צרכנות

איזה תואר ללמוד כדי להיות מיליונר?

אם השאיפה שלכם היא להיות עשירים, כדאי שתכירו את מסלולי הלימודי שיעניקו את סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. חוץ מזה, יש תארים שבעזרתם תוכלו להתפתח גם מבחינה מקצועית ואישית. הנה הפרטים המלאים:

מטבעות כסף

בחירת מסלול לימודים לתואר ראשון משפיעה באופן ישיר על הקריירה שלכם. למרות שכיום כבר לא נדיר להחליף קריירה בגילאים מאוחרים או לבצע הסבה למקצועות מסוימים, עדיין כדאי להתחיל ברגל ימין ולנצל את התקופה באקדמיה על מנת לשדרג את היכולות האישיות. השאלה היא מה מציע כל תואר ובאיזה מסלולים יהיה לכם את הסיכוי הכי גבוה להתעשר.

מה נותן לכם תואר ראשון במנהל עסקים?

תואר ראשון במנהל עסקים למשל יאפשר לכם לטעום קצת מכל דבר שקשור לשוק ההון ולסקטור הפרטי. כאן תדעו מהם עקרונות הכלכלה, תתנסו בדיני משפט רלוונטיים ותתמקצעו בכל הנוגע לחישובים סטטיסטיים. הלימודים לתואר נמשכים שלוש שנים ובחלק מהמוסדות הם כוללים קורס מעשי והתחייבות להתמחות באחת החברות במשק.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, תואר ראשון במנהל עסקים לבדו לא תמיד מבטיח את הדרך אל העושר. בשביל להיות מנהלים בכירים תצטרכו ללמוד גם תואר שני, בעוד עבור פתיחת עסק הניסיון הוא הפקטור המשמעותי יותר. בנוסף, קחו בחשבון שכר התחלתי של 6,000-7,000 ש"ח – לפחות עד שתקבלו העלאה.

איפה תוכלו להתפתח מבחינה מקצועית ואישית?

הסוד של בחירת לימודים מוצלחת היא למצוא מסלול שבו ניתן להתפתח גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית. זה גם לא מבטיח כמובן שתהפכו לאוליגרכים, אבל לפחות תרגישו סיפוק אדיר כאשר תסיימו עם תעודת מקצוע.

הדוגמא האידיאלית לכך היא תואר ראשון במשפטים והתמחות כעורכי דין. לימודי משפטים הם עדיין מהמבוקשים בישראל ויש לכך סיבה טובה. נכון להיום, עורך דין טוב מרוויח בסביבות 10,000 ש"ח לחודש כשכר התחלתי וגם בהרבה מקצועות אחרים תוכלו להשתמש בידע המשפטי כיתרון.

שנית, זהו נכון להיום בין התארים היחידים שיבטיחו לכם מקצוע ביד. לאורך התואר תלמדו לנתח חוקים, פסקי דין והחלטות תקדימיות ועוד במסגרת ההתמחות תיצרו קשרים שיסייעו לכם להשתלב בענף בהמשך.

בין מדעי הרפואה לפיזיקה – היתרון של התמדה

יש תחומי לימוד לתואר ראשון שיכולים להבטיח לכם שכר גבוה רק אם תתמידו בהם לאורך זמן. זה ניכר למשל בלימודי רפואה שנמשכים כידוע 7 שנים, או בלימודי פיזיקה שבהם תצטרכו להשקיע כ-3-4 שנים קשות מאוד רק בשביל לקבל את התעודה. עם זאת, בשני המקרים מדובר על תארים נחשקים שבעזרתם תוכלו לפתוח לעצמכם אפשרויות קריירה חדשות עוד הרבה שנים קדימה.

בסופו של דבר, ההחלטה מה ללמוד היא סובייקטיבית ואי אפשר לדעת כיצד ייראה שוק העבודה בעתיד. הכי חשוב שתבחרו נושא שמעניין אתכם ותנסו לייצר הזדמנויות חדשות על בסיס הכישורים, הפוטנציאל והשאיפות שלכם.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.