צרכנות

סוזוקי וכספא ליסינג מבית מכשירי תנועה באות לקראתכם עם ליסינג פרטי מבית היבואן הרשמי

סוזוקי מצטרפת למהפכת הליסינג הפרטי ומציעה לראשונה ליסינג פרטי מבית היבואן הרשמי "מכשירי תנועה" עבור רכבים חדשים. סוף סוף אפשר להחזיק ברכב סוזוקי חדש היישר מהניילונים, בלי להשקיע בקנייה מכבידה ומיותרת. מהו ליסינג פרטי? מאיזה יתרונות ייהנו המצטרפים לשירות החדש? וגם קצת על סוזוקי ויטארה החדשה שמשתתפת במבצע לכבוד חנוכת הליסינג הפרטית של סוזוקי – הכול כאן, אז בואו נתניע...

תמונה ליסינג

על ליסינג פרטי בכלל ועל עסקת הליסינג של כספא בפרט

אם אתם רוצים לנהוג ברכב חדש (מי לא ירצה?) אבל אינכם יכולים או מעוניינים להשקיע ברכישתו סכום חד פעמי גדול או מספר קטן של תשלומים – ליסינג פרטי הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. כיום, זהו אחד הפתרונות האטרקטיביים ששוק הרכב בכלל ושוק הליסינג בפרט מציעים.

בשונה מעסקת רכישה רגילה, בה קונים רכב ומשלמים עליו את מלוא עלותו, בשיטת הליסינג חוכרים את הרכב. מה זה אומר בפועל? שהלקוח משלם מקדמה נמוכה וסכום חודשי שיוכל לעמוד בו במהלך תקופה.

בעסקת הליסינג של כספא, הכיסוי הביטוחי כלול )לנהגים מעל גיל 24 עם שנתיים רישיון בתוקף( והלקוחות יכולים ליהנות מראש שקט. בנוסף, באפשרותכם להוסיף חבילת טיפולים נוחה במחיר אטרקטיבי בתום התקופה, הלקוח יכול לבחור בין כמה אפשרויות: לרכוש את הרכב, לעשות עסקה חדשה לתקופה חדשה או לבחור בכל רכב אחר – כל זאת  ללא  צורך להתמודד עם מכירת הרכב ובלי לספוג "הפתעות" של ירידת ערך במכירה. במקרה של סוזוקי, הרכב יישאר בבעלות חברת הליסינג של היבואן הרשמי "כספא ליסינג מבית מכשירי תנועה" לאורך כל זמן החכירה – 30 חודשים.

היתרון העצום של ליסינג פרטי לעומת רכישת רכב

לא פראיירים? אוהבים לחסוך? ובכל זאת "מדגדג" לכם לנהוג ברכב חדש, נוח, אמין וכל שאר הסופרלטיבים שמגיעים לדגמי סוזוקי? ראשית, עכשיו אתם יכולים, ושנית – אתם צודקים. קניית רכב היא אולי הגשמה של חלום עבור אנשים רבים, אבל היא רחוקה מלהיות השקעה שמשתלמת כלכלית, כי ההפסד הוא ודאי וצפוי. די בכך שתציצו במחירון הרכב שנה לאחר הקנייה כדי להבין כמה הפסדתם וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על תהליך מכירת הרכב שיכול להיות מייגע.

הצטרפות לשירות הליסינג הפרטי של סוזוקי תזכה אתכם בשלל יתרונות:

  • אמינות ושקט נפשי – את זה תקבלו מובנה בהתקשרות עם יבואן רשמי בעל מוניטין, שנושא באחריות ודואג ללקוחותיו.
  • גמישות- תכלו לבחור את החבילה שתאים לכם במחירים אטרקטיביים במיוחד.
  • תורידו מהראש שלכם את דאגות המכירה – בתום תקופת השימוש ברכב לא תצטרכו לשבור את הראש – למי למכור אותו? בכמה למכור אותו? איפה ואיך לחפש קונה? כל מה שיידרש מכם הוא להחזיר את המפתחות לחברה ובזאת סיימתם.

הערך המוסף של ביצוע עסקת ליסינג פרטי מול סוזוקי

אחרי שמן הסתם הבנתם עד כמה עסקת ליסינג פרטי עשויה להשתלם לכם, הגיע הזמן להסביר למה בסוזוקי זה משתלם יותר.

ראשית, מדובר בעסקה שבה אתם מקבלים גב של יבואן רשמי.

שנית, מחיר השירות כולל מראש את הכיסוי הבטוחי, ואת זה לא תמצאו בכל עסקת ליסינג פרטי. בסוזוקי כן.

כמו כן, סוזוקי באה לקראת הלקוחות עם מחירים משתלמים, מקדמה ותשלומים בעלויות נוחות שאפשר לעמוד בהן מבלי לפגוע בכיס ולהילחץ.

וכמובן, דגמי סוזוקי המעוצבים והחסכוניים מזמנים לכל נהג חוויית נהיגה ונסיעה ברמה גבוהה. מדובר ברכבים מתקדמים, שנראים טוב, שמרגישים טוב על הכביש, ושנשארים כאלה גם לטווח ארוך.

ועכשיו, הכי משתלם זה לבחור בסוזוקי ויטארה החדשה – יש מבצע!

לכבוד השקת תכנית הליסינג הפרטי של סוזוקי, בבית "מכשירי תנועה", הושק מבצע מיוחד לדגמים המתקדמים בדגם ה-1.4 טורבו העוצמתי של סוזוקי ויטארה. ויטארה החדשה מציגה מראה חדשני ואלגנטי ומצוידת במערכות מולטימדיה, שכוללות מסך 10 אינץ' גדול וגם חיווי קולי בעברית ללא הורדת ידיים מההגה. המשמעות היא בטיחות מיטבית – אפשר לחייג, להפעיל רדיו/נגן או ניווט מבלי להוריד את הידיים מההגה. היהלום בכתרה של הוויטארה החדשה הוא מנוע הטורבו ה-1.4 ליטר עם 140 כ"ס . עם רכב כזה מובטח לכם גם לגנוב את ההצגה וגם ליהנות מהמבצע האטרקטיבי.

לנהוג ברכב חדש זה לא חלום, זה לגמרי אפשרי, הכנסו למחשבון ותהנו העיסקה המשתלמת.