תיירות

ביטוח נסיעות לחו"ל – להתכונן מראש לכל סיטואציה

airport-3511342_640

 

המשמעות של פוליסות ביטוח באופן כללי, הן להכין אותנו למצב הגרוע ביותר על מנת שנוכל לצאת עם מינימום הפסדים כספיים. למשל, אנחנו עושים ביטוח בריאות, במטרה שאם חס וחלילה יקרה לנו משהו, אז נוכל לקבל טיפול דרך חברת הביטוח בעלות מינימאלית, באופן יחסי, וכך ההפסד הכספי שלנו יהיה נמוך, ביחס למה שהיינו צריכים לשלם, אלמלא היתה לנו פוליסה כזו.

דוגמא אידיאלית לכך אנחנו יכולים לראות במקרה של ביטוח נסיעות לחו"ל. כל המטרה של פוליסת ביטוח כזו, היא להבטיח שאנחנו נוכל לטוס בשקט, מבלי לדאוג שאם חס וחלילה יקרה לנו משהו, אז נידרש להוצאות גבוהות.

אך מי שמכיר פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל יודע, לא מדובר רק על הוצאות כספיות במקרים של מחלה, פציעה או כל דבר אחר שאנחנו עלולים לחוות אחרי שאנחנו יוצאים מהארץ, במקום בו אנחנו לא יכולים לקבל טיפול מהמדינה, לא דרך קופת חולים ולא דרך ביטוח לאומי. פוליסת ביטוח מספקת לנו עוד שורה של הגנות, חלקן אפילו בטרם עלינו למטוס.

למשל, אם אנחנו רוכשים פוליסה, אז אנחנו יכולים להבטיח באמצעותה, שאם חס וחלילה אנחנו נדרשים לבטל את הנסיעה, אז נקבל החזר על ההוצאות שלנו, למשל, החזרי טיסות, החזרי מלון ועוד. גם אם לא נקבל החזר מלא, זה בהחלט עדיף על הוצאה שנבצע ללא שום החזר.

כמו כן, פוליסת ביטוח נסיעות, מספקת לנו הגנה במקרים בהם, חברת התעופה מאבדת לנו מזוודה, במקרים בהם מישהו גונב לנו ציוד או דברים אחרים. כל מה שעלינו לעשות זה להגיש תלונה במשטרה, להציג את התלונה שהגשנו בפני חברת הביטוח, וכך נקבל את ההחזר, בהתאם למה שנגנב מאיתנו.

איך עושים פוליסה בצורה נכונה

חשוב להבהיר, כיום חברות הביטוח השונות מציעות לנו תוכניות ביטוח מאוד מפורטות ומאוד ממוקדות. זה אומר, שאנחנו יכולים לבחור פוליסה שתתאים בדיוק לצרכים שלנו על פי פרמטרים שונים. למשל, אנחנו יכולים לרכוש פוליסה על פי מצבנו הרפואי, דבר שהוא סטנדרטי לחלוטין, אך אנחנו יכולים גם לשלם אקסטרה ולקבל שירות מיוחד במקרה וקורה משהו בהיבט רפואי ספציפי. אם קיים אצלנו חשש שאכן זה עלול לקרות.

כמו כן, אנחנו יכולים לרכוש פוליסות ממוקדות למקרים של סוג טיולים מסוים, פוליסות ממוקדות אם אנחנו בוחרים לעסוק בפעילות ספורטיבית כזו או אחרת, וכן על פי פרמטרים נוספים. כל מה שעלינו לעשות זה פשוט לבחון מה החברה מציעה לנו ועד כמה זה יכול לשרת את הצרכים שלנו.

לפני סיום נדגיש, מוטב לעשות את הפוליסה כמה שיותר מוקדם, כך אם חס וחלילה נידרש לבטל את הנסיעה מסיבה כזו או אחרת, נוכל לפעול בהקדם ולא ברגע האחרון. מה עוד שכך אנחנו לא צריכים להתעסק עם כל הנושא של רכישת הפוליסה, לפני שאנחנו נוסעים.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
לפרטים נוספים

רוצה לדעת עוד? צור איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

לפרטים נוספים

  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.