צרכנות

אקסל – למה כדאי ללמוד את זה?

כדאי ללמוד קורס אקסל כי מדובר באחת מתוכנות האופיס המובילות בעולם וגם כי הוא נותן יתרון משמעותי בשוק העבודה המודרני. בנוסף, הקורס מתאים למי שאין לו רקע במחשבים ולכן מעניק ערך מוסף

אקסל – למה כדאי ללמוד את זה?

תוכנת מיקרוסופט אקסל היא בין הכלים המשרדיים הנפוצים ביותר של המאה ה-21. התוכנה שהחלה את דרכה בחבילת אופיס של חברת ווינדוס זכתה מאז למעמד איקוני, בעיקר בזכות היתרונות שלה בשיפור היעילות והביצועים. באופן עקרוני מדובר על תוכנה ליצירת גיליונות אלקטרוניים וכוללת כלי חישוב, כלים גרפיים טבלאות ציר ועוד, אך מתחת למכסה המנוע מסתתרות עוד המון פונקציות מפתיעות.

המורכבות של תוכנת אקסל היא סיבה מצוינת לקחת קורס מחשבים ולהכיר אותה לעומק. בעזרת הקורס ניתן ללמוד כיצד משתמשת האקסל בשפת תכנות מאקרו מסוג Visual Basic for Applications ואיך היא הפכה לנפוצה בסקטור הפרטי, הציבורי והתעשייתי. הקורס גם מאפשר לנצל טוב יותר את הכלים שניתנים במסגרת האקסל עבור הצגה וחישוב של ערכים מתמטיים ביצוע נוסחאות לצרכים שונים וחישובי שכר ואפילו יצירת נוסחאות מרובות ערכים עד לחישובים מדעיים מסובכים.

היתרונות של קורס אקסל

אפשר לראות את היתרונות של קורס שמתמקד בתוכנת האקסל בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר הקורס הוא ככל הנראה סביבת הלימודים הנוחה, הנגישה והסטרילית ביותר להיכרות עם מאפייני תוכנת האקסל. הקורס משלב מטבעו בין הוראה פרונטאלית וסדנאות מעשיות והוא מתאים גם למי שאין לו רקע משמעותי בעולם המחשבים.

בטווח הארוך, הקורס יכול לעזור לבוגריו להשתלב בשוק העבודה. אופציה אחת היא להשתמש במידע שנרכש במהלך הקורס על מנת לעבוד במחלקות שכר, כוח אדם וראיית חשבון של ארגונים ומוסדות, ואופציה שניה היא להתמקד בתחום המחשבים ולהציע שירות ייעוץ לחברות. כמו כן, רבים מבין בוגרי הקורס מעדיפים להמשיך את הלימודים ולהרחיב את הידע שלהם לענפי התכנות.

למי מתאים ללמוד קורס אקסל?

עוד סיבה ללמוד קורס אקסל היא שמדובר בתחום לימודים שאליו מגיע קהל יעד מגוון. בניגוד לקורסים אחרים שמחייבים רקע מסוים או לפחות אוריינטציה טכנולוגית מינימאלית, תוכנת האקסל בנויה מלכתחילה בצורה מונגשת. היא נחשבת מסובכת רק למי שלא יודע כיצד היא פועלת ובעזרת הקורס אפשר לחסוך זמן יקר.

כמו כן, עצמאים או אנשים שמעדיפים לנהל את החשבונות שלהם בעצמם ישמחו לקחת את הקורס ולהיעזר בו. תוכנת האקסל היא כיום חלק בלתי נפרד מכל חבילת אופיס ולכן היא מותקנת על חלק ניכר מהמחשבים הפרטיים. ידע על תוכנת האקסל חיוני להשתלבות בעידן הנוכחי, לניצול התכונות של חבילות האופיס ולחיסכון בזמן.

בשורה החתונה, מטרת הקורס היא לערוך עבור התלמידים היכרות עם תוכנת האקסל אך במקביל גם להעניק להם ערך מוסף על תחום המחשבים בכלל ותוכנות ליצירת גיליונות אלקטרוניים בפרט.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.