קורסים מקצועיים

תקופה של חוסר וודאות? נכס דיגיטלי ישלים את ההכנסה החסרה

בזמן שכולם נמצאים בחל"ת, יזמים שרואים את הנולד מתחילים להשקיע בבנייה של נכסים דיגיטליים. כבר בחודשים הקרובים נכסים אלה יתחילו לייצר הכנסה מעולם הדיגיטל שיכולה להוות אפיק משתלם במיוחד. בואו לגלות כיצד גם אתם יכולים למנף את הכוח העצום של רשת האינטרנט לטובתכם.

820×320 _2 copy 2

תקופת משבר הקורונה המחישה לרבים את החשיבות ביצירת מספר אפיקי הכנסה במקביל. עבודה כשכירים או עסק משגשג אינם מעניקים את היציבות הפיננסית העתידית. נכסים דיגיטליים המייצרים הכנסה חודשית רציפה, יכולים להוות קרש הצלה בדיוק בתקופה הזו. למדו כיצד לייצר הכנסות נוספות מהבית, ללא תלות בזמן הפנוי שיש לכם, באפיק היציב ביותר בשנים האחרונות. למדו מהחברות הגדולות כמו אמזון, עלי אקספרס, ואי־ביי כיצד הופכים את הרשת למקור הכנסה מניב. כיצד נכנסים לעולם הזה אתם שואלים? באמצעות קורס מקוון לבניית נכסים דיגיטליים!

ניהול נכסים דיגיטליים – קורס אחד שפותח צוהר להכנסה בלתי מוגבלת

חברת פורשופ החלה בשנה האחרונה ללמד קורס מיוחד המשלב שיעורים פרונטליים ומקוונים לבנייה של נכסים דיגיטליים. בקורס, כל אדם בכל גיל יכול לרכוש את הידע הדרוש להקים בעצמו אתרי אינטרנט, בלוגים וחנויות וליצור הכנסה 'פסיבית' למשפחתו לאורך שנים רבות. החזון של החברה פשוט – במקום להסתפק במשכורת החודשית שאינה מובטחת, כל אדם יכול לקבוע את גורלו. בשנים אלה יהיו אלפי תלמידים שיקימו קהילות מקוונות וילמדו איך לשלב בתוך כל אתר שלהם מספר אפיקי רווח שונים. מלבד הידע הטכני, נוסף בקורס מידע יקר ערך המבוסס על ניסיון מעשי של החברה בעולם האינטרנט בעשור האחרון. לא נלמדות רק שיטות עבודה כלליות, אלא טכניקות וטיפים שעובדים בעולם הממשי ומסוגלים ליצר הכנסה. כידוע, כל אחד יכול ליצור קמפיין מודעות בגוגל, אך אם לא יודעים כיצד לבנות נכון את הנכס הדיגיטלי, ולאחר מכן למשוך אליו את הקהל המתאים ולהקים קהילות – תנועת הגולשים לא תייצר הכנסה. בין השאר לומדים לעבוד על בסיס של נישות קטגוריות ותת קטגוריות מבוקשות המבוססות על טרנדים עכשוויים תוך חיבור לתחומי העניין של כל תלמיד ותלמיד.

היום, הרשתות החברתיות מהוות כלי עוצמתי ליצירה של תנועה אורגנית לאתר, מבלי להוציא שקל אחד על פרסום. אם יודעים כיצד להשתמש בהן בצורה נכונה, ולא עושים טעויות נפוצות של מתחילים. אפשר בתוך מספר חודשים לבנות קהילה שוקקת חיים, ומותג מוביל המומר להכנסה שוטפת, זה יכול להפוך עם השנים למותג בעל ערך גבוה ולהוביל בסופו של דבר גם לאקזיט. למעשה, כל אדם יכול להיות יזם אם רק ירכוש את הכלים הנכונים.

בעתיד, חברות רבות ישתמשו בכלים הללו והשוק יוצף. כעת, כדאי להיכנס לתחום כשהוא עוד בחיתוליו בארץ, ולגרוף הכנסות בשלבים ההתחלתיים של קהילות שונות ברשת. ישנם תחומים שיש בהם רק קהילה קטנה ומנומנמת היום, ויזם בעל חזון יכול ליצור את המקום שבו כל המתעניינים בנישה הזו ירצו להיות, תוך חיזוק הקשר השוטף עם קהילת הגולשים והמרת הקשר הזה להכנסות מאפיקים פרסום ומדיה שונים.

לומדים ממומחים שבנו כמעט אלף נכסים

"כל החומר שאנו מעבירים בקורס מבוסס על ידע שנצבר בחברה בהקמת יותר מ-900 נכסים דיגיטליים שונים עד היום, מספר לירן ליסקר אחד הבעלים של החברה: פורשופ, חולשת היום על תחומים רבים הן בישראל והן בעולם כולו. לאחר מכן, אנו יכולים לסייע למכור את המותגים המצליחים למשקיעים שמעוניינים בנכס דיגיטלי מניב עם תנועת גולשים קיימת. כל גולש שווה כסף בעולם הדיגיטלי, במיוחד אם ידוע שהוא מתעניין בנישה ספציפית". "טרנדים רבים מתחילים בעולם וחולפים עם השנים, אך אם יודעים להיות עם היד על הדופק אפשר ליצור מגוון רחב של נכסים דיגיטליים שיגרפו את מירב הרווחים בעידן הנוכחי. זהו עולם גלובלי קטן, ואדם אחד בישראל יכול ליצור עסק של אלפי שקלים ביום ישירות מהלפטופ בבית. אנו מלמדים צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת".

האם נדרש ידע מקיף בתחום הדיגיטלי?

ממש לא. אם אתם יכולים לקרוא את הכתבה הזו על הטלפון החכם או המחשב הנייד, אין סיבה שלא תוכלו להקים בעצמכם אתר דומה עם כתבות. אפשר לבנות חנויות דיגיטליות, בלוגים, קורסים דיגיטליים והשמיים הם הגבול. אם נבין שהיום אנו משמשים "כמוצרים" עבור החברות הגדולות, ומותגים כמו פייסבוק וטויטר מרוויחים מהעובדה שאנו נכנסים לאתר, צופים במודעות ומשתפים כתבות, נוכל לעבור לצד השני ולהתחיל להיות אלה שמרוויחים בעצמם מהגולשים. זהו משחק של WIN-WIN, אם תתנו ערך לגולשים שלכם, הם יעזרו לכם בכך שביקורם באתר שלכם יהפוך אותו לנכס מניב. רק צריך את הידע המתאים שלומדים בזמן קצר, ולאחר מכן ניתן ליישם אותו במשך עשרות שנים.

רוצים להצטרף ולהרוויח מהרשת?

חברת פורשופ בנתה בשנים האחרונות מאות נכסים דיגיטליים, הן ללקוחותיה והן כחלק מאחזקות החברה. כיום, אנו מלווים את לקוחותינו ביצירה של הנכס בעצמם במהלך קורס מקיף, או בונים עבורכם את האפשרות ליהנות מהעוצמה של העולם הדיגיטלי, ולייצר הכנסות חודשיות גם בתקופות של סגר או משבר כלכלי.

בואו ללמוד כיצד לעשות זאת בקורס מקיף, ישירות מהספה בבית! השאירו פרטים מטה ונציגנו יחזור אלים בהקדם.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ללא התחייבות

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים >>

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ללא התחייבות

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.