קורסים מקצועיים

שוק הנדל"ן פותח דלת להכנסה נוספת ולרמת חיים גבוהה יותר

נמאס לכם לעבוד מסביב לשעון ולגלות בסוף החודש שאתם תקועים באותו המקום? תוכלו לשנות את המציאות הכלכלית שלכם על ידי התמקצעות בעולם הנדל"ן! שוק יזמות הנדל"ן מציע הזדמנויות מעולות להגדיל את ההכנסה ולהרוויח יותר תוך זמן קצר – אז למה שלא תנצלו אותן? בואו ללמוד איך לעשות את זה נכון

גרף עלייה

הגיע הזמן להגדיל את ההכנסות משוק הנדל"ן!

אם כבר עשיתם דבר או שניים בחייכם המקצועיים והמשפחתיים, אם אתם עובדים שעות רבות יום אחר יום ומתוסכלים מהעובדה שזה לא מקדם אתכם, אם אתם מבינים ששורש הבעיה לא טמון בהוצאות שלכם… אז אולי הגיע הזמן להגדיל את ההכנסות? נכון, זה לא פשוט כל כך כמו שזה נשמע, ומצד שני זה ממש מציאותי – אתם יכולים להשיג זאת. אתם יכולים לפתח קריירה שנייה בשוק הנדל"ן בעזרת קורס נדל"ן יזמות והשקעות. לא משנה אם אתם בני 20,30 או 50 – זה בדיוק הזמן לייצר הכנסה מהירה, לקצור רווחים ולהעלות את רמת החיים שלכם. במקום לבזבז זמן על מחשבות וחישובים, נצלו את הרגע לעלות על הסוס, בלי היסוס. כנראה שיש לכם רק מה להרוויח.

שוק הנדל"ן מציע הזדמנויות להרוויח מהר ויותר

שוק יזמות הנדל"ן מציע הזדמנויות טובות להגדיל את ההכנסה ולהרוויח יותר תוך זמן קצר – אז למה שלא תנצלו אותן? קרוב לוודאי שהרווחים שלכם לא יגדלו מכך שתמשיכו לעבוד קשה, להפקיד את המשכורת בבנק ולקבל 0 ריבית. מצד שני, אתם יכולים לבחור בדרך שתשנה את עתידכם הכלכלי ותזניק אתכם להצלחה: להפוך את ההזדמנויות ששוק הנדל"ן מציע כיום – לרווחים שייכנסו לכיסכם, וכל זה בלי להשקיע הון ראשוני.

תחשבו על ההתחדשות העירונית ותנופת הבנייה בארץ – כמה הזדמנויות מחכות לכם בתחום הזה. אפשר להרוויח מפערי השבחת נכסים מפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, אפשר לרכוש דירות מקבלנים, או
משרדים בשלבי בנייה או אפילו קרקע חקלאית. כשרוצים להשיג יותר ומהר – שוק הנדל"ן ממש מספק את הסחורה.

 

הדרך היחידה להתמקצע בענף הנדל"ן היא ללמוד אותו

הדרך היחידה שבה תוכלו להפוך למקצוענים בנדל"ן זה ללמוד נדל"ן. הרי אי אפשר לקפוץ לבריכה הגדולה בלי ללמוד לשחות. בשנים האחרונות ענף יזמות הנדל"ן בישראל עבר הרבה שינויים ורפורמות, לכן כדי לשלוט בחומר צריך לדעת ולהבין לעומק כל מה שקשור בתחום, לקבל כלים שימושיים שיעזרו לכם להצליח, וכמובן להתעדכן כל הזמן במה שקורה בשטח.

הבשורה הטובה היא שאין צורך להשקיע הון עצמי (אז אל תילחצו אם אין לכם). צריך רק להשקיע מעט בקורס נדל"ן ולקבל במהירות החזר כפול ומכופל על ההשקעה. ועוד בשורה טובה: לא נדרש ידע קודם.

מה חשוב לדעת כשבוחרים קורס נדל"ן?

אם הגעתם לשלב הבחירה, זה כבר סימן טוב – זה אומר שעברתם ממחשבה לביצוע. אם אתם מתלבטים באיזה קורס נדל"ן לבחור, אפשר להבין אתכם. כיום יש שפע של קורסים בתחום, והשאלה היא איך תמצאו בים הגדול הזה את הספינה והצוות שינווטו אתכם ליבשה יציבה, שממנה תוכלו לפעול בצורה חכמה, בטוחה ורווחית.

יש כמה נקודות חשובות שצריך לשים לב אליהן כשבוחרים קורס נדל"ן:

1. שיהיה מטעם מוסד עם ותק ומוניטין בתחום הנדל"ן.

2. שייתן מידע עדכני ורלוונטי על עולם הנדל"ן מכל זווית.

3. שישלב בין התיאורטי, הפרקטי והיציאה לשטח.

4. שיועבר ע"י מרצים מנוסים שחיים את השטח.

5. ששיטת הלימוד בקורס תהיה בדוקה עם הוכחות בשטח.

אחד הקורסים הפרקטיים שעומד בקריטריונים האלה הוא קורס נדל"ן השקעות ויזמות של מכללת מגמות בניהולו של שי שור, ממומחי הנדל"ן המובילים בישראל. שור וצוות המרצים, כולם מומחי נדל"ן שעוסקים בתחום וחיים יום יום את השטח, מלמדים את השיטה שהיזמים והמשקיעים המובילים משתמשים בה כדי להרוויח.

הקורס מצייד את המשתתפים בכלים העדכניים ביותר, שמאפשרים לזהות הזדמנויות, לשנות את המציאות הכלכלית ולהתחיל להרוויח.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה ללמוד נדל"ן? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.