צרכנות

יותר טלוויזיה בפחות כסף: המבצעים שחובה להכיר

הוט תפנק אתכם בתוכן ישראלי מעולה, עם סלקום TV לא תצטרכו לריב על מקום בספה, yes יכניסו לכם את האינטרנט למסך הגדול ופרטנר תגשים חלום לכל גיימר. קבלו את חבילות הטלוויזיה השוות והפינוקים שכל חברה תיתן לכם

shutterstock_1230784870

פרטנר: גן עדן לגיימרים

במשפט אחד: עולם שלם של אפליקציות, משחקים ושירותי סטרימינג מובילים.

הכי מיוחד: סובלים מ-FOMO? תירגעו. לא תפספסו כלום. פרטנר מספקת את CATCH UP שירות הקלטה אוטומטי עד 14 יום, כך שגם אם אתם עסוקים מאוד, לא תפספסו את הסדרות או התוכניות שאתם אוהבים.

הפינוק: טלוויזיה היא גיימינג ופרטנר היא גן עדן לגיימרים עם מעל 400 משחקים עם קטלוג שמתעדכן כל הזמן, ומחכים בלחיצת כפתור. הממיר הוא למעשה קונסולה.

ממה הכי תיהנו? זאת ההזדמנות שלכם להתחבר ל"טלוויזיה פתוחה", הכוונה לטלוויזיה שמבוססת על מערכת אנדרואיד, ואפשר להטמיע בה אפליקציות, משחקים, שירותי סטרימיניג, אחסון בענן ועוד. בקיצור, כמו  יש לכם סמארטפון, רק עם מסך אקטרה-אקטרה לארג'.

ה-דיל: שני ממירים תומכי טכנולוגיית 4K, שירות נטפליקס, "טלוויזיה פתוחה" ו-CATCH UP ב-99 שקלים לחודש.

הוט: מושלם למי שאוהב תוכן ישראלי

במשפט אחד: למעלה מ-180 ערוצי תוכן, מתוכם עשרות ערוצים בלעדיים.

הפינוק: החמצתם את תחילת התוכנית? Start Over יחזיר אתכם להתחלה גם אם לא הקלטתם. אתם גם יכולים לצפות בתוכנית שהייתה לפניה. Start Next המאפשר לקפוץ בזמן ולהקדים את הצפייה בתוכנית הבאה. כן, אתם יכולים לצפות בתוכנית מהעתיד, גם אם הוא שעה קדימה.

הכי מיוחד: הוט מפיקה עשרות סדרות מקור משלה – תוכן עצמאי ואיכותי שתומך ביצירה הישראלית. רבות מהסדרות הופכות לקלאסיקה ישראלית, דוגמת עספור, זגורי אימפריה, מטומטמת ועוד. איך אמר "הבורר" ברוך אסולין? "אנשים הם כמו טלוויזיה. זה לא הגודל, זה לא הגיל, זה החדות!". אצל הוט זה גם התוכן האיכותי בעברית.

ממה הכי תיהנו? ספריית התוכן היא מהגדולות בעולם ומונה למעלה מ-10,000 שעות של תכנים לכל גיל וכל העושר הזה מחכה רק לכם.

ה-דיל: 80 ערוצים, 6 חבילות תוכן ושני ממירים ב-139 שקלים לשלושת החודשים הראשונים.

 

!ענו על השאלון וקבלו פרטים על החבילה המתאימה ביותר עבורכם

ילדה קטנה מחזיקה שלט טלוויסיה

סלקום TV: לצפות מכל מכשיר אפשרי

במשפט אחד: הכי מתאים לדור הצעיר שחי נטפליקס ושולט בכל הגאדג'טים.

הכי מיוחד: לא צריך להיצמד ללוח השידורים או להקליט תכניות אהובות, כי כל התוכניות ששודרו בטווח זמן של שבוע כבר אצלכם בממיר.

הפינוק: יש לכם ביד את ערוץ HBO, ערוץ סדרות ישראליות וערוץ טלנובלות, אבל מה שעושה את ההבדל הוא שירות הטלוויזיה Prime Video של חברת הענק Amazon, עם מגוון סדרות, תכניות טלוויזיה וסרטים.

ממה הכי תיהנו? לא צריך יותר לריב על הטלוויזיה. אתם יכולים לצפות בתכנים בחמישה מסכים במקביל ללא עלות נוספת, כולל בסמארטפון או בטאבלט. כן, הטלוויזיה יוצאת מהטלוויזיה ונגישה מכל מקום בבית.

ה-דיל: שלושה ממירי אנדרואיד 4K, צפייה בעד חמישה מסכים במקביל ונטפליקס, ב-99 שקלים לחודש.

!ענו על השאלון וקבלו פרטים על החבילה המתאימה ביותר עבורכם

זוג עם גרביים צופים בטלויזיה

YES: סטרימינג אינסופי

במשפט אחד: למי שאוהבים אינטרנט בטלוויזיה עם גישה לעשרות אפליקציות תוכן שמותקנות בממיר.

הכי מיוחד: אתם משפחה עם ילדים? אל דאגה, לא תפספסו כלום בזכות שירות yesMultiRoom, שמאפשר הקלטה, מחיקה וצפייה בתוכניות שהקלטתם בכל הממירים התומכים בבית. הילדים הזיזו אתכם מהספה? תוכלו לצפות בסדרה בחדר אחד מהנקודה שבה הפסקתם.

הפינוק: אפליקציית yesGO מאפשרת לכם לצפות בתכנים האהובים בכל מקום ובכל זמן. בקיצור, לכווץ את הטלוויזיה לתוך הסמארטפון.

ממה הכי תיהנו? הנה לכם פיצ'ר שפותר הרבה דילמות וזפזופ מעצבן – לא יודעים באיזה משחק לצפות, או שרוצים לראות משהו אחר בזמן הפרסומות ולא לפספס את החזרה לתוכנית? שירות Picture in Picture מאפשר צפייה בשני ערוצים במקביל.

ה-דיל: מסלול +yes כולל ממיר Android TV או Apple TV, מעל 140 ערוצים ופיצ'רים דוגמת  CatchUp וחווית בינג' חכמה, ב-199 שקלים לחודש.

!כל שנותר הוא לענות על השאלון ולקבל פרטים על החבילה המתאימה ביותר עבורכם