לימודי אנגלית

ללמוד אנגלית בקלות: פתחו לעצמכם עולם שלם של אפשרויות

היכולת לדבר באנגלית מהווה את אחד מכישורי החיים החשובים ביותר היום, אז אם גם אתם רוצים לשלוט באנגלית מדוברת - הגעתם למקום הנכון

820×320 copy 10

שוב אתה צופה בסדרה אונליין ואין כתוביות? יוצאת עם הבעל לשליחות של שנה באנגליה וחייבת להתחיל להכין את עצמך לקראת השיחות עם האימהות בגן?

נדמה שאין רגע בחיים שלנו בעשורים האחרונים שלא דורש שליטה מלאה באנגלית מדוברת. השפה האנגלית היא אחד מכישורי החיים הבסיסיים להם אנחנו זקוקים מנת להתנהל בשנת 2020. אבל אל תדאגו, אתם כבר ממש לא חייבים לעבור לגור בארצות הברית כדי להשיג כישורי אנגלית מדוגמים שכאלו.

אז אין לנו ספק שאם הגעתם עד כאן, אתם כבר יודעים שאתם חייבים לשפר את האנגלית שלכם. כרגע, השאלה היא רק מהי הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר לעשות את זה. אם בעבר, הדרך היחידה לרכוש שפה הייתה למצוא קורס טוב באזור מגוריך, או לעבור להתגורר לזמן משמעותי במקום שאת שפתו אתה מעוניין לרכוש, היום ניתן להשתלט על שפות זרות בלי לצאת מהבית, ולא רק ללמוד אותן על יבש – אלא ממש לתרגל עם דוברי שפה שנותנים לך פידבק והיזון חוזר, כאילו אתה ממש מתגורר במדינה זרה!

בסקרים שהתפרסמו לאחרונה על מאפייני החברה הישראלית ניתן להבין בבירור כי מי שאינו מבין, מדבר וכותב באנגלית בצורה טובה נשאר מאחור.

להלן כמה דוגמאות:

אנגלית במקום העבודה – סקר 100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן מוכיח בצורה ברורה שעל מנת לעבוד בחברה טובה, מתגמלת ומעניינת כדאי לדבר אנגלית ברמה גבוהה. בקורס אנגלית לייטוק נאמן אתכם לקראת ראיון עבודה באנגלית, פרזנטציה באנגלית, נעזור לכם עם המיילים שעליכם לשלוח לסופרווייזר בחו"ל, נכין אתכם לנסיעות עבודה מעבר לים ולמעשה נהפוך את האנגלית שלכם למקצועית יותר.

קניות, שופינג והכל און-ליין ורצוי בסייל ומחו"ל – תקופת הסיילים מתחילה ממש עכשיו והישראלים אוהבים לקנות הרבה ובזול. הסיילים השווים נמצאים מעבר לים ובאנגלית כך שמי שלא יודע לקרוא באנגלית מפסיד את כל המבצעים השווים.

טיול בחו"ל  – ישראלים רבים, גם כאלה שהאנגלית שלהם ברמה טובה, נתקפים מבוכה כשהם נדרשים לשוחח באנגלית בחוץ לארץ. את רוב המידע שלנו על שיחות חולין באנגלית אנחנו שואבים מסרטים וסדרות טלוויזיה, ושם אלה לא תמיד משפטים יום-יומיים כי אם שפה גבוהה במיוחד או דווקא נמוכה במיוחד בהתאם לז'אנר.

המורים שלנו יוכלו לעזור לכם גם עם זה! בקורס לייטוק אתם בוחרים על אלו נושאים תרצו להתאמן באנגלית. נוכל לתרגל קריאה והבנה של כל טקסט שתבחרו.

 

אדם יושב מול מחשב ומדבר בטלפון, מחייך

הכירו את שירות Lite Talk

שירות Lite Talk, מבית עיתון הג'רוזלם פוסט הוותיק והידוע, מציע לכם את הדרך היעילה והנוחה ביותר ללמוד אנגלית. בטלפון או באמצעות הסקייפ, מהבית או מכל מקום אחר בו תבחרו, מול מורה מיומן ודובר אנגלית כשפת אם שיהיה שם על מנת לתרגל אתכם בשפה האנגלית המדוברת באופן הקל והמדויק ביותר לצרכיכם. 

Lite Talk היא שיטה שכוללת סדרה של שיעורים פרטיים באנגלית, כל אחד באורך 15-30 דקות. השיטה הייחודית של הלייט טוק, שמה את הדגש על פרקטיות ודיוק ומאפשרת לכם לתרגל את המיומנות החשובות ביותר ברכישת שפה עבור אדם בוגר – יכולת שיחה קולחת, הבנה וביטוי. תוך שיחה קלילה ונעימה עם אחד מהמורים המתורגלים שלנו. המורה יעניק לכם דגשים על פי צרכיכם (החל מתרגול שיחה לקראת מפגש עסקי חשוב ועד תרגול שיחה לקראת נסיעה ארוכה לחופש), יתרגל אתכם ויתקן דקויות על פי הצורך. בנוסף, על מנת לוודא שאתם מנצלים היטב את זמן השיחה, המורים שלנו יעניקו לכם משוב מוקפד על התקדמותכם.

כי אין סיבה שלא תתחילו להרגיש בטוחים להשתמש באנגלית שלכם – כמה שיותר מהר וכמה שיותר מדויק. לימוד בקצב שלך, בזמן שלך ועם הדגשים המיוחדים שאתה זקוק להם- הלייט טוק הוא הדרך המדויקת, המהירה והנוחה, ולא פחות חשוב מכך, הכיפית, ביותר לרכוש את השפה האנגלית על בוריה.

 

* על מנת להצטרף לשירות ישנה דרישה לרמת אנגלית מינימלית הכוללת ידע בסיסי של מילים ומענה על שאלות בסיסיות

השאירו פרטים ותהנו משיעור במתנה

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לקבלת שיעור ניסיון במתנה >>

לקבלת שיעור נסיון במתנה

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

השאירו פרטים ותהנו משיעור במתנה

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.