לימודי אנגלית

איך לימודי אנגלית יכולים להזניק לך את הקריירה?

בשנת-2021 לדעת לדבר היטב באנגלית זה לא בונוס - אלא חובה! אז אל תתפשרו על הקריירה שלכם, זה הזמן האידיאלי לשדרג את האנגלית בקלי קלות ומבלי לצאת מהבית

820x320_7

כולנו היינו בסיטואציה הזו: הטלפון מצלצל, מספר לא מוכר, ועל הקו אשת HR נמרצת, ששואלת שאלות בקצב מסחרר. תוך כדי השיחה, אנחנו מנסים לשמור על מקצועיות, לענות בחביבות ולהישמע כמו המועמדים המושלמים לתפקיד, אבל הפחד – שם, לכל אורך הדרך. "רק שלא תשאל שאלה שתוציא אותי לא טוב", "אני מקווה שהיא לא תעלה את הנושא של האנגלית" ואפילו "הלוואי והריאיון הזה יעבור בשלום" הן רק חלק מהמחשבות שעוברות בראשנו תוך כדי.

ענו על השאלון וקבלו אימון אנגלית במתנה וללא התחייבות

בעוד שההתרגשות במהלך ראיונות היא טבעית, יש דרך להרגיש יותר שלווים, בכל ראיון, מבחן או ישיבת עבודה. אז איך משדרגים את הביטחון העצמי ואת הערך שלך בשוק העבודה?

סקר 100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן מוכיח בצורה ברורה שעל מנת לעבוד בחברה טובה, מתגמלת ומעניינת – כדאי לדבר אנגלית ברמה גבוהה. בנוסף, מומחי קריירה מהארץ ומהעולם מאשרים שהשקעה בשידרוג האנגלית שלך היא חכמה במיוחד ותשרת אותך לא רק בדרך להתקבל למשרות נחשקות בשוק העבודה התחרותי, אלא גם תוך כדי ההתקדמות בקריירה שלך, לאורך השנים.

אם גם לך, כמו ל-82% מהישראלים, יש אנגלית ברמה בינונית או גרוע מכך – חשוב לדעת שאנגלית מעולה היא בהישג ידך, ושהיא חיונית כיום בכל תחום, בין אם הוא הנדסי או קריאייטיבי, ניהולי או אדמיניסטרטיבי. מדובר בלא פחות מ-MUST.

לקבלת אימון טלפוני במתנה מלאו את השאלון:

משתלם להכיר – שירות Lite Talk

מה הסוד של הישראלים שמצליחים לעבור ל-18% הנחשקים, של בעלי האנגלית ברמה גבוהה? רבים מספרים שהסוד שמאחורי האנגלית שלהם הוא שירות Lite Talk.

מדובר בדרך היעילה והנוחה ביותר ללמוד אנגלית, אפשר לבחור בין שיעור בטלפון או בסקייפ ולהתחבר אליו בקלות, מכל מקום ומכל מכשיר.

בטלפון או באמצעות הסקייפ, מהבית או מכל מקום אחר שנוח לך, אפשר לעלות לשיעור עם מורה בעל אנגלית שפת אם שילווה אותך כל הדרך לאנגלית מקצועית, ברמה גבוהה. כל המורים בלייטוק מיומנים, מלווים במהלך התרגול ומתאימים את אופן הלימודים לצרכי של התלמיד או התלמידה.

ענו על השאלון וקבלו אימון אנגלית במתנה וללא התחייבות

כששוק העבודה תחרותי מתמיד וחוסר הוודאות מלווה את כולנו, אין כמו להשקיע בקריירה ובהתפתחות שלך. תלמידים שעבר עשו את הבחירה, מרוצים ממנה בזכות מבחר סיבות:

  • הקריירה משתדרגת: פתאום משרות חדשות זמינות לך, הראיונות זורמים חלק יותר והצעות השכר גבוהות יותר. אין ספק – באנגלית זה נשמע (ועובד) יותר טוב.
  • ההצלחה קרובה מתמיד: Lite Talk היא שיטה שכוללת סדרה של שיעורים פרטיים באנגלית, כל אחד באורך 15 דקות. השיטה הייחודית שמה דגש על פרקטיות ודיוק ומאפשרת לך להגיע ליכולת שיחה קולחת, הבנה וביטוי.
  • יהיה לך קל לשפר את האנגלית: תוך כדי שיחה נעימה, המורה יעביר לך את כל הדגשים החיוניים בדרך לאנגלית מושלמת. מדובר לא רק בתיקונים חיוניים, אלא גם בהכנה לראיונות, שיחות וכתיבת מסמכים חשובים.

אין סיבה לחכות. בקרוב גם לך יהיה קל לכתוב מייל באנגלית או לשוחח בנונשלנטיות. הדרך למטרה מגיעה תוך כדי לימוד בקצב שלך, בזמן שלך ותוך כדי משוב מדויק ומקצועי מהמורה. כעת, לזמן מוגבל, אפשר ליהנות משיעור ראשון במתנה ולגלות בעצמך עד כמה ללמוד אנגלית זה פשוט.

בחור עם שיער בהיר ומשקפיים מחייך כשמאחוריו חצים של גרף עולים כלפי מעלה

הדובדבן על הקצפת: השיעורים גמישים ומותאמים לא רק לצרכים שלך, אלא גם לתחום העניין והקריירה שלך. אפשר לשוחח על דוחות רבעוניים מעיתוני העסקים, השערורייה האחרונה מבית קארדי B או חידושים מתחום ההתמחות שלך. תוכן השיעורים בידיים שלך, ולא פחות חשוב – המפתח לקידום הקריירה. זה הזמן להשקיע באנגלית שלך ולעלות ל-LEVEL הבא. קליק ושיעור ניסיון בחינם תיכף יהיה שלך.

ענו על השאלון וקבלו אימון אנגלית במתנה וללא התחייבות

 

*ההטבה מיועדת לרוכשים במחיר מחירון ובכפוף לתנאי המבצע

לקבלת אימון טלפוני במתנה מלאו את השאלון