית קולנוע. בשביל לעשות את זה צריך לקחת עוד צעד קדימה ולאבזר את הבית במכשירים הבאים:

1. מקרן קול

ההבדל העיקרי בין צפייה בתכניות טלוויזיה או בסרטים בבית ובקולנוע נובע מהסאונד. ככל שהסאונד היקפי, מדויק וחזק יותר, כך נרגיש חלק מהסרט ונתחבר לדמויות ולעלילה. יתרה על כך, כיום ניתן להשיג את אותה תחושה בדיוק גם בסלון של הבית בעזרת מקרן קול ייעודי.

המקרן הוא מכשיר שכולל בתוכו גם את הרמקול וגם את הרסיבר. מבחינה טכנית, המשמעות היא שצריך רק לחבר את המקרן לחשמל ולמסך ולהתחיל לצפות בסרטים ובסדרות. בנוסף, ניתן לבחור מלכתחילה דגם עם חיבור בלוטות' על מנת לנגן מוזיקה ישירות מהנייד ולחבר את המקרן כמובן גם לקונסולות משחק, פטיפון ועוד.

2. אביזרי תאורה

גם מסך הטלוויזיה המשוכלל ביותר לא ישיג את החדות הנדרשת מבחינת רזולוציה כל עוד לא תעניקו לו תנאים מתאימים. בין היתר, התנאים שתרצו להכניס לסלון של הבית קשורים לתאורה ואותם תוכלו לשדרג בקלות עם כמה אביזרים זולים ואפקטיביים.

נסו למשל לשלב בסלון ספוטים קטנים של תאורה בתוך נישות גבס ולשלוט בעוצמה של התאורה המלאכותית. במקביל, החליפו את הווילון לבד עבה יותר כדי למנוע חדירה של אור מבחוץ וודאו שהאור המרכזי בסלון לא מציג השתקפות על גבי המסך. אם תעשו את כל זה כמו שצריך, תרגישו בקולנוע בלי לצאת מהבית.

3. כורסא

אי אפשר לצפות בסרטים וסדרות בלי כורסא מתאימה. למזלנו, יש כיום מגוון רחב של כורסאות טלוויזיה אורטופדיות שעונות גם על הצורך הדקורטיבי וגם על הדרישות הפונקציונאליות. בפועל, זה אומר שהכורסא תהיה נוחה ומעוצבת ושבה תוכלו להשתמש על מנת לרענן את מראה הסלון בלי להתאמץ.

את הכורסא ממקמים בזווית ישרה מול המסך ובאופן שממנו ניתן לשמוע את כל הסאונד של מקרן הקול. בהמשך, כל שנותר הוא למקם ליד הכורסא שולחן קטן שעליו ניתן להניח שתייה, נשנושים וכמובן את השלט שבו משתמשים על מנת להחליף ערוצים.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.